Obsady historyczne

Wskazówki do wyszukiwania:
Szukane wyrazy należy rozdzielić spacją. Jeżeli wyszukujesz konkretnej frazy, to zapisz ją w cudzysłowie.
Przykład: “R: Jan Kowalski” Nowak
Powyższa fraza oznacza wyszukanie rekordów, w których Jan Kowalski sędziował na R, a Nowak na dowolnej pozostałej pozycji.

Data Miejsce Gosp Gość Liga Etap Wynik Sędziowie
13.06.2021 Łódź Wilki Łódzkie Rzeszów Rockets PFL 2 Sezon zasadniczy 42:0 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Neil Kaplan
L: Oliwia Kamieniecka
B: Bronisław Turek
13.06.2021 Wieliczka Wieliczka Dragons Miners Wałbrzych PFL 2 Sezon zasadniczy 24:0 R: Mikołaj Burzec
U: Jakub Ruszkowski
H: Damian Jurzyk
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Kamil Przybyła
13.06.2021 Katowice Silesia Rebels Bydgoszcz Archers PFL 1 Sezon zasadniczy 0:34 R: Piotr Soczówka
C: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Bartosz Oraczewski
L: Marcin Szczepański
F: Hubert Romańczyk
S: Bartłomiej Marciniak
B: Łukasz Cichoń
12.06.2021 Kraków Kraków Kings Lowlanders Białystok PFL 1 Sezon zasadniczy 17:24 R: Kamil Przybyła
C: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Szczepański
F: Hubert Romańczyk
S: Łukasz Cichoń
B: Damian Jurzyk
12.06.2021 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Armia Poznań PFL 2 Sezon zasadniczy 6:52 R: Jan Pruszkowski
C: Jakub Ruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Wojciech Ratajczak
L: Krzysztof Szmyt
B: Bartłomiej Marciniak
06.06.2021 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Wieliczka Dragons PFL 2 Sezon zasadniczy 14:26 R: Jan Pruszkowski
U: Miłosz Sobczyk
H: Oliwia Kamieniecka
L: Wojciech Woś
06.06.2021 Warszawa Warsaw Mets Warsaw Eagles PFL 1 Sezon zasadniczy 28:6 R: Łukasz Cichoń
C: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Dariusz Leoniak
L: Marcin Szczepański
F: Hubert Romańczyk
S: Kamil Przybyła
B: Bartłomiej Marciniak
05.06.2021 Poznań Armia Poznań Wilki Łódzkie PFL 2 Sezon zasadniczy 28:6 R: Jan Pruszkowski
C: Stanisław Radziński
U: Jakub Ruszkowski
H: Michał Rosiak
L: Krzysztof Szmyt
B: Bartłomiej Marciniak
05.06.2021 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Tychy Falcons PFL 1 Sezon zasadniczy 28:14 R: Dariusz Leoniak
C: Piotr Soczówka
U: Jacek Mucha
H: Marcin Szczepański
L: Radosław Jedynak
F: Hubert Romańczyk
S: Łukasz Cichoń
B: Kamil Przybyła
30.05.2021 Katowice Silesia Rebels Lowlanders Białystok PFL 1 Sezon zasadniczy 20:28 R: Piotr Soczówka
U: Jan Pruszkowski
H: Radosław Jedynak
L: Jacek Mucha
F: Hubert Romańczyk
S: Wojciech Ratajczak
B: Damian Jurzyk
30.05.2021 Wałbrzych Miners Wałbrzych Białe Lwy Gdańsk PFL 2 Sezon zasadniczy 0:7 R: Krzysztof Walentynowicz
C: Jakub Ruszkowski
U: Piotr Czerniejewski
H: Krzysztof Zapalski
L: Krzysztof Szmyt
B: Marcin Szczepański
30.05.2021 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Rzeszów Rockets PFL 2 Sezon zasadniczy 0:9 R: Łukasz Cichoń
C: Michał Cymara
U: Stanisław Goździk
H: Ewa Walentynowicz
L: Wojciech Woś
B: Bartłomiej Marciniak
29.05.2021 Tychy Tychy Falcons Warsaw Mets PFL 1 Sezon zasadniczy 40:37 R: Jan Pruszkowski
U: Jakub Ruszkowski
H: Mikołaj Burzec
L: Michał Cymara
F: Wojciech Ratajczak
S: Łukasz Cichoń
B: Damian Jurzyk
23.05.2021 Łódź Wilki Łódzkie Hammers Łaziska Górne PFL 2 Sezon zasadniczy 44:6 R: Jan Pruszkowski
U: Miłosz Sobczyk
H: Aleksander Kwiatkowski
L: Dariusz Leoniak
B: Bartłomiej Marciniak
23.05.2021 Kraków Wieliczka Dragons Armia Poznań PFL 2 Sezon zasadniczy 0:15 R: Piotr Soczówka
C: Marcin Szczepański
U: Stanisław Goździk
H: Bartosz Oraczewski
L: Aleksandra Simopulos
B: Hubert Romańczyk
22.05.2021 Rudna Mała Rzeszów Rockets Miners Wałbrzych PFL 2 Sezon zasadniczy 6:20 R: Krzysztof Walentynowicz
C: Michał Cymara
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Stanisław Goździk
L: Wojciech Woś
B: Marcin Szczepański
22.05.2021 Białystok Lowlanders Białystok Bydgoszcz Archers PFL 1 Sezon zasadniczy 14:21 R: Jan Pruszkowski
U: Jacek Mucha
H: Patryk Żak
L: Jakub Ruszkowski
F: Wojciech Ratajczak
S: Maciej Żołądek
B: Bartłomiej Marciniak
22.05.2021 Kraków Kraków Kings Warsaw Eagles PFL 1 Sezon zasadniczy 28:0 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Bartosz Oraczewski
L: Krzysztof Szmyt
F: Mikołaj Burzec
S: Łukasz Cichoń
B: Hubert Romańczyk
16.05.2021 Tychy Tychy Falcons Silesia Rebels PFL 1 Sezon zasadniczy 27:12 R: Krzysztof Walentynowicz
C: Bartosz Oraczewski
U: Michał Cymara
H: Bartłomiej Marciniak
L: Ewa Walentynowicz
F: Hubert Romańczyk
S: Kamil Przybyła
B: Łukasz Cichoń
15.05.2021 Poznań Armia Poznań Białe Lwy Gdańsk PFL 2 Sezon zasadniczy 27:7 R: Krzysztof Walentynowicz
C: Jakub Ruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Stanisław Goździk
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Bartłomiej Marciniak
15.05.2021 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Warsaw Mets PFL 1 Sezon zasadniczy 26:18 R: Wojciech Ratajczak
C: Piotr Soczówka
U: Piotr Czerniejewski
H: Mikołaj Burzec
L: Marcin Szczepański
F: Hubert Romańczyk
S: Damian Jurzyk
B: Stanisław Radziński
09.05.2021 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Wilki Łódzkie PFL 2 Sezon zasadniczy 14:8 R: Mikołaj Burzec
C: Jakub Ruszkowski
U: Jacek Mucha
H: Wojciech Ratajczak
L: Krzysztof Szmyt
B: Stanisław Radziński
09.05.2021 Rzeszów Rzeszów Rockets Wieliczka Dragons PFL 2 Sezon zasadniczy 13:12 R: Kamil Przybyła
U: Michał Cymara
H: Marcin Szczepański
L: Ewa Walentynowicz
B: Krzysztof Walentynowicz
09.05.2021 Kraków Kraków Kings Tychy Falcons PFL 1 Sezon zasadniczy 27:41 R: Jan Pruszkowski
C: Bartosz Oraczewski
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Szczepański
L: Oliwia Kamieniecka
F: Hubert Romańczyk
S: Bartłomiej Marciniak
B: Damian Jurzyk
08.05.2021 Warsaw Eagles Lowlanders Białystok PFL 1 Sezon zasadniczy 7:19 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Mikołaj Burzec
L: Michał Rosiak
F: Wojciech Ratajczak
S: Hubert Romańczyk
B: Damian Jurzyk
03.05.2021 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Miners Wałbrzych PFL 2 Sezon zasadniczy 10:27 R: Adam Rączkowski
U: Michał Cymara
H: Bartłomiej Marciniak
L: Marcin Szczepański
B: Hubert Romańczyk
02.05.2021 Poznań Armia Poznań Rzeszów Rockets PFL 2 Sezon zasadniczy 42:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Stanisław Radziński
L: Oliwia Kamieniecka
B: Bronisław Turek
01.05.2021 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Mets PFL 1 Sezon zasadniczy 26:12 R: Wojciech Ratajczak
C: Dariusz Leoniak
U: Piotr Soczówka
H: Jacek Mucha
L: Marcin Szczepański
F: Hubert Romańczyk
S: Damian Jurzyk
B: Maciej Żołądek
01.05.2021 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kraków Kings PFL 1 Sezon zasadniczy 29:13 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jan Pruszkowski
H: Mikołaj Burzec
L: Radosław Jedynak
F: Adam Rączkowski
S: Bartłomiej Marciniak
B: Piotr Czerniejewski
25.04.2021 Wyszków Warsaw Mets Silesia Rebels PFL 1 Sezon zasadniczy 20:22 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Stanisław Radziński
L: Mikołaj Burzec
F: Bartłomiej Marciniak
S: Hubert Romańczyk
B: Maciej Żołądek
25.04.2021 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Hammers Łaziska Górne PFL 2 Sezon zasadniczy 23:0 R: Patryk Żak
U: Miłosz Sobczyk
H: Marcin Szczepański
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Damian Jurzyk
25.04.2021 Wałbrzych Miners Wałbrzych Armia Poznań PFL 2 Sezon zasadniczy 6:36 R: Kamil Przybyła
U: Michał Cymara
H: Wojciech Woś
L: Krzysztof Szmyt
B: Łukasz Cichoń
24.04.2021 Bydgoszcz Warsaw Eagles Bydgoszcz Archers PFL 1 Sezon zasadniczy 7:49 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Ewa Walentynowicz
L: Dariusz Leoniak
F: Marcin Szczepański
S: Damian Jurzyk
B: Krzysztof Walentynowicz
18.04.2021 Katowice Silesia Rebels Kraków Kings PFL 1 Sezon zasadniczy 20:21 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Michał Cymara
L: Ewa Walentynowicz
F: Hubert Romańczyk
S: Kamil Przybyła
B: Marcin Szczepański
18.04.2021 Łódź Wilki Łódzkie Wieliczka Dragons PFL 2 Sezon zasadniczy 36:0 R: Stanisław Radziński
U: Stanisław Goździk
H: Radosław Jedynak
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Damian Jurzyk
17.04.2021 Tychy Tychy Falcons Warsaw Eagles PFL 1 Sezon zasadniczy 41:3 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Dariusz Leoniak
F: Marcin Szczepański
S: Bartłomiej Marciniak
B: Damian Jurzyk
14.11.2020 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok LFA 1 Finał 48:12 R: Wojciech Ratajczak
C: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Mikołaj Burzec
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Kamil Przybyła
B: Bartłomiej Marciniak
08.11.2020 Szczecin Armada Szczecin Armia Poznań LFA 9 Finał 24:21 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Cymara
H: Hubert Romańczyk
L: Mikołaj Burzec
B: Bartłomiej Marciniak
31.10.2020 Białystok Lowlanders Białystok Tychy Falcons LFA 1 Półfinał 41:20 R: Wojciech Ratajczak
C: Damian Jurzyk
U: Piotr Soczówka
H: Dariusz Leoniak
L: Marcin Szczepański
F: Kamil Przybyła
S: Hubert Romańczyk
B: Maciej Żołądek
31.10.2020 Wrocław Panthers Wrocław Bydgoszcz Archers LFA 1 Półfinał 56:0 R: Jan Pruszkowski
C: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Czerniejewski
H: Mikołaj Burzec
L: Ewa Walentynowicz
F: Adam Rączkowski
S: Bartłomiej Marciniak
B: Stanisław Radziński
25.10.2020 Szczecin Armada Szczecin Olsztyn Lakers LFA 9 Półfinał 34:30 R: Stanisław Radziński
U: Michał Kowalewicz
H: Wojciech Woś
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Czerniejewski
25.10.2020 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Angels Toruń MPJ 9 Finał 52:0 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Mikołaj Burzec
L: Oliwia Kamieniecka
F: Bartłomiej Marciniak
S: Marcin Szczepański
B: Hubert Romańczyk
24.10.2020 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Panthers Wrocław MPJ 9 Półfinał 33:0 R: Damian Jurzyk
U: Piotr Soczówka
H: Hubert Romańczyk
L: Oliwia Kamieniecka
B: Bartłomiej Marciniak
24.10.2020 Bydgoszcz Bielawa Owls Angels Toruń MPJ 9 Półfinał 20:46 R: Kamil Przybyła
U: Kacper Kuniec
H: Aleksander Kwiatkowski
L: Mikołaj Burzec
B: Marcin Szczepański
24.10.2020 Poznań Armia Poznań Bielawa Owls LFA 9 Półfinał 28:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Krzysztof Szmyt
H: Wojciech Woś
L: Michał Cymara
B: Piotr Czerniejewski
18.10.2020 Tychy Tychy Falcons Bydgoszcz Archers LFA 1 Sezon zasadniczy 30:0 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Mikołaj Burzec
L: Wojciech Ratajczak
F: Łukasz Cichoń
S: Damian Jurzyk
B: Bartłomiej Marciniak
18.10.2020 Katowice Silesia Rebels Warsaw Mets LFA 1 Sezon zasadniczy 20:35 R: Kamil Przybyła
C: Piotr Soczówka
U: Michał Cymara
H: Marcin Szczepański
L: Wojciech Woś
B: Hubert Romańczyk
17.10.2020 Białystok Lowlanders Białystok Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 13:37 R: Damian Jurzyk
C: Piotr Soczówka
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Woś
L: Wojciech Ratajczak
F: Marcin Szczepański
S: Hubert Romańczyk
B: Maciej Żołądek
17.10.2020 Bielawa Bielawa Owls Warsaw Eagles LFA 9 Ćwierćfinał 28:12 R: Kamil Przybyła
U: Krzysztof Szmyt
H: Michał Cymara
L: Kacper Kuniec
B: Łukasz Cichoń
17.10.2020 Poznań Armia Poznań Białe Lwy Gdańsk LFA 9 Ćwierćfinał 48:18 R: Mikołaj Burzec
U: Aleksander Kwiatkowski
H: Krzysztof Zapalski
L: Piotr Czerniejewski
B: Stanisław Radziński
11.10.2020 Ząbki Warsaw Eagles Panthers Wrocław MPJ 9 Sezon zasadniczy 14:38 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Piotr Soczówka
B: Wojciech Ratajczak
10.10.2020 Warszawa Warsaw Sirens Windstorms Jicin CAAF Sezon zasadniczy 48:25 R: Tomas Frehar
U: Krzysztof Szmyt
H: Oliwia Kamieniecka
L: Bartłomiej Marciniak
B: Michal Rosival
10.10.2020 Białystok Lowlanders Białystok Angels Toruń MPJ 9 Sezon zasadniczy 28:30 R: Jacek Mucha
U: Kacper Kuniec
H: Michał Rosiak
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Wojciech Woś
10.10.2020 Wrocław Panthers Wrocław Bydgoszcz Archers LFA 1 Sezon zasadniczy 58:0 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Czerniejewski
H: Marcin Szczepański
L: Bartosz Oraczewski
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Hubert Romańczyk
B: Łukasz Cichoń
04.10.2020 Ząbki Rzeszów Rockets Wieliczka Dragons LFA 9 Sezon zasadniczy 18:0 R: Jan Pruszkowski
U: Marcin Michałowski
H: Piotr Czerniejewski
L: Adrian Żuławiński
B: Miłosz Sobczyk
04.10.2020 Ząbki Warsaw Eagles Rzeszów Rockets LFA 9 Sezon zasadniczy 21:6 R: Piotr Czerniejewski
U: Marcin Michałowski
H: Jan Pruszkowski
L: Stanisław Goździk
B: Bartłomiej Marciniak
04.10.2020 Ząbki Warsaw Eagles Wieliczka Dragons LFA 9 Sezon zasadniczy 28:0 R: Bartłomiej Marciniak
U: Adrian Żuławiński
H: Jan Pruszkowski
L: Stanisław Goździk
B: Miłosz Sobczyk
04.10.2020 Wyszków Olsztyn Lakers Tytani Lublin LFA 9 Sezon zasadniczy 23:12 R: Wojciech Ratajczak
U: Aleksandra Simopulos
H: Wojciech Woś
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Mikołaj Burzec
04.10.2020 Wyszków Rhinos Wyszków Olsztyn Lakers LFA 9 Sezon zasadniczy 14:19 R: Wojciech Ratajczak
U: Aleksandra Simopulos
H: Michał Cymara
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Mikołaj Burzec
04.10.2020 Wyszków Rhinos Wyszków Tytani Lublin LFA 9 Sezon zasadniczy 14:17 R: Mikołaj Burzec
U: Michał Cymara
H: Aleksandra Simopulos
L: Wojciech Woś
B: Wojciech Ratajczak
04.10.2020 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Mets LFA 1 Sezon zasadniczy 62:0
03.10.2020 Tychy Tychy Falcons Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 32:44 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Oraczewski
H: Michał Cymara
L: Wojciech Woś
F: Ewa Walentynowicz
S: Bartłomiej Marciniak
B: Kamil Przybyła
03.10.2020 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Silesia Rebels LFA 1 Sezon zasadniczy 29:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Mikołaj Burzec
L: Jan Pruszkowski
B: Piotr Czerniejewski
03.10.2020 Bielawa Towers Opole Armia Poznań LFA 9 Sezon zasadniczy 14:23 R: Marcin Szczepański
U: Piotr Soczówka
H: Tomasz Pisarek
L: Jakub Ruszkowski
B: Hubert Romańczyk
03.10.2020 Bielawa Bielawa Owls Towers Opole LFA 9 Sezon zasadniczy 33:8 R: Piotr Soczówka
U: Krzysztof Szmyt
H: Hubert Romańczyk
L: Jakub Ruszkowski
B: Marcin Szczepański
03.10.2020 Bielawa Bielawa Owls Armia Poznań LFA 9 Sezon zasadniczy 15:27 R: Piotr Soczówka
U: Tomasz Pisarek
H: Marcin Szczepański
L: Krzysztof Szmyt
B: Hubert Romańczyk
27.09.2020 Warszawa Warsaw Mets Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 0:25 R: Jan Pruszkowski
U: Dariusz Leoniak
H: Bartłomiej Marciniak
L: Hubert Romańczyk
F: Marcin Szczepański
S: Damian Jurzyk
B: Maciej Żołądek
27.09.2020 Poznań Wataha Zielona Góra Miners Wałbrzych LFA 9 Sezon zasadniczy 24:12 R: Wojciech Ratajczak
U: Michał Kowalewicz
H: Mikołaj Burzec
L: Michał Rosiak
B: Stanisław Radziński
27.09.2020 Poznań Armia Poznań Wataha Zielona Góra LFA 9 Sezon zasadniczy 28:0 R: Stanisław Radziński
U: Krzysztof Szmyt
H: Wojciech Ratajczak
L: Michał Rosiak
B: Miłosz Sobczyk
27.09.2020 Poznań Armia Poznań Miners Wałbrzych LFA 9 Sezon zasadniczy 33:7 R: Stanisław Radziński
U: Krzysztof Szmyt
H: Mikołaj Burzec
L: Michał Kowalewicz
B: Miłosz Sobczyk
26.09.2020 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Angels Toruń LFA 9 Sezon zasadniczy 42:0 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Ratajczak
L: Oliwia Kamieniecka
B: Damian Jurzyk
26.09.2020 Gdańsk Angels Toruń Barbarians Koszalin LFA 9 Sezon zasadniczy 22:8 R: Damian Jurzyk
U: Radosław Lipczyński
H: Mikołaj Burzec
L: Jan Pruszkowski
B: Stanisław Radziński
26.09.2020 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Barbarians Koszalin LFA 9 Sezon zasadniczy 45:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Radosław Lipczyński
H: Mikołaj Burzec
L: Oliwia Kamieniecka
B: Damian Jurzyk
26.09.2020 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls MPJ 9 Sezon zasadniczy 12:22 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sebastian Baca
H: Kamil Przybyła
L: Piotr Czerniejewski
B: Adam Rączkowski
20.09.2020 Katowice Silesia Rebels Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 26:42 R: Kamil Przybyła
C: Adam Rączkowski
U: Krzysztof Walentynowicz
H: Ewa Walentynowicz
L: Wojciech Ratajczak
B: Bartłomiej Marciniak
20.09.2020 Koszalin Barbarians Koszalin Armada Szczecin LFA 9 Sezon zasadniczy 0:38 R: Hubert Romańczyk
U: Piotr Soczówka
H: Stanisław Radziński
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Miłosz Sobczyk
20.09.2020 Koszalin Białe Lwy Gdańsk Armada Szczecin LFA 9 Sezon zasadniczy 8:12 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Soczówka
H: Hubert Romańczyk
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Damian Jurzyk
20.09.2020 Koszalin Barbarians Koszalin Białe Lwy Gdańsk LFA 9 Sezon zasadniczy 0:26 R: Hubert Romańczyk
U: Damian Jurzyk
H: Stanisław Radziński
L: Piotr Soczówka
B: Miłosz Sobczyk
20.09.2020 Rzeszów Rzeszów Rockets Tytani Lublin LFA 9 Sezon zasadniczy 13:0 R: Jan Pruszkowski
U: Stanisław Goździk
H: Jacek Mucha
L: Marcin Michałowski
B: Marcin Szczepański
20.09.2020 Rzeszów Warsaw Eagles Tytani Lublin LFA 9 Sezon zasadniczy 12:9 R: Jacek Mucha
U: Stanisław Goździk
H: Jan Pruszkowski
L: Adrian Żuławiński
B: Marcin Szczepański
20.09.2020 Rzeszów Rzeszów Rockets Warsaw Eagles LFA 9 Sezon zasadniczy 0:6 R: Jan Pruszkowski
U: Marcin Michałowski
H: Jacek Mucha
L: Adrian Żuławiński
B: Marcin Szczepański
19.09.2020 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 24:49 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Soczówka
H: Mikołaj Burzec
L: Rafał Adamczyk
F: Damian Jurzyk
S: Hubert Romańczyk
B: Piotr Czerniejewski
19.09.2020 Ciechocinek Angels Toruń Rhinos Wyszków LFA 9 Sezon zasadniczy 6:33 R: Marcin Szczepański
U: Radosław Lipczyński
H: Jan Pruszkowski
L: Oliwia Kamieniecka
B: Jacek Mucha
19.09.2020 Ciechocinek Rhinos Wyszków Olsztyn Lakers LFA 9 Sezon zasadniczy 7:21 R: Jacek Mucha
U: Aleksandra Simopulos
H: Oliwia Kamieniecka
L: Artur Bożuchowski
B: Marcin Szczepański
19.09.2020 Ciechocinek Angels Toruń Olsztyn Lakers LFA 9 Sezon zasadniczy 20:39 R: Jan Pruszkowski
U: Radosław Lipczyński
H: Aleksandra Simopulos
L: Artur Bożuchowski
B: Marcin Szczepański
19.09.2020 Opole Wieliczka Dragons Bielawa Owls LFA 9 Sezon zasadniczy 0:45 R: Adam Rączkowski
U: Sebastian Baca
H: Bartłomiej Marciniak
L: Michał Kowalewicz
B: Krzysztof Walentynowicz
19.09.2020 Opole Towers Opole Bielawa Owls LFA 9 Sezon zasadniczy 0:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sebastian Baca
H: Ewa Walentynowicz
L: Adrian Żuławiński
B: Adam Rączkowski
19.09.2020 Opole Towers Opole Wieliczka Dragons LFA 9 Sezon zasadniczy 28:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Kowalewicz
H: Ewa Walentynowicz
L: Adrian Żuławiński
B: Bartłomiej Marciniak
13.09.2020 Warszawa Warsaw Mets Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 0:16 R: Wojciech Ratajczak
U: Marco Sala
H: Mikołaj Burzec
L: Chiara Tomaz
F: Damian Jurzyk
S: Jacek Mucha
B: Bartłomiej Marciniak
13.09.2020 Zielona Góra Miners Wałbrzych Armada Szczecin LFA 9 Sezon zasadniczy 0:24 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Kamil Przybyła
L: Michał Kowalewicz
B: Hubert Romańczyk
13.09.2020 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Miners Wałbrzych LFA 9 Sezon zasadniczy 22:17 R: Kamil Przybyła
U: Michał Kowalewicz
H: Hubert Romańczyk
L: Krzysztof Szmyt
B: Marcin Szczepański
13.09.2020 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Armada Szczecin LFA 9 Sezon zasadniczy 8:28 R: Piotr Soczówka
U: Krzysztof Szmyt
H: Hubert Romańczyk
L: Marcin Szczepański
B: Adam Rączkowski
13.09.2020 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Lowlanders Białystok MPJ 9 Sezon zasadniczy 49:6 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Oliwia Kamieniecka
L: Marcin Michałowski
B: Piotr Czerniejewski
12.09.2020 Wieliczka Wieliczka Dragons Rzeszów Rockets LFA 9 Sezon zasadniczy 0:7 R: Damian Jurzyk
U: Wojciech Woś
H: Michał Rosiak
L: Hubert Romańczyk
B: Marcin Szczepański
12.09.2020 Wieliczka Rzeszów Rockets Towers Opole LFA 9 Sezon zasadniczy 13:42 R: Jan Pruszkowski
U: Marcin Szczepański
H: Wojciech Woś
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Hubert Romańczyk
12.09.2020 Wieliczka Wieliczka Dragons Towers Opole LFA 9 Sezon zasadniczy 6:48 R: Jan Pruszkowski
U: Aleksander Kwiatkowski
H: Marcin Szczepański
L: Michał Rosiak
B: Damian Jurzyk
12.09.2020 Katowice Silesia Rebels Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 7:52 R: Adam Rączkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Ewa Walentynowicz
L: Kamil Przybyła
B: Bartłomiej Marciniak
06.09.2020 Warszawa Warsaw Mets Bydgoszcz Archers LFA 1 Sezon zasadniczy 7:17 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Michał Rosiak
L: Wojciech Ratajczak
F: Maciej Żołądek
S: Bartłomiej Marciniak
B: Damian Jurzyk
06.09.2020 Bielawa Bielawa Owls Warsaw Eagles MPJ 9 Sezon zasadniczy 28:22 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Pisarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Szmyt
B: Mikołaj Burzec
05.09.2020 Białystok Lowlanders Białystok Silesia Rebels LFA 1 Sezon zasadniczy 38:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Jacek Mucha
L: Wojciech Woś
B: Bronisław Turek
05.09.2020 Tychy Tychy Falcons Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 0:51 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Szczepański
L: Michał Cymara
F: Adam Rączkowski
S: Bartłomiej Marciniak
B: Hubert Romańczyk
05.09.2020 Warszawa Warsaw Sirens Brno Amazons CAAF Sezon zasadniczy 18:68 R: Tomas Frehar
U: Artur Bożuchowski
H: Kacper Kuniec
L: Oliwia Kamieniecka
B: Jan Polak
05.09.2020 Olsztyn Angels Toruń Białe Lwy Gdańsk LFA 9 Sezon zasadniczy 6:30 R: Piotr Czerniejewski
U: Zuzanna Komińczyk
H: Jan Pruszkowski
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Damian Jurzyk
05.09.2020 Olsztyn Olsztyn Lakers Białe Lwy Gdańsk LFA 9 Sezon zasadniczy 33:14 R: Jan Pruszkowski
U: Radosław Lipczyński
H: Piotr Czerniejewski
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Damian Jurzyk
05.09.2020 Olsztyn Olsztyn Lakers Angels Toruń LFA 9 Sezon zasadniczy 24:8 R: Damian Jurzyk
U: Radosław Lipczyński
H: Jan Pruszkowski
L: Zuzanna Komińczyk
B: Piotr Czerniejewski
30.08.2020 Wałbrzych Miners Wałbrzych Wataha Zielona Góra LFA 9 Sezon zasadniczy 12:18 R: Kamil Przybyła
U: Adrian Żuławiński
H: Marcin Szczepański
L: Michał Cymara
B: Bartłomiej Marciniak
30.08.2020 Wałbrzych Bielawa Owls Wataha Zielona Góra LFA 9 Sezon zasadniczy 12:20 R: Kamil Przybyła
U: Tomasz Pisarek
H: Michał Cymara
L: Bartłomiej Marciniak
B: Marcin Szczepański
30.08.2020 Wałbrzych Miners Wałbrzych Bielawa Owls LFA 9 Sezon zasadniczy 26:20 R: Kamil Przybyła
U: Adrian Żuławiński
H: Marcin Szczepański
L: Tomasz Pisarek
B: Bartłomiej Marciniak
29.08.2020 Szczecin Armada Szczecin Armia Poznań LFA 9 Sezon zasadniczy 22:14 R: Stanisław Radziński
U: Radosław Lipczyński
H: Mikołaj Burzec
L: Krzysztof Szmyt
B: Piotr Czerniejewski
29.08.2020 Szczecin Barbarians Koszalin Armia Poznań LFA 9 Sezon zasadniczy 7-27 R: Stanisław Radziński
U: Krzysztof Szmyt
H: Kacper Kuniec
L: Bartosz Henel
B: Piotr Czerniejewski
29.08.2020 Szczecin Armada Szczecin Barbarians Koszalin LFA 9 Sezon zasadniczy 42:0 R: Mikołaj Burzec
U: Bartosz Henel
H: Kacper Kuniec
L: Radosław Lipczyński
B: Stanisław Radziński
29.08.2020 Lublin Tytani Lublin Rhinos Wyszków LFA 9 Sezon zasadniczy 20:14 R: Damian Jurzyk
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Szczepański
L: Aleksander Kwiatkowski
B: Hubert Romańczyk
29.08.2020 Lublin Rhinos Wyszków Warsaw Eagles LFA 9 Sezon zasadniczy 13:14 R: Piotr Soczówka
U: Wojciech Woś
H: Hubert Romańczyk
L: Damian Jurzyk
B: Marcin Szczepański
29.08.2020 Lublin Tytani Lublin Warsaw Eagles LFA 9 Sezon zasadniczy 0:20 R: Damian Jurzyk
U: Aleksander Kwiatkowski
H: Marcin Szczepański
L: Wojciech Woś
B: Hubert Romańczyk
29.08.2020 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Angels Toruń MPJ 9 Sezon zasadniczy 50:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Artur Bożuchowski
H: Bronisław Turek
L: Maciej Gałęzowski
B: Jacek Mucha
10.11.2019 Wrocław Lowlanders Białystok Armiada LFA J Mecz o 3. miejsce 30:34 R: Stanisław Radziński
U: Michał Maliński
H: Filip Grabarek
L: Oliwia Kamieniecka
B: Maciej Żołądek
10.11.2019 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls LFA J Finał 20:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Szczepański
L: Hubert Romańczyk
F: Damian Jurzyk
S: Bartłomiej Marciniak
03.11.2019 Wrocław Panthers Wrocław Armiada LFA J Półfinał 46:13 R: Damian Jurzyk
C: Wojciech Ratajczak
U: Stanisław Goździk
H: Wojciech Woś
L: Bartłomiej Marciniak
B: Łukasz Cichoń
02.11.2019 Bielawa Bielawa Owls Lowlanders Białystok LFA J Półfinał 26:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Szczepański
L: Hubert Romańczyk
B: Damian Jurzyk
27.10.2019 Poznań Armiada Bydgoszcz Archers LFA J Ćwierćfinał 28:20 R: Stanisław Radziński
U: Miłosz Sobczyk
H: Piotr Czerniejewski
L: Oliwia Kamieniecka
B: Bartłomiej Marciniak
27.10.2019 Bielawa Bielawa Owls Towers Opole LFA J Ćwierćfinał 32:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Sebastian Baca
H: Krzysztof Zapalski
L: Mariusz Górzyński
B: Piotr Miś
27.10.2019 Białystok Lowlanders Białystok Olsztyn Lakers LFA J Ćwierćfinał 36:13 R: Jan Pruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Wojciech Woś
L: Łukasz Reszczyński
B: Michał Rosiak
26.10.2019 Wrocław Panthers Wrocław Kraków Kings LFA J Ćwierćfinał 44:0 R: Filip Grabarek
U: Stanisław Goździk
H: Marcin Szczepański
L: Michał Maliński
B: Miłosz Sobczyk
26.10.2019 Bielawa Bielawa Owls Warsaw Mets LFA 9 Finał 14:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Tomasz Pisarek
H: Hubert Romańczyk
L: Krzysztof Zapalski
B: Bartłomiej Marciniak
19.10.2019 Warszawa Warsaw Sirens Prague Harpies CAAF Sezon zasadniczy 20:21 R: Tomas Frehar
U: Maciej Baranowski
H: Stanisław Radziński
L: Radosław Jedynak
B: Jan Klimes
19.10.2019 Kraków Kraków Kings Silesia Rebels LFA J Sezon zasadniczy 34:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Reszczyński
B: Bartłomiej Marciniak
13.10.2019 Bielawa Bielawa Owls Mustangs Płock LFA 9 Półfinał 28:8 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Hubert Romańczyk
L: Marcin Szczepański
B: Bartłomiej Marciniak
13.10.2019 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Towers Opole LFA J Sezon zasadniczy 72:34 R: Stanisław Radziński
U: Tomasz Pisarek
H: Piotr Miś
L: Filip Grabarek
13.10.2019 Olsztyn Olsztyn Lakers Lowlanders Białystok LFA J Sezon zasadniczy 26:40 R: Maciej Żołądek
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Ratajczak
L: Michał Rosiak
B: Miłosz Sobczyk
13.10.2019 Tychy Tychy Falcons Silesia Rebels LFA J Sezon zasadniczy 36:6 R: Bartosz Oraczewski
U: Sławomir Hopko
H: Ewa Walentynowicz
L: Mariusz Górzyński
B: Damian Jurzyk
12.10.2019 Bielawa Bielawa Owls Kraków Kings LFA J Sezon zasadniczy 52:0 R: Piotr Soczówka
U: Marcin Szczepański
H: Bartłomiej Marciniak
L: Hubert Romańczyk
B: Adam Rączkowski
12.10.2019 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Angels Toruń LFA J Sezon zasadniczy 40:0 R: Radosław Jedynak
U: Damian Jurzyk
H: Stanisław Radziński
L: Wojciech Ratajczak
12.10.2019 Warszawa Warsaw Mets Świdnica Renegades LFA 9 Półfinał 14:12 R: Jan Pruszkowski
U: Michał Maliński
H: Michał Rosiak
L: Miłosz Sobczyk
06.10.2019 Warszawa Warsaw Sirens Prague Black Cats CAAF Sezon zasadniczy 38:34 R: Tomas Frehar
U: Jan Klimes
H: Paulina Samczuk
L: Hubert Romańczyk
B: Maciej Żołądek
06.10.2019 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Mets LFA J Sezon zasadniczy 40:0 R: Jacek Mucha
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Wojciech Ratajczak
L: Stanisław Goździk
B: Jan Pruszkowski
06.10.2019 Katowice Silesia Rebels Bielawa Owls LFA J Sezon zasadniczy 0:62 R: Ewa Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Szczepański
L: Oliwia Kamieniecka
B: Adam Rączkowski
06.10.2019 Tychy Tychy Falcons Kraków Kings LFA J Sezon zasadniczy 14:45 R: Bartosz Oraczewski
U: Michał Maliński
H: Tomasz Pisarek
L: Radosław Kościuk
B: Bartłomiej Marciniak
05.10.2019 Gryfino Armiada Bydgoszcz Archers LFA J Sezon zasadniczy 28:21 R: Stanisław Radziński
U: Radosław Lipczyński
H: Hubert Romańczyk
L: Bronisław Turek
B: Krzysztof Zapalski
05.10.2019 Wrocław Panthers Wrocław Miners Wałbrzych LFA J Sezon zasadniczy 46:0 R: Piotr Czerniejewski
U: Michał Maliński
H: Marcin Szczepański
L: Tomasz Pisarek
B: Bartłomiej Marciniak
05.10.2019 Kraków Kraków Kings Tychy Falcons LFA 9 Sezon zasadniczy 20:42 R: Wojciech Ratajczak
U: Krzysztof Walentynowicz
H: Marcin Michałowski
L: Bartosz Oraczewski
B: Adam Rączkowski
29.09.2019 Ciechocinek Angels Toruń Armiada LFA J Sezon zasadniczy 0:30 R: Piotr Czerniejewski
U: Artur Bożuchowski
H: Aleksandra Simopulos
L: Łukasz Reszczyński
B: Bartłomiej Marciniak
29.09.2019 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Mets LFA J Sezon zasadniczy 36:6 R: Maciej Żołądek
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Marcin Michałowski
L: Wojciech Woś
B: Damian Jurzyk
29.09.2019 Płock Mustangs Płock Bydgoszcz Archers LFA 9 Sezon zasadniczy 54:0 R: Jan Pruszkowski
U: Piotr Soczówka
H: Maciej Baranowski
L: Michał Maliński
B: Radosław Jedynak
29.09.2019 Warszawa Warsaw Sirens Brno Amazons CAAF Sezon zasadniczy 19:56 R: Jan Klimes
U: Kacper Kuniec
H: Michał Rosiak
L: Oliwia Kamieniecka
B: Mikulas Zouvala
29.09.2019 Gorzów Wielkopolski Grizzlies Gorzów Wielkopolski Barbarians Koszalin LFA 9 Sezon zasadniczy 36:6 R: Krzysztof Zapalski
U: Miłosz Sobczyk
H: Marcin Szczepański
L: Wojciech Ratajczak
B: Bronisław Turek
28.09.2019 Wałbrzych Miners Wałbrzych Towers Opole LFA J Sezon zasadniczy 27:36 R: Łukasz Cichoń
U: Sebastian Baca
H: Piotr Soczówka
L: Tomasz Pisarek
B: Hubert Romańczyk
28.09.2019 Szczecin Armada Szczecin Silesia Rebels LFA 2 Finał 27:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Czerniejewski
H: Radosław Jedynak
L: Marcin Szczepański
B: Bartłomiej Marciniak
28.09.2019 Wrocław Panthers Wrocław Wataha Zielona Góra LFA J Sezon zasadniczy 46:14 R: Damian Jurzyk
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Miłosz Sobczyk
L: Mariusz Górzyński
B: Bronisław Turek
22.09.2019 Opole Towers Opole Panthers Wrocław LFA J Sezon zasadniczy 8:12 R: Filip Grabarek
U: Radosław Lipczyński
H: Radosław Jedynak
L: Tomasz Pisarek
B: Bartłomiej Marciniak
22.09.2019 Warszawa Warsaw Mets Olsztyn Lakers LFA J Sezon zasadniczy 6:46 R: Maciej Żołądek
U: Dariusz Leoniak
H: Jan Pruszkowski
L: Damian Jurzyk
B: Wojciech Ratajczak
22.09.2019 Bielawa Bielawa Owls Tychy Falcons LFA J Sezon zasadniczy 72:0 R: Piotr Soczówka
U: Michał Maliński
H: Kamil Przybyła
L: Mateusz Kustoś
B: Adam Rączkowski
22.09.2019 Warszawa Warsaw Mets Grizzlies Gorzów Wielkopolski LFA 9 Sezon zasadniczy 21:6 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Jan Pruszkowski
L: Damian Jurzyk
B: Maciej Żołądek
21.09.2019 Pigża Angels Toruń Bydgoszcz Archers LFA J Sezon zasadniczy 6:20 R: Damian Jurzyk
U: Artur Bożuchowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Wojciech Ratajczak
B: Radosław Jedynak
21.09.2019 Bielawa Bielawa Owls Święci Częstochowa LFA 9 Sezon zasadniczy 54:0 R: Piotr Czerniejewski
U: Tomasz Pisarek
H: Łukasz Reszczyński
L: Mariusz Górzyński
B: Rafał Adamczyk
21.09.2019 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Miners Wałbrzych LFA J Sezon zasadniczy 28:6 R: Filip Grabarek
U: Michał Maliński
H: Krzysztof Zapalski
L: Bartosz Henel
B: Bartłomiej Marciniak
21.09.2019 Tychy Tychy Falcons Świdnica Renegades LFA 9 Sezon zasadniczy 14:28 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Michałowski
L: Maciej Gałęzowski
B: Marcin Szczepański
15.09.2019 Bielawa Bielawa Owls Tychy Falcons LFA 9 Sezon zasadniczy 23:8 R: Filip Grabarek
U: Stanisław Goździk
H: Łukasz Reszczyński
L: Radosław Kościuk
B: Piotr Miś
15.09.2019 Szczecin Armada Szczecin Rzeszów Rockets LFA 2 Półfinał 35:10 R: Piotr Czerniejewski
U: Miłosz Sobczyk
H: Stanisław Radziński
L: Hubert Romańczyk
B: Krzysztof Zapalski
15.09.2019 Białystok Lowlanders Białystok Olsztyn Lakers LFA J Sezon zasadniczy 22:6 R: Damian Jurzyk
U: Jacek Mucha
H: Wojciech Woś
L: Oliwia Kamieniecka
B: Wojciech Augusiewicz
15.09.2019 Opole Towers Opole Wataha Zielona Góra LFA J Sezon zasadniczy 20:0 R: Maciej Żołądek
U: Sebastian Baca
H: Tomasz Pisarek
L: Marcin Michałowski
15.09.2019 Katowice Silesia Rebels Miners Wałbrzych LFA 2 Półfinał 21:16 R: Piotr Soczówka
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Szczepański
B: Bartłomiej Marciniak
14.09.2019 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Armiada LFA J Sezon zasadniczy 25:30 R: Bartłomiej Marciniak
U: Damian Jurzyk
H: Wojciech Augusiewicz
L: Artur Bożuchowski
B: Michał Rosiak
14.09.2019 Wałbrzych Miners Wałbrzych Panthers Wrocław LFA J Sezon zasadniczy 0:60 R: Jacek Mucha
U: Sebastian Baca
H: Marcin Szczepański
L: Radosław Kościuk
B: Bronisław Turek
14.09.2019 Świdnica Świdnica Renegades Kraków Kings LFA 9 Sezon zasadniczy 12:6 R: Filip Grabarek
U: Stanisław Goździk
H: Tomasz Pisarek
L: Mariusz Górzyński
B: Piotr Miś
14.09.2019 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Warsaw Mets LFA 9 Sezon zasadniczy 0:24 R: Damian Jurzyk
U: Artur Bożuchowski
H: Michał Rosiak
L: Bartłomiej Marciniak
B: Wojciech Augusiewicz
08.09.2019 Koszalin Barbarians Koszalin Mustangs Płock LFA 9 Sezon zasadniczy 14:36 R: Stanisław Radziński
U: Marcin Michałowski
H: Wojciech Ratajczak
L: Miłosz Sobczyk
B: Bronisław Turek
08.09.2019 Gorzów Wielkopolski Grizzlies Gorzów Wielkopolski Bydgoszcz Archers LFA 9 Sezon zasadniczy 42:23 R: Krzysztof Zapalski
U: Bartosz Henel
H: Hubert Romańczyk
L: Piotr Czerniejewski
08.09.2019 Warszawa Warsaw Mets Lowlanders Białystok LFA J Sezon zasadniczy 0:40 R: Dariusz Leoniak
U: Radosław Lipczyński
H: Damian Jurzyk
L: Oliwia Kamieniecka
B: Bartłomiej Marciniak
08.09.2019 Przemyśl Przemyśl Bears Hammers Łaziska Górne LFA 2 Sezon zasadniczy 12:20 R: Piotr Soczówka
U: Adrian Żuławiński
H: Wojciech Woś
L: Piotr Miś
B: Marcin Szczepański
08.09.2019 Kraków Kraków Kings Bielawa Owls LFA J Sezon zasadniczy 0:35
07.09.2019 Katowice Silesia Rebels Tychy Falcons LFA J Sezon zasadniczy 22:8 R: Łukasz Cichoń
U: Adam Rączkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Radosław Kościuk
B: Marcin Szczepański
07.09.2019 Poznań Armiada Angels Toruń LFA J Sezon zasadniczy 28:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Wojciech Augusiewicz
H: Bartłomiej Marciniak
L: Hubert Romańczyk
B: Rafał Adamczyk
07.09.2019 Częstochowa Święci Częstochowa Kraków Kings LFA 9 Sezon zasadniczy 6:46 R: Piotr Soczówka
U: Mateusz Kustoś
H: Piotr Miś
L: Aleksandra Simopulos
B: Adam Rączkowski
07.09.2019 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Miners Wałbrzych LFA 2 Sezon zasadniczy 0:28 R: Stanisław Radziński
U: Radosław Lipczyński
H: Marcin Michałowski
L: Paulina Samczuk
B: Bronisław Turek
01.09.2019 Koszalin Barbarians Koszalin Warsaw Mets LFA 9 Sezon zasadniczy 6:14 R: Wojciech Augusiewicz
U: Maciej Jędrzejczak
H: Hubert Romańczyk
L: Damian Jurzyk
B: Miłosz Sobczyk
01.09.2019 Bielawa Jaguars Kąty Wrocławskie Angels Toruń LFA 2 Sezon zasadniczy 48:41 R: Piotr Soczówka
U: Adrian Żuławiński
H: Tomasz Pisarek
L: Michał Grzesiak
01.09.2019 Świdnica Świdnica Renegades Bielawa Owls LFA 9 Sezon zasadniczy 6:38 R: Filip Grabarek
U: Marcin Szczepański
H: Bartłomiej Marciniak
L: Radosław Kościuk
B: Bronisław Turek
01.09.2019 Rzeszów Rzeszów Rockets Silesia Rebels LFA 2 Sezon zasadniczy 12:27 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Bartosz Oraczewski
L: Aleksandra Simopulos
B: Radosław Jedynak
31.08.2019 Wałbrzych Miners Wałbrzych Armada Szczecin LFA 2 Sezon zasadniczy 0:49 R: Łukasz Cichoń
C: Adam Rączkowski
U: Tomasz Pisarek
H: Bartłomiej Marciniak
L: Radosław Kościuk
B: Krzysztof Zapalski
25.08.2019 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Jaguars Kąty Wrocławskie LFA 2 Sezon zasadniczy 38:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Artur Bożuchowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Damian Jurzyk
B: Bartłomiej Marciniak
25.08.2019 Szczecin Armada Szczecin Angels Toruń LFA 2 Sezon zasadniczy 20:0 R: Stanisław Radziński
U: Radosław Lipczyński
H: Bronisław Turek
L: Radosław Kościuk
B: Filip Grabarek
25.08.2019 Płock Mustangs Płock Grizzlies Gorzów Wielkopolski LFA 9 Sezon zasadniczy 26:12 R: Jan Pruszkowski
U: Maciej Baranowski
H: Marcin Szczepański
L: Michał Maliński
B: Hubert Romańczyk
24.08.2019 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Rzeszów Rockets LFA 2 Sezon zasadniczy 24:47 R: Adam Rączkowski
C: Piotr Soczówka
U: Michał Maliński
H: Aleksandra Simopulos
L: Radosław Lipczyński
B: Damian Jurzyk
24.08.2019 Lublin Tytani Lublin Przemyśl Bears LFA 2 Sezon zasadniczy 14:6 R: Maciej Żołądek
C: Bartłomiej Marciniak
U: Łukasz Reszczyński
H: Wojciech Ratajczak
L: Wojciech Augusiewicz
B: Marcin Szczepański
24.08.2019 Tychy Tychy Falcons Święci Częstochowa LFA 9 Sezon zasadniczy 36:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Gałęzowski
H: Sławomir Hopko
L: Bartosz Henel
B: Ewa Walentynowicz
18.08.2019 Częstochowa Święci Częstochowa Świdnica Renegades LFA 9 Sezon zasadniczy 12:60 R: Filip Grabarek
U: Radosław Lipczyński
H: Aleksandra Simopulos
L: Łukasz Cichoń
B: Maciej Żołądek
18.08.2019 Kraków Kraków Kings Bielawa Owls LFA 9 Sezon zasadniczy 0:32 R: Jacek Mucha
U: Bartosz Henel
H: Ewa Walentynowicz
L: Tomasz Pisarek
B: Krzysztof Walentynowicz
17.08.2019 Toruń Angels Toruń Miners Wałbrzych LFA 2 Sezon zasadniczy 35:0 R: Damian Jurzyk
C: Wojciech Ratajczak
U: Maciej Gałęzowski
H: Rafał Adamczyk
L: Jacek Mucha
B: Bartłomiej Marciniak
17.08.2019 Warszawa Warsaw Mets Mustangs Płock LFA 9 Sezon zasadniczy 13:6 R: Stanisław Radziński
U: Stanisław Goździk
H: Jan Pruszkowski
L: Paulina Samczuk
B: Bronisław Turek
11.08.2019 Katowice Silesia Rebels Przemyśl Bears LFA 2 Sezon zasadniczy 40:12 R: Bartosz Oraczewski
U: Maciej Gałęzowski
H: Piotr Miś
L: Bartłomiej Marciniak
B: Hubert Romańczyk
10.08.2019 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Tytani Lublin LFA 2 Sezon zasadniczy 39:16 R: Piotr Soczówka
U: Paweł Górzyński
H: Marcin Michałowski
L: Bartłomiej Marciniak
B: Bronisław Turek
10.08.2019 Wałbrzych Miners Wałbrzych Białe Lwy Gdańsk LFA 2 Sezon zasadniczy 25:6 R: Łukasz Cichoń
U: Adrian Żuławiński
H: Marcin Szczepański
L: Kamil Przybyła
B: Adam Rączkowski
10.08.2019 Kąty Wrocławskie Jaguars Kąty Wrocławskie Armada Szczecin LFA 2 Sezon zasadniczy 0:41 R: Wojciech Augusiewicz
C: Damian Jurzyk
U: Radosław Kościuk
H: Miłosz Sobczyk
L: Michał Maliński
B: Patryk Żak
10.08.2019 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Barbarians Koszalin LFA 9 Sezon zasadniczy 20:14 R: Maciej Żołądek
U: Artur Bożuchowski
H: Michał Rosiak
L: Rafał Adamczyk
B: Radosław Jedynak
04.08.2019 Katowice Silesia Rebels Hammers Łaziska Górne LFA 2 Sezon zasadniczy 50:0 R: Bartosz Oraczewski
C: Adam Rączkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Ewa Walentynowicz
L: Mariusz Górzyński
B: Krzysztof Walentynowicz
03.08.2019 Toruń Angels Toruń Jaguars Kąty Wrocławskie LFA 2 Sezon zasadniczy 40:13 R: Patryk Żak
C: Jacek Mucha
U: Stanisław Goździk
H: Dariusz Leoniak
L: Michał Maliński
B: Maciej Żołądek
03.08.2019 Szczecin Armada Szczecin Białe Lwy Gdańsk LFA 2 Sezon zasadniczy 41:0 R: Piotr Czerniejewski
C: Stanisław Radziński
U: Miłosz Sobczyk
H: Krzysztof Zapalski
L: Radosław Kościuk
B: Marcin Szczepański
03.08.2019 Lublin Tytani Lublin Rzeszów Rockets LFA 2 Sezon zasadniczy 14:23 R: Damian Jurzyk
C: Wojciech Augusiewicz
U: Wojciech Woś
H: Łukasz Reszczyński
L: Bartłomiej Marciniak
B: Hubert Romańczyk
28.07.2019 Przemyśl Przemyśl Bears Rzeszów Rockets LFA 2 Sezon zasadniczy 27:35 R: Łukasz Cichoń
C: Piotr Soczówka
U: Bartosz Oraczewski
H: Bronisław Turek
L: Wojciech Woś
B: Maciej Żołądek
27.07.2019 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Angels Toruń LFA 2 Sezon zasadniczy 6:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Maciej Baranowski
H: Aleksandra Simopulos
L: Marcin Szczepański
B: Bartłomiej Marciniak
27.07.2019 Szczecin Armada Szczecin Miners Wałbrzych LFA 2 Sezon zasadniczy 46:0 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Rafał Adamczyk
L: Miłosz Sobczyk
B: Krzysztof Zapalski
20.07.2019 Wałbrzych Miners Wałbrzych Jaguars Kąty Wrocławskie LFA 2 Sezon zasadniczy 28:0 R: Piotr Soczówka
C: Wojciech Augusiewicz
U: Radosław Kościuk
H: Krzysztof Zapalski
L: Michał Grzesiak
B: Filip Grabarek
20.07.2019 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Silesia Rebels LFA 2 Sezon zasadniczy 30:64 R: Jan Pruszkowski
C: Patryk Żak
U: Sebastian Baca
H: Marcin Szczepański
L: Mariusz Górzyński
B: Piotr Miś
14.07.2019 Rzeszów Rzeszów Rockets Hammers Łaziska Górne LFA 2 Sezon zasadniczy 53:0 R: Jan Pruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Radosław Jedynak
L: Tomasz Pisarek
B: Adam Rączkowski
14.07.2019 Katowice Silesia Rebels Tytani Lublin LFA 2 Sezon zasadniczy 46:0 R: Maciej Żołądek
C: Ewa Walentynowicz
U: Adrian Żuławiński
H: Michał Grzesiak
L: Łukasz Cichoń
B: Filip Grabarek
13.07.2019 Toruń Angels Toruń Armada Szczecin LFA 2 Sezon zasadniczy 6:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Wojciech Augusiewicz
L: Oliwia Kamieniecka
B: Damian Jurzyk
13.07.2019 Kąty Wrocławskie Jaguars Kąty Wrocławskie Białe Lwy Gdańsk LFA 2 Sezon zasadniczy 24:0 R: Piotr Czerniejewski
U: Stanisław Goździk
H: Hubert Romańczyk
L: Bartłomiej Marciniak
B: Krzysztof Walentynowicz
06.07.2019 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Iron Wolves ESL Ćwierćfinał R: Patryk Żak
C: Damian Jurzyk
U: Michał Maliński
H: Stanisław Radziński
L: Miłosz Sobczyk
B: Wojciech Augusiewicz
29.06.2019 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok LFA 1 Finał 28:14 R: Adam Rączkowski
C: Jan Pruszkowski
U: Piotr Soczówka
H: Dariusz Leoniak
L: Wojciech Augusiewicz
F: Wojciech Ratajczak
S: Maciej Żołądek
B: Damian Jurzyk
22.06.2019 Lublin Tytani Lublin Silesia Rebels LFA 2 Sezon zasadniczy 0:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Maciej Gałęzowski
H: Marcin Szczepański
L: Radosław Jedynak
B: Wojciech Augusiewicz
22.06.2019 Szczecin Armada Szczecin Jaguars Kąty Wrocławskie LFA 2 Sezon zasadniczy 36:14 R: Stanisław Radziński
U: Miłosz Sobczyk
H: Krzysztof Zapalski
L: Radosław Kościuk
B: Piotr Czerniejewski
22.06.2019 Rzeszów Rzeszów Rockets Przemyśl Bears LFA 2 Sezon zasadniczy 34:6 R: Adam Rączkowski
C: Jan Pruszkowski
U: Piotr Soczówka
H: Bartosz Oraczewski
L: Mariusz Górzyński
B: Hubert Romańczyk
22.06.2019 Ząbki Dukes Ząbki Kraków Tigers ESL Sezon zasadniczy 32:34 R: Maciej Żołądek
U: Marcin Michałowski
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Michał Rosiak
B: Damian Jurzyk
16.06.2019 Wrocław Panthers Wrocław Seahawks Gdynia LFA 1 Półfinał 52:6 R: Adam Rączkowski
U: Jan Pruszkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Stanisław Radziński
F: Piotr Czerniejewski
S: Filip Grabarek
B: Krzysztof Walentynowicz
16.06.2019 Wałbrzych Miners Wałbrzych Angels Toruń LFA 2 Sezon zasadniczy 28:14 R: Piotr Miś
U: Kacper Kuniec
H: Bartłomiej Marciniak
L: Adrian Żuławiński
B: Marcin Szczepański
15.06.2019 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Armada Szczecin LFA 2 Sezon zasadniczy 0:24 R: Jan Pruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Radosław Jedynak
L: Radosław Lipczyński
B: Miłosz Sobczyk
15.06.2019 Białystok Lowlanders Białystok Tychy Falcons LFA 1 Półfinał 49:19 R: Damian Jurzyk
U: Piotr Soczówka
H: Jacek Mucha
L: Dariusz Leoniak
F: Maciej Żołądek
S: Wojciech Ratajczak
B: Wojciech Augusiewicz
15.06.2019 Przemyśl Przemyśl Bears Tytani Lublin LFA 2 Sezon zasadniczy 14:12 R: Bartosz Oraczewski
U: Wojciech Woś
H: Marcin Szczepański
L: Hubert Romańczyk
B: Bartłomiej Marciniak
15.06.2019 Ząbki Dukes Ząbki Warsaw Eagles ESL Sezon zasadniczy 0:54 R: Adam Rączkowski
U: Artur Bożuchowski
H: Michał Rosiak
L: Aleksandra Simopulos
B: Bronisław Turek
09.06.2019 Katowice Silesia Rebels Rzeszów Rockets LFA 2 Sezon zasadniczy 31:10 R: Piotr Soczówka
U: Tomasz Pisarek
H: Bartłomiej Marciniak
L: Wojciech Woś
B: Krzysztof Zapalski
09.06.2019 Kraków Kraków Tigers Dukes Ząbki ESL Sezon zasadniczy 32:6 R: Maciej Żołądek
U: Adrian Żuławiński
H: Bartosz Henel
L: Hubert Romańczyk
B: Paweł Górzyński
09.06.2019 Lublin Tytani Lublin Hammers Łaziska Górne LFA 2 Sezon zasadniczy 34:19 R: Patryk Żak
U: Artur Bożuchowski
H: Radosław Jedynak
L: Kacper Kuniec
B: Bronisław Turek
09.06.2019 Tychy Tychy Falcons Warsaw Mets LFA 1 Dzika Karta 34:27 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Marcin Szczepański
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Adam Rączkowski
B: Filip Grabarek
08.06.2019 Kąty Wrocławskie Jaguars Kąty Wrocławskie Miners Wałbrzych LFA 2 Sezon zasadniczy 7:17 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Krzysztof Zapalski
L: Radosław Kościuk
B: Filip Grabarek
08.06.2019 Gdynia Seahawks Gdynia Towers Opole LFA 1 Dzika Karta 53:0 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Bartłomiej Marciniak
L: Radosław Jedynak
F: Piotr Czerniejewski
S: Wojciech Augusiewicz
B: Damian Jurzyk
08.06.2019 Toruń Angels Toruń Białe Lwy Gdańsk LFA 2 Sezon zasadniczy 38:7 R: Piotr Miś
U: Aleksandra Simopulos
H: Marcin Michałowski
L: Maciej Gałęzowski
B: Marcjanna Jóźwiak
08.06.2019 Ząbki Warsaw Eagles Kaunas Dukes ESL Sezon zasadniczy 42:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Marcin Szczepański
L: Maciej Jędrzejczak
B: Miłosz Sobczyk
02.06.2019 Olsztyn Olsztyn Lakers Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 14:55 R: Jan Pruszkowski
U: Jacek Mucha
H: Radosław Jedynak
L: Wojciech Augusiewicz
B: Miłosz Sobczyk
02.06.2019 Poznań Armia Poznań Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 14:42 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Mikołaj Burzec
L: Damian Jurzyk
B: Krzysztof Zapalski
02.06.2019 Warszawa Warsaw Mets Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 27:6 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Dariusz Leoniak
H: Hubert Romańczyk
L: Piotr Miś
B: Bartłomiej Marciniak
01.06.2019 Kraków Kraków Kings Wataha Zielona Góra LFA 1 Sezon zasadniczy 36:0 R: Adam Rączkowski
U: Tomasz Pisarek
H: Filip Grabarek
L: Piotr Soczówka
B: Krzysztof Walentynowicz
01.06.2019 Tychy Tychy Falcons Towers Opole LFA 1 Sezon zasadniczy 59:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Oraczewski
H: Piotr Miś
L: Patryk Żak
B: Łukasz Cichoń
01.06.2019 Białystok Lowlanders Białystok Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 48:0 R: Jan Pruszkowski
U: Dariusz Leoniak
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Radosław Jedynak
B: Wojciech Augusiewicz
26.05.2019 Gdynia Seahawks Gdynia Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 47:20 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Radosław Jedynak
L: Jacek Mucha
F: Piotr Czerniejewski
S: Stanisław Radziński
B: Damian Jurzyk
26.05.2019 Tychy Tychy Falcons Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 12:40 R: Adam Rączkowski
C: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Bartosz Oraczewski
F: Filip Grabarek
S: Damian Jurzyk
B: Wojciech Augusiewicz
25.05.2019 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Towers Opole LFA 1 Sezon zasadniczy 38:41 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Mikołaj Burzec
L: Krzysztof Zapalski
B: Kamil Przybyła
25.05.2019 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Przemyśl Bears LFA 2 Sezon zasadniczy 12:6 R: Filip Grabarek
U: Sebastian Baca
H: Bartosz Oraczewski
L: Adrian Żuławiński
B: Bronisław Turek
25.05.2019 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Mets LFA 1 Sezon zasadniczy 34:6 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Radosław Jedynak
L: Jan Pruszkowski
B: Wojciech Ratajczak
25.05.2019 Łódź Wilki Łódzkie Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 6:20 R: Damian Jurzyk
U: Miłosz Sobczyk
H: Aleksandra Simopulos
L: Stanisław Radziński
B: Wojciech Augusiewicz
19.05.2019 Warszawa Warsaw Mets Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 21:49 R: Damian Jurzyk
U: Krzysztof Walentynowicz
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Czerniejewski
F: Adam Rączkowski
S: Łukasz Cichoń
B: Bartłomiej Marciniak
19.05.2019 Poznań Armia Poznań Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 45:21 R: Stanisław Radziński
U: Miłosz Sobczyk
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Wojciech Woś
B: Piotr Miś
19.05.2019 Wyszków Rhinos Wyszków Towers Opole LFA 1 Sezon zasadniczy 23:34 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Mikołaj Burzec
L: Marcin Szczepański
B: Bronisław Turek
19.05.2019 Rzeszów Rzeszów Rockets Tytani Lublin LFA 2 Sezon zasadniczy 49:0 R: Bartosz Oraczewski
U: Radosław Lipczyński
H: Radosław Jedynak
L: Marcin Michałowski
B: Maciej Żołądek
18.05.2019 Warszawa Warsaw Eagles Bydgoszcz Archers ESL Sezon zasadniczy 30:16 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Hubert Romańczyk
L: Michał Rosiak
B: Damian Jurzyk
18.05.2019 Przemyśl Przemyśl Bears Silesia Rebels LFA 2 Sezon zasadniczy 6:28 R: Maciej Żołądek
U: Adrian Żuławiński
H: Wojciech Woś
L: Mariusz Czułada
B: Radosław Jedynak
18.05.2019 Kraków Kraków Kings Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 6:27 R: Adam Rączkowski
U: Łukasz Reszczyński
H: Bartosz Oraczewski
L: Marcin Szczepański
B: Filip Grabarek
18.05.2019 Ząbki Dukes Ząbki Iron Wolves ESL Sezon zasadniczy 0:47 R: Patryk Żak
U: Piotr Soczówka
H: Wojciech Ratajczak
L: Paulina Samczuk
B: Piotr Miś
18.05.2019 Łódź Wilki Łódzkie Wataha Zielona Góra LFA 1 Sezon zasadniczy 13:52 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Pisarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Bartłomiej Marciniak
B: Miłosz Sobczyk
12.05.2019 Olsztyn Olsztyn Lakers Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 7:48 R: Maciej Żołądek
U: Hubert Romańczyk
H: Bartłomiej Marciniak
L: Radosław Jedynak
B: Bronisław Turek
12.05.2019 Wrocław Panthers Wrocław Wataha Zielona Góra LFA 1 Sezon zasadniczy 25:16 R: Jan Pruszkowski
U: Dariusz Leoniak
H: Wojciech Ratajczak
L: Damian Jurzyk
B: Wojciech Augusiewicz
11.05.2019 Wrocław Panthers Wrocław Kragujevac Wild Boars IFAF Sezon zasadniczy 70:13 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Dariusz Leoniak
F: Adam Rączkowski
S: Krzysztof Walentynowicz
B: Damian Jurzyk
11.05.2019 Wyszków Rhinos Wyszków Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 0:72 R: Maciej Żołądek
U: Miłosz Sobczyk
H: Radosław Jedynak
L: Stanisław Radziński
B: Piotr Czerniejewski
05.05.2019 Opole Towers Opole Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 39:6 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Soczówka
H: Michał Cymara
L: Bartłomiej Marciniak
B: Łukasz Cichoń
05.05.2019 Tychy Tychy Falcons Armia Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 40:13 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Łukasz Reszczyński
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Szczepański
B: Filip Grabarek
04.05.2019 Kraków Kraków Kings Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 7:37 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Michał Cymara
L: Łukasz Reszczyński
F: Filip Grabarek
S: Ewa Walentynowicz
04.05.2019 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Mets LFA 1 Sezon zasadniczy 0:42 R: Damian Jurzyk
U: Stanisław Goździk
H: Radosław Jedynak
L: Bartłomiej Marciniak
B: Bronisław Turek
04.05.2019 Kraków Kraków Tigers Iron Wolves ESL Sezon zasadniczy 6:42 R: Łukasz Cichoń
U: Sławomir Hopko
H: Marcin Szczepański
L: Hubert Romańczyk
B: Paweł Górzyński
04.05.2019 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Dukes Ząbki ESL Sezon zasadniczy 50:0 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Paulina Samczuk
L: Rafał Adamczyk
B: Miłosz Sobczyk
04.05.2019 Gdynia Seahawks Gdynia Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 7:42 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Piotr Czerniejewski
B: Wojciech Augusiewicz
28.04.2019 Opole Towers Opole Armia Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 32:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sławomir Hopko
H: Filip Grabarek
L: Ewa Walentynowicz
B: Bartłomiej Marciniak
28.04.2019 Warszawa Warsaw Mets Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 25:17 R: Patryk Żak
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Marcin Szczepański
F: Wojciech Ratajczak
S: Wojciech Augusiewicz
B: Damian Jurzyk
27.04.2019 Białystok Lowlanders Białystok Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 22:8 R: Dariusz Leoniak
U: Piotr Soczówka
H: Wojciech Augusiewicz
L: Radosław Jedynak
B: Damian Jurzyk
27.04.2019 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 30:7 R: Jan Pruszkowski
U: Radosław Lipczyński
H: Filip Grabarek
L: Bartłomiej Marciniak
B: Miłosz Sobczyk
27.04.2019 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kaunas Dukes ESL Sezon zasadniczy 47:0 R: Patryk Żak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Paulina Samczuk
L: Hubert Romańczyk
B: Piotr Czerniejewski
27.04.2019 Łódź Wilki Łódzkie Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 23:27 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Pisarek
H: Wojciech Woś
L: Marcin Szczepański
B: Bronisław Turek
14.04.2019 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Mets LFA 1 Sezon zasadniczy 25:7 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Dariusz Leoniak
L: Radosław Jedynak
B: Wojciech Augusiewicz
14.04.2019 Tychy Tychy Falcons Wataha Zielona Góra LFA 1 Sezon zasadniczy 41:6 R: Adam Rączkowski
U: Jacek Mucha
H: Piotr Miś
L: Michał Cymara
B: Łukasz Cichoń
14.04.2019 Kraków Kraków Tigers Bydgoszcz Archers ESL Sezon zasadniczy 0:51 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Tomasz Pisarek
L: Hubert Romańczyk
B: Bronisław Turek
13.04.2019 Opole Towers Opole Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 19:34 R: Stanisław Radziński
U: Łukasz Reszczyński
H: Piotr Czerniejewski
L: Filip Grabarek
B: Michał Grzesiak
13.04.2019 Poznań Armia Poznań Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 41:12 R: Maciej Żołądek
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Miłosz Sobczyk
B: Damian Jurzyk
13.04.2019 Wrocław Panthers Wrocław Calanda Broncos IFAF Sezon zasadniczy 3:27 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Patryk Żak
F: Wojciech Ratajczak
S: Łukasz Cichoń
B: Adam Rączkowski
07.04.2019 Olsztyn Olsztyn Lakers Towers Opole LFA 1 Sezon zasadniczy 0:19 R: Damian Jurzyk
U: Miłosz Sobczyk
H: Radosław Jedynak
L: Paulina Samczuk
B: Wojciech Augusiewicz
07.04.2019 Poznań Armia Poznań Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 21:10 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Soczówka
H: Michał Cymara
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Czerniejewski
07.04.2019 Warszawa Warsaw Mets Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 42:0 R: Jan Pruszkowski
U: Hubert Romańczyk
H: Dariusz Leoniak
L: Jacek Mucha
B: Wojciech Ratajczak
06.04.2019 Białystok Lowlanders Białystok Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 13:39 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Bartłomiej Marciniak
F: Wojciech Ratajczak
S: Maciej Żołądek
06.04.2019 Wrocław Panthers Wrocław Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 48:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Czerniejewski
H: Piotr Miś
L: Radosław Jedynak
B: Filip Grabarek
06.04.2019 Kraków Kraków Tigers Warsaw Eagles ESL Sezon zasadniczy 0:49 R: Piotr Soczówka
U: Marcin Michałowski
H: Michał Rosiak
L: Marcin Szczepański
B: Bronisław Turek
31.03.2019 Gdynia Seahawks Gdynia Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 32:27 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Wojciech Augusiewicz
L: Radosław Jedynak
B: Stanisław Radziński
31.03.2019 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 30:14 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Michał Cymara
L: Hubert Romańczyk
B: Filip Grabarek
31.03.2019 Kraków Kraków Kings Armia Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 32:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Pisarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Michałowski
B: Bartłomiej Marciniak
31.03.2019 Wyszków Rhinos Wyszków Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 0:41 R: Jan Pruszkowski
U: Miłosz Sobczyk
H: Marcin Szczepański
L: Łukasz Reszczyński
B: Piotr Czerniejewski
30.03.2019 Opole Towers Opole Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 7:54 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Cymara
H: Krzysztof Zapalski
L: Marcin Szczepański
B: Filip Grabarek
24.03.2019 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Armia Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 6:13 R: Patryk Żak
U: Filip Grabarek
H: Wojciech Augusiewicz
L: Radosław Jedynak
B: Damian Jurzyk
23.03.2019 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 45:6 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Filip Grabarek
L: Radosław Jedynak
F: Wojciech Augusiewicz
S: Krzysztof Zapalski
B: Damian Jurzyk
23.03.2019 Wyszków Rhinos Wyszków Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 35:38 R: Jan Pruszkowski
U: Miłosz Sobczyk
H: Stanisław Radziński
L: Bartłomiej Marciniak
B: Bronisław Turek
23.03.2019 Tychy Tychy Falcons Warsaw Mets LFA 1 Sezon zasadniczy 31:13 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Szczepański
B: Łukasz Cichoń
23.03.2019 Łódź Wilki Łódzkie Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 7:62 R: Maciej Żołądek
U: Łukasz Reszczyński
H: Michał Cymara
L: Rafał Adamczyk
B: Piotr Czerniejewski
11.11.2018 Wrocław Lowlanders Białystok Angels Toruń LFA J Mecz o 3. miejsce 48:6 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Szczepański
L: Kamil Przybyła
B: Krzysztof Zapalski
11.11.2018 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls LFA J Finał 8:33 R: Patryk Żak
U: Łukasz Reszczyński
H: Damian Jurzyk
L: Hubert Romańczyk
B: Wojciech Augusiewicz
10.11.2018 Wrocław Bielawa Owls Angels Toruń LFA J Półfinał 43:0 R: Kacper Karaś
U: Michał Maliński
H: Bartłomiej Marciniak
L: Rafał Adamczyk
B: Filip Grabarek
10.11.2018 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok LFA J Półfinał 40:0 R: Filip Grabarek
U: Tomasz Pisarek
H: Michał Cymara
L: Ewa Walentynowicz
B: Krzysztof Walentynowicz
27.10.2018 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Husaria Szczecin PLFA 8 Finał 3:7 R: Stanisław Radziński
U: Miłosz Sobczyk
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Bartłomiej Marciniak
B: Piotr Czerniejewski
21.10.2018 Toruń Angels Toruń Lowlanders Białystok LFA J Sezon zasadniczy 0:46 R: Kacper Karaś
U: Michał Maliński
H: Jan Pruszkowski
L: Maciej Gałęzowski
B: Maciej Żołądek
21.10.2018 Kraków Kraków Kings Bielawa Owls LFA J Sezon zasadniczy 0:51 R: Bartosz Oraczewski
U: Michał Cymara
H: Ewa Walentynowicz
L: Aleksander Leksza
B: Łukasz Cichoń
20.10.2018 Wałbrzych Miners Wałbrzych Patrioci Poznań LFA J Sezon zasadniczy 6:2 R: Piotr Czerniejewski
U: Piotr Soczówka
H: Kamil Przybyła
L: Sebastian Baca
B: Adam Rączkowski
14.10.2018 Białystok Lowlanders Białystok Olsztyn Lakers LFA J Sezon zasadniczy 42:6 R: Dariusz Leoniak
U: Maciej Gałęzowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Radosław Lipczyński
B: Wojciech Augusiewicz
14.10.2018 Bielawa Bielawa Snakes Husaria Szczecin PLFA 8 Półfinał 6:19 R: Filip Grabarek
U: Hubert Romańczyk
H: Rafał Adamczyk
L: Marcin Szczepański
B: Miłosz Sobczyk
14.10.2018 Warszawa Warsaw Eagles Bydgoszcz Archers PLFA 8 Półfinał 9:10 R: Damian Jurzyk
U: Stanisław Goździk
H: Jan Pruszkowski
L: Bartłomiej Marciniak
B: Piotr Czerniejewski
13.10.2018 Poznań Patrioci Poznań Panthers Wrocław LFA J Sezon zasadniczy 0:46 R: Piotr Czerniejewski
U: Radosław Kościuk
H: Patryk Żak
L: Radosław Jedynak
B: Stanisław Radziński
13.10.2018 Tychy Tychy Falcons Kraków Kings LFA J Sezon zasadniczy 12:20 R: Bartosz Oraczewski
U: Mariusz Górzyński
H: Ewa Walentynowicz
L: Kamil Przybyła
B: Krzysztof Walentynowicz
07.10.2018 Olsztyn Olsztyn Lakers Angels Toruń LFA J Sezon zasadniczy 6:20 R: Jan Pruszkowski
U: Radosław Lipczyński
H: Dariusz Leoniak
L: Stanisław Goździk
B: Damian Jurzyk
07.10.2018 Bielawa Bielawa Snakes Shadows Żagań PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:0
06.10.2018 Wrocław Panthers Wrocław Miners Wałbrzych LFA J Sezon zasadniczy 46:0 R: Filip Grabarek
U: Michał Maliński
H: Miłosz Sobczyk
L: Wojciech Augusiewicz
B: Kacper Karaś
06.10.2018 Bielawa Bielawa Owls Tychy Falcons LFA J Sezon zasadniczy 43:0 R: Adam Rączkowski
U: Aleksander Leksza
H: Piotr Soczówka
L: Sebastian Baca
B: Kamil Przybyła
30.09.2018 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Kraków Kings LFA 9 Finał 8:24 R: Jan Pruszkowski
U: Jacek Mucha
H: Dariusz Leoniak
L: Marcin Szczepański
B: Wojciech Ratajczak
30.09.2018 Żagań Shadows Żagań Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 40:0 R: Piotr Soczówka
U: Kamil Przybyła
H: Tomasz Pisarek
L: Hubert Romańczyk
B: Adam Rączkowski
29.09.2018 Warszawa Monarchs Ząbki Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:40 R: Maciej Żołądek
U: Artur Bożuchowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Ewa Piotrowska-Domańska
B: Bronisław Turek
29.09.2018 Warszawa Warsaw Eagles Monarchs Ząbki PLFA 8 Sezon zasadniczy 34:0 R: Maciej Żołądek
U: Artur Bożuchowski
H: Bronisław Turek
L: Ewa Piotrowska-Domańska
B: Wojciech Augusiewicz
29.09.2018 Szczecin Husaria Szczecin Bydgoszcz Archers PLFA 8 Sezon zasadniczy 17:20
29.09.2018 Szczecin Bydgoszcz Archers Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:18
29.09.2018 Szczecin Husaria Szczecin Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Sezon zasadniczy 54:0
23.09.2018 Kraków Kraków Kings Tychy Falcons LFA J Sezon zasadniczy 26:28 R: Jacek Mucha
U: Tomasz Pisarek
H: Wojciech Ratajczak
L: Radosław Kościuk
B: Krzysztof Walentynowicz
23.09.2018 Olsztyn Olsztyn Lakers Lowlanders Białystok LFA J Sezon zasadniczy 0:32 R: Patryk Żak
U: Damian Jurzyk
H: Kacper Karaś
L: Radosław Lipczyński
B: Aleksandra Sulkiewicz
22.09.2018 Wrocław Panthers Wrocław Patrioci Poznań LFA J Sezon zasadniczy 38:3 R: Piotr Czerniejewski
U: Mateusz Kustoś
H: Filip Grabarek
L: Hubert Romańczyk
B: Krzysztof Zapalski
16.09.2018 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Jaguars Kąty Wrocławskie LFA 9 Półfinał 34:15 R: Jan Pruszkowski
U: Stanisław Goździk
H: Piotr Czerniejewski
L: Jacek Mucha
B: Maciej Żołądek
16.09.2018 Toruń Angels Toruń Olsztyn Lakers LFA J Sezon zasadniczy 12:32 R: Damian Jurzyk
U: Radosław Lipczyński
H: Bronisław Turek
L: Michał Rosiak
B: Patryk Żak
16.09.2018 Tychy Tychy Falcons Bielawa Owls LFA J Sezon zasadniczy 0:44 R: Adam Rączkowski
U: Adrian Żuławiński
H: Michał Cymara
L: Stanisław Nadworny
B: Ewa Walentynowicz
16.09.2018 Poznań Kozły Poznań Bielawa Snakes PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:38 R: Aleksandra Sulkiewicz
U: Michał Maliński
H: Rafał Adamczyk
L: Bartłomiej Marciniak
B: Wojciech Ratajczak
15.09.2018 Wałbrzych Miners Wałbrzych Panthers Wrocław LFA J Sezon zasadniczy 0:38 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Michał Grzesiak
L: Sebastian Baca
B: Filip Grabarek
15.09.2018 Częstochowa Święci Częstochowa Kraków Kings LFA 9 Półfinał 6:46 R: Łukasz Cichoń
U: Łukasz Reszczyński
H: Bartosz Oraczewski
L: Marcin Szczepański
B: Kamil Przybyła
09.09.2018 Białystok Lowlanders Białystok Angels Toruń LFA J Sezon zasadniczy 18:20 R: Damian Jurzyk
U: Artur Bożuchowski
H: Wojciech Woś
L: Stanisław Goździk
B: Maciej Żołądek
09.09.2018 Warszawa Warsaw Eagles Monarchs Ząbki PLFA 8 Sezon zasadniczy 36:12
09.09.2018 Warszawa Monarchs Ząbki Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:24
09.09.2018 Żagań Shadows Żagań Bielawa Snakes PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:42 R: Krzysztof Zapalski
U: Sebastian Baca
H: Filip Grabarek
L: Radosław Kościuk
B: Piotr Czerniejewski
08.09.2018 Bielawa Bielawa Owls Kraków Kings LFA J Sezon zasadniczy 50:6 R: Piotr Soczówka
U: Kamil Przybyła
H: Michał Cymara
L: Mariusz Górzyński
B: Kamil Przybyła
08.09.2018 Poznań Patrioci Poznań Miners Wałbrzych LFA J Sezon zasadniczy 22:0 R: Patryk Żak
U: Kacper Kuniec
H: Piotr Czerniejewski
L: Michał Maliński
B: Kacper Karaś
02.09.2018 Żurawica Przemyśl Bears Kraków Kings LFA 9 Sezon zasadniczy 42:44 R: Kamil Przybyła
U: Wojciech Woś
H: Łukasz Reszczyński
L: Mariusz Górzyński
B: Adam Rączkowski
02.09.2018 Sopot Seahawks Gdynia Białe Lwy Gdańsk LFA 9 Sezon zasadniczy 16:50 R: Maciej Żołądek
U: Artur Bożuchowski
H: Kacper Karaś
L: Maciej Baranowski
B: Miłosz Sobczyk
01.09.2018 Tychy Tychy Falcons Święci Częstochowa LFA 9 Sezon zasadniczy 0:20 wo R: Maciej Brueck
U: Hubert Romańczyk
H: Bartosz Oraczewski
L: Ewa Walentynowicz
B: Łukasz Cichoń
26.08.2018 Kraków Kraków Kings Rzeszów Rockets LFA 9 Sezon zasadniczy 20:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Gałęzowski
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Cichoń
B: Ewa Walentynowicz
26.08.2018 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Barbarians Koszalin LFA 9 Sezon zasadniczy 44:0 R: Kacper Karaś
U: Stanisław Goździk
H: Piotr Soczówka
L: Filip Multan
B: Radosław Jedynak
26.08.2018 Katowice Silesia Rebels Miners Wałbrzych LFA 9 Sezon zasadniczy 6:9 R: Adam Rączkowski
U: Marcin Szczepański
H: Tomasz Pisarek
L: Radosław Kościuk
B: Kamil Przybyła
26.08.2018 Poznań Kozły Poznań Shadows Żagań PLFA 8 Sezon zasadniczy 16:12 R: Filip Grabarek
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Bartłomiej Marciniak
L: Radosław Lipczyński
B: Wojciech Ratajczak
25.08.2018 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Sezon zasadniczy 33:0 R: Damian Jurzyk
U: Michał Maliński
H: Michał Rosiak
L: Radosław Jedynak
B: Andrzej Raczkowski
25.08.2018 Bydgoszcz Husaria Szczecin Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Sezon zasadniczy 46:6
25.08.2018 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Husaria Szczecin PLFA 8 Sezon zasadniczy 17:6 R: Dariusz Leoniak
U: Sebastian Baca
H: Michał Rosiak
L: Michał Maliński
B: Damian Jurzyk
19.08.2018 Gorzów Wielkopolski Grizzlies Gorzów Wielkopolski Cougars Szczecin LFA 9 Sezon zasadniczy 8:36 R: Stanisław Radziński
U: Aleksandra Simopulos
H: Miłosz Sobczyk
L: Ewa Piotrowska-Domańska
B: Bartłomiej Marciniak
18.08.2018 Bielawa Bielawa Snakes Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:0 R: Krzysztof Zapalski
U: Radosław Kościuk
H: Michał Cymara
L: Aleksander Leksza
B: Łukasz Cichoń
12.08.2018 Rzeszów Rzeszów Rockets Przemyśl Bears LFA 9 Sezon zasadniczy 38:20 R: Wojciech Ratajczak
U: Wojciech Woś
H: Dariusz Leoniak
L: Hubert Romańczyk
B: Kacper Karaś
12.08.2018 Wałbrzych Miners Wałbrzych Święci Częstochowa LFA 9 Sezon zasadniczy 22:27 R: Filip Grabarek
U: Adrian Żuławiński
H: Michał Cymara
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Czerniejewski
11.08.2018 Mielno Barbarians Koszalin Seahawks Gdynia LFA 9 Sezon zasadniczy 6:38 R: Damian Jurzyk
U: Maciej Jędrzejczak
H: Radosław Jedynak
L: Bartosz Henel
B: Wojciech Augusiewicz
11.08.2018 Kąty Wrocławskie Jaguars Kąty Wrocławskie Cougars Szczecin LFA 9 Sezon zasadniczy 23:0 R: Kamil Przybyła
U: Sebastian Baca
H: Mikołaj Burzec
L: Mateusz Kustoś
B: Krzysztof Walentynowicz
11.08.2018 Tychy Tychy Falcons Silesia Rebels LFA 9 Sezon zasadniczy 36:28 R: Piotr Soczówka
U: Sebastian Baca
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Szczepański
B: Adam Rączkowski
05.08.2018 Grizzlies Gorzów Wielkopolski Jaguars Kąty Wrocławskie LFA 9 Sezon zasadniczy 0:41 R: Jan Pruszkowski
U: Michał Maliński
H: Radosław Jedynak
L: Radosław Kościuk
B: Maciej Żołądek
05.08.2018 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Seahawks Gdynia LFA 9 Sezon zasadniczy 34:32 R: Jacek Mucha
U: Artur Bożuchowski
H: Damian Jurzyk
L: Izabela Kuraczycka
B: Bronisław Turek
04.08.2018 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Towers Opole LFA 2 Finał 20:43 R: Maciej Żołądek
U: Jan Pruszkowski
H: Radosław Jedynak
L: Bartłomiej Marciniak
F: Filip Grabarek
S: Krzysztof Zapalski
B: Stanisław Radziński
29.07.2018 Wałbrzych Miners Wałbrzych Tychy Falcons LFA 9 Sezon zasadniczy 21:36 R: Łukasz Cichoń
U: Piotr Soczówka
H: Adam Rączkowski
L: Maciej Brueck
B: Kamil Przybyła
29.07.2018 Święci Częstochowa Silesia Rebels LFA 9 Sezon zasadniczy 20:8 R: Maciej Żołądek
U: Filip Multan
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Mariusz Górzyński
B: Paweł Górzyński
28.07.2018 Gdynia Seahawks Gdynia Barbarians Koszalin LFA 9 Sezon zasadniczy 52:6 R: Patryk Żak
U: Artur Bożuchowski
H: Paulina Samczuk
L: Filip Multan
B: Kacper Karaś
28.07.2018 Lublin Tytani Lublin Towers Opole LFA 2 Półfinał 28:41 R: Dariusz Leoniak
U: Miłosz Sobczyk
H: Radosław Jedynak
L: Marcin Szczepański
B: Damian Jurzyk
28.07.2018 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Green Ducks Radom LFA 2 Półfinał 50:0 R: Stanisław Radziński
U: Stanisław Goździk
H: Michał Rosiak
L: Wojciech Ratajczak
B: Filip Grabarek
28.07.2018 Kraków Kraków Kings Przemyśl Bears LFA 9 Sezon zasadniczy 34:27 R: Piotr Miś
U: Aleksander Leksza
H: Michał Cymara
L: Mateusz Kustoś
B: Bartłomiej Marciniak
28.07.2018 Szczecin Cougars Szczecin Jaguars Kąty Wrocławskie LFA 9 Sezon zasadniczy 12:18 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Jędrzejczak
H: Ewa Walentynowicz
L: Ewa Piotrowska-Domańska
B: Piotr Czerniejewski
21.07.2018 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok LFA 1 Finał 13:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Brueck
H: Ewa Walentynowicz
L: Wojciech Augusiewicz
F: Kacper Karaś
S: Damian Jurzyk
B: Łukasz Cichoń
21.07.2018 Warszawa Warsaw Eagles Kozły Poznań Topliga Finał 33:12 R: Dariusz Leoniak
U: Piotr Miś
H: Krzysztof Zapalski
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Maciej Żołądek
S: Adam Rączkowski
B: Kamil Przybyła
15.07.2018 Częstochowa Święci Częstochowa Miners Wałbrzych LFA 9 Sezon zasadniczy 42:18 R: Jan Pruszkowski
U: Aleksander Leksza
H: Miłosz Sobczyk
L: Marcin Szczepański
B: Paweł Górzyński
14.07.2018 Kąty Wrocławskie Jaguars Kąty Wrocławskie Grizzlies Gorzów Wielkopolski LFA 9 Sezon zasadniczy 54:0 R: Filip Grabarek
U: Stanisław Goździk
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Radosław Kościuk
B: Radosław Jedynak
14.07.2018 Białystok Lowlanders Białystok Seahawks Gdynia LFA 1 Półfinał 33:16 R: Maciej Brueck
U: Dariusz Leoniak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Patryk Żak
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
B: Łukasz Cichoń
14.07.2018 Rzeszów Rzeszów Rockets Kraków Kings LFA 9 Sezon zasadniczy 15:22 R: Jacek Mucha
U: Tomasz Pisarek
H: Wojciech Woś
L: Mariusz Górzyński
B: Bartłomiej Marciniak
14.07.2018 Wrocław Panthers Wrocław Tychy Falcons LFA 1 Półfinał 28:7 R: Kacper Karaś
U: Piotr Soczówka
H: Krzysztof Zapalski
L: Ewa Walentynowicz
F: Wojciech Augusiewicz
S: Adam Rączkowski
B: Kamil Przybyła
08.07.2018 Przemyśl Przemyśl Bears Rzeszów Rockets LFA 9 Sezon zasadniczy 14:23 R: Jacek Mucha
U: Filip Multan
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Reszczyński
B: Radosław Jedynak
08.07.2018 Bydgoszcz Warsaw Eagles Husaria Szczecin PLFA J-8 Półfinał 28:0 R: Jan Pruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Miłosz Sobczyk
L: Mariusz Czułada
B: Bronisław Turek
08.07.2018 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA J-8 Półfinał 12:20 R: Patryk Żak
U: Wojciech Ratajczak
H: Filip Grabarek
L: Stanisław Goździk
B: Bartłomiej Marciniak
08.07.2018 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Husaria Szczecin PLFA J-8 Mecz o 3. miejsce 21:12 R: Filip Grabarek
U: Mariusz Czułada
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Wojciech Ratajczak
B: Bronisław Turek
08.07.2018 Bydgoszcz Warsaw Eagles Kozły Poznań PLFA J-8 Finał 22:0 R: Jan Pruszkowski
U: Stanisław Goździk
H: Miłosz Sobczyk
L: Patryk Żak
B: Bartłomiej Marciniak
07.07.2018 Mielno Barbarians Koszalin Białe Lwy Gdańsk LFA 9 Sezon zasadniczy 0:50 R: Stanisław Radziński
U: Kacper Kuniec
H: Bartłomiej Marciniak
L: Bartosz Henel
B: Piotr Czerniejewski
07.07.2018 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Towers Opole LFA 2 Sezon zasadniczy 60:20 R: Łukasz Cichoń
U: Radosław Lipczyński
H: Tomasz Pisarek
L: Krzysztof Zapalski
B: Adam Rączkowski
07.07.2018 Katowice Silesia Rebels Tychy Falcons LFA 9 Sezon zasadniczy 20:56 R: Maciej Brueck
U: Mateusz Kustoś
H: Michał Cymara
L: Radosław Kościuk
B: Ewa Walentynowicz
07.07.2018 Thunder Lions Bielawa Owls LFA 2 Sezon zasadniczy 26:30 R: Kamil Przybyła
U: Artur Bożuchowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Michał Maliński
B: Krzysztof Walentynowicz
01.07.2018 Lublin Tytani Lublin Rzeszów Rockets LFA 2 Sezon zasadniczy 10:9 R: Jan Pruszkowski
U: Michał Maliński
H: Michał Rosiak
L: Hubert Romańczyk
B: Bartłomiej Marciniak
01.07.2018 Tychy Tychy Falcons Kraków Kings LFA 1 Dzika Karta 16:10 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Maciej Brueck
L: Ewa Walentynowicz
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Krzysztof Zapalski
B: Adam Rączkowski
01.07.2018 Poznań Kozły Poznań Monarchs Ząbki Topliga Półfinał 35:15 R: Wojciech Ratajczak
U: Dariusz Leoniak
H: Radosław Jedynak
L: Patryk Żak
F: Aleksandra Sulkiewicz
S: Damian Jurzyk
B: Wojciech Augusiewicz
01.07.2018 Szczecin Cougars Szczecin Grizzlies Gorzów Wielkopolski LFA 9 Sezon zasadniczy 36:6 R: Stanisław Radziński
U: Stanisław Goździk
H: Rafał Adamczyk
L: Radosław Kościuk
B: Miłosz Sobczyk
30.06.2018 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Sharks LFA 1 Dzika Karta 41:0 R: Patryk Żak
U: Jan Pruszkowski
H: Radosław Jedynak
L: Wojciech Ratajczak
F: Wojciech Augusiewicz
S: Damian Jurzyk
B: Piotr Czerniejewski
30.06.2018 Warszawa Warsaw Eagles Husaria Szczecin Topliga Półfinał 36:0 R: Adam Rączkowski
U: Maciej Brueck
H: Bartłomiej Marciniak
L: Krzysztof Zapalski
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Łukasz Cichoń
24.06.2018 Toruń Angels Toruń Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 19:21 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Radosław Jedynak
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Alex Zarganis
24.06.2018 Bielawa Bielawa Owls Wataha Zielona Góra LFA 2 Sezon zasadniczy 27:58 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Bieda
H: Rafał Adamczyk
L: Stanisław Nadworny
B: Kamil Przybyła
24.06.2018 Poznań Patrioci Poznań Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 7:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Czerniejewski
H: Michał Rosiak
L: Filip Grabarek
B: Bronisław Turek
23.06.2018 Rybnik Thunder Lions Towers Opole LFA 2 Sezon zasadniczy 14:48 R: Krzysztof Zapalski
U: Marcin Szczepański
H: Maciej Brueck
L: Hubert Romańczyk
B: Łukasz Cichoń
23.06.2018 Radom Green Ducks Radom Tytani Lublin LFA 2 Sezon zasadniczy 20:13 R: Wojciech Ratajczak
U: Mariusz Czułada
H: Tomasz Pisarek
L: Michał Maliński
B: Bronisław Turek
23.06.2018 Warszawa Warsaw Sharks Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 33:26 R: Kacper Karaś
U: Piotr Soczówka
H: Kamil Przybyła
L: Patryk Żak
B: Adam Rączkowski
23.06.2018 Bydgoszcz Husaria Szczecin Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:34 R: Jan Pruszkowski
U: Stanisław Goździk
H: Alex Zarganis
L: Bartosz Henel
B: Stanisław Radziński
23.06.2018 Bydgoszcz Warsaw Eagles Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:2
23.06.2018 Bydgoszcz Warsaw Eagles Husaria Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 22:0
23.06.2018 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:12
17.06.2018 Płock Mustangs Płock Husaria Szczecin Topliga Dzika Karta 6:38 R: Maciej Żołądek
U: Maciej Brueck
H: Radosław Jedynak
L: Łukasz Cichoń
B: Bronisław Turek
17.06.2018 Wrocław Panthers Wrocław Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 39:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Krzysztof Zapalski
L: Ewa Walentynowicz
F: Filip Grabarek
S: Adam Rączkowski
B: Kamil Przybyła
17.06.2018 Gdynia Seahawks Gdynia Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 7:26 R: Kacper Karaś
U: Dariusz Leoniak
H: Jan Pruszkowski
L: Patryk Żak
F: Stanisław Radziński
S: Aleksandra Sulkiewicz
B: Wojciech Augusiewicz
17.06.2018 Warszawa Warsaw Eagles Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:6 R: Piotr Miś
U: Artur Bożuchowski
H: Maciej Baranowski
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Piotr Czerniejewski
17.06.2018 Warszawa Kozły Poznań Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:28 R: Piotr Miś
U: Artur Bożuchowski
H: Maciej Baranowski
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Piotr Czerniejewski
16.06.2018 Będzin Zagłębie Steelers Monarchs Ząbki Topliga Dzika Karta 6:35 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Oraczewski
H: Krzysztof Zapalski
L: Wojciech Augusiewicz
B: Piotr Miś
16.06.2018 Rzeszów Rzeszów Rockets Green Ducks Radom LFA 2 Sezon zasadniczy 35:20 R: Łukasz Cichoń
U: Mateusz Kustoś
H: Piotr Soczówka
L: Maciej Gałęzowski
B: Maciej Brueck
16.06.2018 Łódź Wilki Łódzkie Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 19:36 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Aleksandra Simopulos
H: Ewa Walentynowicz
L: Radosław Jedynak
B: Kacper Karaś
10.06.2018 Kraków Kraków Tigers Hammers Łaziska Górne Topliga Sezon zasadniczy 0:7 R: Filip Grabarek
U: Michał Sułkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Miłosz Sobczyk
B: Kacper Karaś
10.06.2018 Będzin Zagłębie Steelers Mustangs Płock Topliga Sezon zasadniczy 12:32 R: Adam Rączkowski
U: Stanisław Nadworny
H: Krzysztof Zapalski
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Wojciech Augusiewicz
10.06.2018 Opole Towers Opole Bielawa Owls LFA 2 Sezon zasadniczy 27:19 R: Maciej Brueck
U: Adrian Żuławiński
H: Sławomir Hopko
L: Bronisław Turek
B: Łukasz Cichoń
10.06.2018 Poznań Patrioci Poznań Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 23:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Patryk Żak
L: Piotr Czerniejewski
B: Damian Jurzyk
09.06.2018 Kraków Kraków Kings Silesia Rebels LFA 1 Sezon zasadniczy 27:13 R: Kacper Karaś
U: Michał Cymara
H: Piotr Miś
L: Aleksandra Simopulos
B: Krzysztof Walentynowicz
09.06.2018 Warszawa Warsaw Sharks Angels Toruń LFA 1 Sezon zasadniczy 42:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Krzysztof Zapalski
B: Maciej Żołądek
09.06.2018 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Thunder Lions LFA 2 Sezon zasadniczy 53:17 R: Piotr Soczówka
U: Stanisław Goździk
H: Kamil Przybyła
L: Mariusz Górzyński
B: Maciej Brueck
03.06.2018 Ząbki Monarchs Ząbki Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 19:33 R: Kacper Karaś
U: Dariusz Leoniak
H: Michał Rosiak
L: Bartłomiej Marciniak
B: Wojciech Augusiewicz
03.06.2018 Tychy Tychy Falcons Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 0:20 R: Maciej Brueck
C: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Filip Grabarek
F: Krzysztof Zapalski
S: Łukasz Cichoń
B: Kamil Przybyła
03.06.2018 Radom Green Ducks Radom Rzeszów Rockets LFA 2 Sezon zasadniczy 26:9 R: Patryk Żak
U: Hubert Romańczyk
H: Radosław Jedynak
L: Oliwia Kamieniecka
B: Damian Jurzyk
02.06.2018 Białystok Lowlanders Białystok Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 27:62 R: Alex Zarganis
C: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Dariusz Leoniak
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Wojciech Augusiewicz
S: Maciej Żołądek
B: Kacper Karaś
02.06.2018 Warszawa Warsaw Eagles Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 39:6 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Kamil Przybyła
L: Aleksandra Simopulos
B: Bronisław Turek
02.06.2018 Wyszków Rhinos Wyszków Warsaw Sharks LFA 1 Sezon zasadniczy 33:27 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Cymara
H: Maciej Brueck
L: Radosław Jedynak
B: Łukasz Cichoń
02.06.2018 Poznań Husaria Szczecin Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:34 R: Krzysztof Zapalski
U: Maciej Tomaszewski
H: Piotr Czerniejewski
L: Marcin Szczepański
B: Miłosz Sobczyk
02.06.2018 Poznań Kozły Poznań Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 32:0 R: Piotr Czerniejewski
U: Sebastian Baca
H: Miłosz Sobczyk
L: Maciej Gałęzowski
B: Krzysztof Zapalski
02.06.2018 Poznań Bydgoszcz Archers Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:26 R: Filip Grabarek
U: Michał Bieda
H: Marcin Szczepański
L: Maciej Tomaszewski
B: Piotr Czerniejewski
02.06.2018 Poznań Husaria Szczecin Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:26 R: Filip Grabarek
U: Sebastian Baca
H: Piotr Czerniejewski
L: Maciej Gałęzowski
B: Michał Bieda
27.05.2018 Olsztyn Olsztyn Lakers Angels Toruń LFA 1 Sezon zasadniczy 30:23 R: Dariusz Leoniak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Radosław Jedynak
L: Alex Zarganis
B: Maciej Żołądek
27.05.2018 Bielawa Bielawa Owls Thunder Lions LFA 2 Sezon zasadniczy 21:0 R: Krzysztof Zapalski
U: Michał Maliński
H: Adam Rączkowski
L: Hubert Romańczyk
B: Łukasz Cichoń
27.05.2018 Poznań Patrioci Poznań Silesia Rebels LFA 1 Sezon zasadniczy 28:23 R: Kacper Karaś
U: Aleksandra Simopulos
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Filip Grabarek
B: Piotr Czerniejewski
27.05.2018 Będzin Zagłębie Steelers Kraków Tigers Topliga Sezon zasadniczy 26:0 R: Maciej Brueck
U: Michał Cymara
H: Miłosz Sobczyk
L: Ewa Walentynowicz
B: Kamil Przybyła
26.05.2018 Wrocław Panthers Wrocław Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 35:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Łukasz Reszczyński
H: Bartosz Oraczewski
L: Ewa Walentynowicz
F: Maciej Brueck
S: Łukasz Cichoń
26.05.2018 Poznań Kozły Poznań Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 15:31 R: Kamil Przybyła
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Michał Rosiak
L: Aleksandra Simopulos
B: Bronisław Turek
26.05.2018 Płock Mustangs Płock Hammers Łaziska Górne Topliga Sezon zasadniczy 46:0 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Henel
H: Paulina Samczuk
L: Radosław Jedynak
B: Aleksandra Sulkiewicz
26.05.2018 Łódź Wilki Łódzkie Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 6:49 R: Adam Rączkowski
U: Tomasz Pisarek
H: Rafał Adamczyk
L: Maciej Tomaszewski
B: Bartłomiej Marciniak
26.05.2018 Rzeszów Rzeszów Rockets Tytani Lublin LFA 2 Sezon zasadniczy 10:29 R: Piotr Soczówka
U: Radosław Kościuk
H: Wojciech Woś
L: Radosław Lipczyński
B: Krzysztof Zapalski
26.05.2018 Szczecin Husaria Szczecin Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:36
20.05.2018 Opole Towers Opole Wataha Zielona Góra LFA 2 Sezon zasadniczy 30:42 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Maliński
H: Michał Cymara
L: Marcin Szczepański
B: Filip Grabarek
20.05.2018 Płock Mustangs Płock Kraków Tigers Topliga Sezon zasadniczy 44:0 R: Patryk Żak
U: Wojciech Woś
H: Bartłomiej Marciniak
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Damian Jurzyk
19.05.2018 Białystok Lowlanders Białystok Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 48:14 R: Kamil Przybyła
U: Jacek Mucha
H: Kacper Karaś
L: Łukasz Cichoń
B: Maciej Żołądek
19.05.2018 Siemanowice Śląskie Silesia Rebels Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 6:41 R: Maciej Brueck
U: Sławomir Hopko
H: Łukasz Olszewski
L: Bronisław Turek
19.05.2018 Warszawa Warsaw Sharks Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 40:21 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Cymara
H: Bartosz Oraczewski
L: Bartłomiej Marciniak
B: Piotr Miś
19.05.2018 Szczecin Husaria Szczecin Monarchs Ząbki Topliga Sezon zasadniczy 8:12 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Radosław Jedynak
L: Piotr Czerniejewski
13.05.2018 Tychy Tychy Falcons Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 50:0 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Krzysztof Zapalski
B: Adam Rączkowski
13.05.2018 Toruń Angels Toruń Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 14:22 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Alex Zarganis
L: Stanisław Radziński
B: Wojciech Ratajczak
13.05.2018 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 0:26 R: Maciej Brueck
U: Krzysztof Walentynowicz
H: Łukasz Cichoń
L: Ewa Walentynowicz
B: Piotr Miś
13.05.2018 Lublin Tytani Lublin Green Ducks Radom LFA 2 Sezon zasadniczy 24:14 R: Kacper Karaś
U: Stanisław Goździk
H: Miłosz Sobczyk
L: Radosław Lipczyński
B: Bronisław Turek
12.05.2018 Warszawa Warsaw Eagles Monarchs Ząbki Topliga Sezon zasadniczy 50:21 R: Maciej Żołądek
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Miłosz Sobczyk
L: Radosław Jedynak
B: Filip Grabarek
12.05.2018 Kraków Kraków Kings Patrioci Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 49:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Pisarek
H: Łukasz Reszczyński
L: Michał Cymara
B: Piotr Miś
12.05.2018 Wrocław Panthers Wrocław Prague Panthers IFAF Sezon zasadniczy 39:22 R: Alex Zarganis
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Kacper Karaś
S: Wojciech Ratajczak
B: Wojciech Augusiewicz
06.05.2018 Wrocław Panthers Wrocław Patrioci Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 64:0 R: Adam Rączkowski
U: Łukasz Reszczyński
H: Ewa Walentynowicz
L: Bartłomiej Marciniak
B: Łukasz Cichoń
06.05.2018 Poznań Kozły Poznań Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 13:17 R: Kacper Karaś
U: Michał Cymara
H: Michał Rosiak
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Czerniejewski
06.05.2018 Olsztyn Olsztyn Lakers Silesia Rebels LFA 1 Sezon zasadniczy 0:26 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Radosław Jedynak
B: Wojciech Augusiewicz
06.05.2018 Bielawa Bielawa Owls Towers Opole LFA 2 Sezon zasadniczy 24:33 R: Kamil Przybyła
U: Michał Bieda
H: Piotr Soczówka
L: Mariusz Górzyński
B: Miłosz Sobczyk
06.05.2018 Szczecin Bydgoszcz Archers Husaria Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 26:0
05.05.2018 Wyszków Rhinos Wyszków Angels Toruń LFA 1 Sezon zasadniczy 22:18 R: Damian Jurzyk
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Radosław Jedynak
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Michał Sułkowski
05.05.2018 Rybnik Thunder Lions Wataha Zielona Góra LFA 2 Sezon zasadniczy 12:30 R: Maciej Brueck
U: Adrian Żuławiński
H: Aleksandra Simopulos
L: Stanisław Nadworny
B: Miłosz Sobczyk
05.05.2018 Kraków Kraków Tigers Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 0:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sławomir Hopko
H: Marcin Michałowski
L: Paweł Górzyński
B: Łukasz Cichoń
05.05.2018 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Sharks LFA 1 Sezon zasadniczy 41:0 R: Alex Zarganis
U: Patryk Żak
H: Wojciech Augusiewicz
L: Kacper Karaś
B: Wojciech Ratajczak
05.05.2018 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Mustangs Płock Topliga Sezon zasadniczy 6:46 R: Kamil Przybyła
U: Tomasz Pisarek
H: Bartłomiej Marciniak
L: Mariusz Czułada
B: Krzysztof Zapalski
29.04.2018 Katowice Silesia Rebels Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 0:41 R: Adam Rączkowski
U: Łukasz Reszczyński
H: Ewa Walentynowicz
L: Michał Cymara
B: Łukasz Cichoń
29.04.2018 Rzeszów Rzeszów Rockets Green Ducks Radom LFA 2 Sezon zasadniczy 30:19 R: Piotr Miś
U: Aleksander Leksza
H: Radosław Jedynak
L: Radosław Kościuk
B: Bronisław Turek
29.04.2018 Gdynia Seahawks Gdynia Budapest Cowbells IFAF Sezon zasadniczy 28:18 R: Wojciech Ratajczak
U: Dariusz Leoniak
H: Kacper Karaś
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Damian Jurzyk
28.04.2018 Białystok Lowlanders Białystok Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 58:0 R: Patryk Żak
U: Damian Jurzyk
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Kacper Karaś
B: Wojciech Ratajczak
28.04.2018 Łódź Wilki Łódzkie Patrioci Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 21:38 R: Adam Rączkowski
U: Tomasz Pisarek
H: Aleksandra Simopulos
L: Jacek Mucha
B: Wojciech Augusiewicz
22.04.2018 Olsztyn Olsztyn Lakers Rhinos Wyszków LFA 1 Sezon zasadniczy 28:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Rafał Adamczyk
L: Michał Rosiak
B: Maciej Żołądek
22.04.2018 Opole Towers Opole Thunder Lions LFA 2 Sezon zasadniczy 55:7 R: Łukasz Cichoń
U: Sebastian Baca
H: Kamil Przybyła
L: Marcin Szczepański
B: Krzysztof Walentynowicz
22.04.2018 Toruń Angels Toruń Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 0:42 R: Kacper Karaś
U: Radosław Jedynak
H: Wojciech Augusiewicz
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Damian Jurzyk
22.04.2018 Ząbki Monarchs Ząbki Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 12:37 R: Dariusz Leoniak
U: Piotr Soczówka
H: Marcin Michałowski
L: Maciej Brueck
B: Adam Rączkowski
21.04.2018 Kraków Kraków Kings Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 0:48 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Oraczewski
H: Patryk Żak
L: Bartłomiej Marciniak
B: Alex Zarganis
21.04.2018 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Kraków Tigers Topliga Sezon zasadniczy 20:0 R: Adam Rączkowski
U: Tomasz Gądek
H: Ewa Walentynowicz
L: Maciej Tomaszewski
B: Krzysztof Zapalski
21.04.2018 Szczecin Husaria Szczecin Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 13:20 R: Damian Jurzyk
U: Miłosz Sobczyk
H: Wojciech Augusiewicz
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Kacper Karaś
21.04.2018 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Bielawa Owls LFA 2 Sezon zasadniczy 20:13 R: Maciej Brueck
U: Radosław Jedynak
H: Łukasz Cichoń
L: Ewa Piotrowska-Domańska
B: Piotr Czerniejewski
15.04.2018 Poznań Patrioci Poznań Angels Toruń LFA 1 Sezon zasadniczy 51:10 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Czerniejewski
H: Alex Zarganis
L: Jacek Mucha
B: Piotr Matyjasek
15.04.2018 Płock Mustangs Płock Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 34:0 R: Kacper Karaś
U: Mariusz Czułada
H: Paulina Samczuk
L: Marcin Michałowski
B: Wojciech Augusiewicz
14.04.2018 Lublin Tytani Lublin Rzeszów Rockets LFA 2 Sezon zasadniczy 30:6 R: Wojciech Ratajczak
U: Wojciech Woś
H: Radosław Jedynak
L: Michał Rosiak
B: Bronisław Turek
14.04.2018 Tychy Tychy Falcons Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 12:37 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Jacek Mucha
F: Piotr Miś
S: Krzysztof Zapalski
B: Alex Zarganis
14.04.2018 Warszawa Warsaw Eagles Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 22:19 R: Patryk Żak
U: Miłosz Sobczyk
H: Maciej Brueck
L: Damian Jurzyk
B: Adam Rączkowski
14.04.2018 Łódź Wilki Łódzkie Silesia Rebels LFA 1 Sezon zasadniczy 6:17 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Michał Cymara
L: Łukasz Olszewski
B: Kacper Karaś
08.04.2018 Radom Green Ducks Radom Tytani Lublin LFA 2 Sezon zasadniczy 24:8 R: Stanisław Radziński
U: Hubert Romańczyk
H: Bartłomiej Marciniak
L: Michał Rosiak
B: Michał Sułkowski
08.04.2018 Kraków Kraków Tigers Mustangs Płock Topliga Sezon zasadniczy 0:32 R: Maciej Brueck
U: Krzysztof Zapalski
H: Sławomir Hopko
L: Ewa Walentynowicz
B: Adam Rączkowski
08.04.2018 Ząbki Monarchs Ząbki Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 17:0 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Miłosz Sobczyk
B: Łukasz Cichoń
08.04.2018 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Sharks LFA 1 Sezon zasadniczy 17:24 R: Maciej Żołądek
U: Aleksandra Simopulos
H: Paulina Samczuk
L: Marcin Michałowski
B: Bronisław Turek
08.04.2018 Gdynia Seahawks Gdynia Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 14:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Wojciech Augusiewicz
S: Damian Jurzyk
B: Kacper Karaś
07.04.2018 Kraków Kraków Kings Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 20:0 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Oraczewski
H: Piotr Miś
L: Michał Cymara
B: Adam Rączkowski
07.04.2018 Wyszków Rhinos Wyszków Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 0:55 R: Kacper Karaś
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Wojciech Ratajczak
B: Maciej Żołądek
07.04.2018 Chorzów Silesia Rebels Patrioci Poznań LFA 1 Sezon zasadniczy 51:9 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Bartłomiej Marciniak
L: Radosław Jedynak
B: Łukasz Cichoń
07.04.2018 Będzin Zagłębie Steelers Hammers Łaziska Górne Topliga Sezon zasadniczy 0:8 R: Maciej Brueck
U: Tomasz Pisarek
H: Filip Grabarek
L: Miłosz Sobczyk
B: Michał Sułkowski
25.03.2018 Tychy Falcons Panthers Wrocław LFA 1 Sezon zasadniczy 17:57 R: Maciej Brueck
C: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Miś
F: Krzysztof Zapalski
S: Kamil Przybyła
B: Łukasz Cichoń
25.03.2018 Warszawa Warsaw Sharks Kraków Kings LFA 1 Sezon zasadniczy 20:35 R: Wojciech Ratajczak
C: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Radosław Jedynak
F: Stanisław Radziński
S: Damian Jurzyk
B: Wojciech Augusiewicz
24.03.2018 Szczecin Husaria Szczecin Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 9:10 R: Alex Zarganis
U: Piotr Czerniejewski
H: Krzysztof Zapalski
L: Patryk Żak
B: Filip Grabarek
24.03.2018 Poznań Kozły Poznań Monarchs Ząbki Topliga Sezon zasadniczy 22:12 R: Kamil Przybyła
U: Maciej Brueck
H: Łukasz Cichoń
L: Miłosz Sobczyk
B: Adam Rączkowski
24.03.2018 Białystok Lowlanders Białystok Seahawks Gdynia LFA 1 Sezon zasadniczy 15:18 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Wojciech Ratajczak
F: Maciej Żołądek
S: Kacper Karaś
B: Wojciech Augusiewicz
24.03.2018 Chorzów Silesia Rebels Wilki Łódzkie LFA 1 Sezon zasadniczy 20:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Cymara
H: Aleksandra Simopulos
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Piotr Miś
18.03.2018 Toruń Angels Toruń Warsaw Sharks LFA 1 Sezon zasadniczy 0:32 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Filip Grabarek
L: Radosław Jedynak
B: Piotr Czerniejewski
17.03.2018 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok LFA 1 Sezon zasadniczy 37:13 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Krzysztof Zapalski
L: Łukasz Cichoń
F: Maciej Brueck
S: Kamil Przybyła
B: Adam Rączkowski
17.03.2018 Wyszków Rhinos Wyszków Olsztyn Lakers LFA 1 Sezon zasadniczy 27:21 R: Jan Pruszkowski
U: Michał Cymara
H: Rafał Adamczyk
L: Bartłomiej Marciniak
B: Jacek Mucha
17.03.2018 Gdynia Seahawks Gdynia Tychy Falcons LFA 1 Sezon zasadniczy 40:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Wojciech Augusiewicz
F: Stanisław Radziński
S: Maciej Żołądek
B: Kacper Karaś
12.11.2017 Wrocław Panthers Wrocław Kozły Poznań PLFA J-11 Finał 22:7 R: Kacper Karaś
U: Bartłomiej Marciniak
H: Stanisław Radziński
L: Krzysztof Zapalski
B: Łukasz Cichoń
29.10.2017 Poznań Kozły Poznań Lowlanders Białystok PLFA J-11 Półfinał 22:0 R: Maciej Żołądek
U: Jan Pruszkowski
H: Stanisław Radziński
L: Radosław Jedynak
B: Wojciech Ratajczak
28.10.2017 Wrocław Panthers Wrocław Mustangs Płock PLFA J-11 Półfinał 20:6 R: Maciej Brueck
U: Tomasz Pisarek
H: Filip Grabarek
L: Michał Cymara
B: Adam Rączkowski
22.10.2017 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Husaria Szczecin PLFA 8 Półfinał 0:12 R: Piotr Czerniejewski
U: Damian Jurzyk
H: Wojciech Augusiewicz
L: Maciej Baranowski
F: Radosław Jedynak
S: Jan Pruszkowski
22.10.2017 Gdańsk Białe Lwy Gdańsk Warsaw Eagles PLFA 8 Półfinał 18:22 R: Jan Pruszkowski
U: Maciej Baranowski
H: Marcin Michałowski
L: Radosław Jedynak
F: Wojciech Augusiewicz
S: Damian Jurzyk
22.10.2017 Gdańsk Husaria Szczecin Warsaw Eagles PLFA 8 Finał 12:6 R: Damian Jurzyk
U: Wojciech Augusiewicz
H: Jan Pruszkowski
L: Radosław Jedynak
F: Marcin Michałowski
S: Piotr Czerniejewski
21.10.2017 Warszawa Warsaw Eagles Mustangs Płock PLFA J-11 Sezon zasadniczy 6:8 R: Alex Zarganis
U: Maciej Jędrzejczak
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Wojciech Ratajczak
15.10.2017 Olsztyn Olsztyn Lakers Mustangs Płock PLFA J-11 Sezon zasadniczy 3:22 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcin Michałowski
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Osman Sulkiewicz
B: Wojciech Augusiewicz
15.10.2017 Wrocław Panthers Wrocław Patrioci Poznań PLFA II Finał 71:50 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Maciej Brueck
L: Michał Cymara
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Maciej Żołądek
B: Łukasz Cichoń
14.10.2017 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Tytani Lublin PLFA I Baraż 20:13 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Ratajczak
L: Wojciech Augusiewicz
B: Jacek Mucha
08.10.2017 Warszawa Warsaw Eagles Lowlanders Białystok PLFA J-11 Sezon zasadniczy 30:6 R: Dariusz Leoniak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Wojciech Woś
L: Maciej Brueck
B: Łukasz Cichoń
08.10.2017 Poznań Patrioci Poznań Angels Toruń PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:38 R: Kacper Karaś
U: Piotr Soczówka
H: Wojciech Augusiewicz
L: Rafał Fortuniak
B: Piotr Czerniejewski
08.10.2017 Kraków Kraków Kings Tychy Falcons PLFA J-11 Sezon zasadniczy 29:6 R: Adam Rączkowski
U: Michał Sułkowski
H: Łukasz Reszczyński
L: Radosław Jedynak
B: Damian Jurzyk
07.10.2017 Opole Wolverines Opole Panthers Wrocław PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:39 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Henel
H: Sławomir Hopko
L: Oliwia Malina
B: Filip Grabarek
07.10.2017 Płock Mustangs Płock Olsztyn Lakers PLFA J-11 Sezon zasadniczy 42:0 R: Patryk Żak
U: Marcin Michałowski
H: Damian Jurzyk
L: Paulina Samczuk
B: Miłosz Sobczyk
07.10.2017 Bielawa Bielawa Snakes Warsaw Eagles PLFA 8 Ćwierćfinał 6:12
07.10.2017 Bielawa Warsaw Sharks Wizards Opole PLFA 8 Ćwierćfinał 9:0
07.10.2017 Bielawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA 8 Ćwierćfinał 12:0
01.10.2017 Białystok Lowlanders Białystok Olsztyn Lakers PLFA J-11 Sezon zasadniczy 33:0 R: Stanisław Radziński
U: Michał Sułkowski
H: Wojciech Woś
L: Łukasz Olszewski
B: Damian Jurzyk
01.10.2017 Warszawa Crusaders Warszawa Patrioci Poznań PLFA II Półfinał 20:44 R: Dariusz Leoniak
U: Piotr Soczówka
H: Wojciech Augusiewicz
L: Radosław Jedynak
B: Maciej Brueck
01.10.2017 Poznań Kozły Poznań Husaria Szczecin PLFA 8 Ćwierćfinał 6:26
01.10.2017 Poznań Białe Lwy Gdańsk Warriors Lubin PLFA 8 Ćwierćfinał 20:0
01.10.2017 Poznań Husaria Szczecin Białe Lwy Gdańsk PLFA 8 Ćwierćfinał 27:0
30.09.2017 Wrocław Panthers Wrocław Kraków Kings PLFA J-11 Sezon zasadniczy 32:0 R: Adam Rączkowski
U: Sławomir Hopko
H: Maciej Brueck
L: Adrian Żuławiński
B: Łukasz Cichoń
30.09.2017 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Angels Toruń PLFA J-11 Sezon zasadniczy 14:42 R: Jan Pruszkowski
U: Rafał Fortuniak
H: Piotr Matyjasek
L: Izabela Kuraczycka
B: Damian Jurzyk
30.09.2017 Olkusz Silvers Olkusz Panthers Wrocław PLFA II Półfinał 0:51 R: Kacper Karaś
U: Bartłomiej Marciniak
H: Bartosz Oraczewski
L: Michał Cymara
B: Jacek Mucha
24.09.2017 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:18 R: Kacper Karaś
U: Maciej Tomaszewski
H: Piotr Czerniejewski
L: Bronisław Turek
24.09.2017 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Eagles PLFA J-11 Sezon zasadniczy 12:30 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Radosław Jedynak
L: Paulina Samczuk
B: Maciej Żołądek
24.09.2017 Opole Wolverines Opole Tychy Falcons PLFA J-11 Sezon zasadniczy 14:28 R: Kamil Przybyła
U: Wojciech Rejdak
H: Bartosz Henel
L: Oliwia Malina
B: Adam Rączkowski
23.09.2017 Płock Mustangs Płock Lowlanders Białystok PLFA J-11 Sezon zasadniczy 6:8 R: Dariusz Leoniak
U: Rafał Fortuniak
H: Jan Pruszkowski
L: Radosław Jedynak
B: Patryk Żak
17.09.2017 Warszawa Lowlanders Białystok Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:20 R: Kacper Karaś
U: Wojciech Woś
H: Jan Pruszkowski
L: Bronisław Turek
F: Jacek Mucha
S: Marcin Michałowski
17.09.2017 Warszawa Warsaw Sharks Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 16:0 R: Piotr Soczówka
U: Bartosz Henel
H: Jan Pruszkowski
L: Oliwia Malina
B: Łukasz Cichoń
17.09.2017 Warszawa Lowlanders Białystok Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:6 R: Jacek Mucha
U: Wojciech Woś
H: Bronisław Turek
L: Marcin Michałowski
F: Kacper Karaś
S: Jan Pruszkowski
17.09.2017 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA 8 Sezon zasadniczy 8:9 R: Łukasz Cichoń
U: Piotr Soczówka
H: Oliwia Malina
L: Wojciech Woś
B: Bartosz Henel
17.09.2017 Opole Wizards Opole Raptors Racibórz PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:12 R: Bartosz Oraczewski
U: Tomasz Gądek
H: Maciej Brueck
L: Łukasz Reszczyński
B: Kamil Przybyła
17.09.2017 Opole Miners Wałbrzych Raptors Racibórz PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:6 R: Łukasz Reszczyński
U: Kamil Przybyła
H: Bartosz Oraczewski
L: Tomasz Gądek
B: Adam Rączkowski
17.09.2017 Opole Bielawa Snakes Wizards Opole PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:0 R: Maciej Brueck
U: Bartosz Oraczewski
H: Łukasz Reszczyński
L: Tomasz Gądek
B: Adam Rączkowski
17.09.2017 Poznań Warriors Lubin Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:18 R: Stanisław Radziński
U: Bartłomiej Marciniak
H: Michał Cymara
L: Michał Sułkowski
B: Miłosz Sobczyk
17.09.2017 Poznań Shadows Żagań Grizzlies Gorzów Wielkopolski PLFA 8 Sezon zasadniczy 40:14 R: Miłosz Sobczyk
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Filip Grabarek
L: Michał Cymara
B: Michał Sułkowski
17.09.2017 Poznań Kozły Poznań Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:0 R: Filip Grabarek
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Miłosz Sobczyk
L: Bartłomiej Marciniak
B: Stanisław Radziński
16.09.2017 Lublin Polska Szwajcaria Reprezentacja Reprezentacja 13:6 R: Alex Zarganis
U: Patryk Żak
H: Maciej Brueck
L: Krzysztof Walentynowicz
B: Adam Rączkowski
16.09.2017 Szczecin Husaria Szczecin Griffons Słupsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 30:0 R: Piotr Czerniejewski
U: Stanisław Radziński
H: Bronisław Turek
L: Radosław Jedynak
B: Michał Sułkowski
16.09.2017 Szczecin Cougars Szczecin Białe Lwy Gdańsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:20 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Michał Cymara
L: Bartłomiej Marciniak
B: Bronisław Turek
16.09.2017 Szczecin Griffons Słupsk Cougars Szczecin PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:26 R: Miłosz Sobczyk
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Michał Sułkowski
L: Radosław Jedynak
B: Piotr Czerniejewski
16.09.2017 Szczecin Husaria Szczecin Białe Lwy Gdańsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:14 R: Miłosz Sobczyk
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Piotr Czerniejewski
L: Michał Cymara
B: Stanisław Radziński
10.09.2017 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Eagles PLFA J-11 Sezon zasadniczy 20:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Bronisław Turek
L: Jan Pruszkowski
B: Wojciech Augusiewicz
10.09.2017 Poznań Patrioci Poznań Tytani Lublin PLFA II Ćwierćfinał 51:8 R: Maciej Żołądek
U: Radosław Jedynak
H: Stanisław Radziński
L: Piotr Czerniejewski
B: Filip Grabarek
10.09.2017 Olkusz Silvers Olkusz Bielawa Owls PLFA II Ćwierćfinał 36:28 R: Maciej Brueck
U: Bartłomiej Marciniak
H: Kamil Przybyła
L: Adrian Żuławiński
B: Krzysztof Walentynowicz
10.09.2017 Tychy Tychy Falcons Kraków Kings PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:36 R: Kacper Karaś
U: Stanisław Nadworny
H: Piotr Miś
L: Bartosz Henel
B: Łukasz Cichoń
09.09.2017 Wrocław Panthers Wrocław Rybnik Thunders PLFA II Ćwierćfinał 52:6 R: Kacper Karaś
U: Tomasz Pisarek
H: Krzysztof Zapalski
L: Michał Cymara
B: Adam Rączkowski
09.09.2017 Warszawa Crusaders Warszawa Mustangs Płock PLFA II Ćwierćfinał 41:0 R: Jan Pruszkowski
U: Osman Sulkiewicz
H: Piotr Miś
L: Alex Zarganis
B: Wojciech Augusiewicz
03.09.2017 Toruń Angels Toruń Kozły Poznań PLFA J-11 Sezon zasadniczy 2:13 R: Dariusz Leoniak
U: Osman Sulkiewicz
H: Piotr Soczówka
L: Wojciech Augusiewicz
B: Stanisław Radziński
03.09.2017 Tychy Tychy Falcons Panthers Wrocław PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:34 R: Maciej Brueck
U: Bartosz Henel
H: Kamil Przybyła
L: Adrian Żuławiński
B: Krzysztof Walentynowicz
03.09.2017 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Sharks PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:12 R: Maciej Żołądek
U: Maciej Baranowski
H: Łukasz Olszewski
L: Wojciech Woś
B: Bronisław Turek
03.09.2017 Białystok Crusaders Warszawa Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:32 R: Maciej Żołądek
U: Maciej Tomaszewski
H: Miłosz Sobczyk
L: Rafał Fortuniak
B: Jan Pruszkowski
03.09.2017 Białystok Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:12 R: Jan Pruszkowski
U: Maciej Baranowski
H: Miłosz Sobczyk
L: Wojciech Woś
B: Maciej Żołądek
03.09.2017 Białystok Lowlanders Białystok Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 30:0 R: Jan Pruszkowski
U: Maciej Tomaszewski
H: Łukasz Olszewski
L: Rafał Fortuniak
B: Bronisław Turek
02.09.2017 Kraków Kraków Kings Wolverines Opole PLFA J-11 Sezon zasadniczy 48:0 R: Kacper Karaś
U: Tomasz Pisarek
H: Piotr Soczówka
L: Sławomir Hopko
B: Paweł Górzyński
02.09.2017 Poznań Patrioci Poznań Bydgoszcz Archers PLFA J-11 Sezon zasadniczy 40:38 R: Jacek Mucha
U: Piotr Czerniejewski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Rafał Fortuniak
B: Stanisław Radziński
02.09.2017 Bielawa Bielawa Snakes Wizards Opole PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:0 R: Łukasz Cichoń
U: Stanisław Nadworny
H: Adam Rączkowski
L: Bartłomiej Marciniak
B: Maciej Brueck
02.09.2017 Bielawa Miners Wałbrzych Raptors Racibórz PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:12 R: Filip Grabarek
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Łukasz Cichoń
L: Tomasz Gądek
B: Maciej Brueck
02.09.2017 Bielawa Bielawa Snakes Raptors Racibórz PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:0 R: Adam Rączkowski
U: Stanisław Nadworny
H: Filip Grabarek
L: Tomasz Gądek
B: Maciej Brueck
27.08.2017 Będzin Zagłębie Steelers Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 10:8 R: Adam Rączkowski
U: Michał Cymara
H: Wojciech Ratajczak
L: Wojciech Rejdak
B: Łukasz Cichoń
27.08.2017 Lublin Tytani Lublin Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 15:39 R: Maciej Brueck
U: Łukasz Rymarz
H: Bartosz Oraczewski
L: Wojciech Woś
B: Kamil Przybyła
27.08.2017 Szczecin Husaria Szczecin Białe Lwy Gdańsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 26:6
27.08.2017 Szczecin Cougars Szczecin Griffons Słupsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:6
27.08.2017 Szczecin Griffons Słupsk Białe Lwy Gdańsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:18
27.08.2017 Szczecin Cougars Szczecin Husaria Szczecin PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:28
26.08.2017 Wrocław Panthers Wrocław Wolverines Opole PLFA J-11 Sezon zasadniczy 46:0 R: Filip Grabarek
U: Marcin Grudziąż
H: Mariusz Czułada
L: Osman Sulkiewicz
B: Piotr Czerniejewski
26.08.2017 Rzeszów Rzeszów Rockets Aviators Mielec PLFA II Sezon zasadniczy 33:0 R: Maciej Żołądek
U: Wojciech Rejdak
H: Paweł Górzyński
L: Bronisław Turek
B: Łukasz Cichoń
26.08.2017 Olkusz Silvers Olkusz Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 30:13 R: Maciej Brueck
U: Bartosz Henel
H: Bartosz Oraczewski
L: Adrian Żuławiński
B: Wojciech Ratajczak
26.08.2017 Żagań Shadows Żagań Grizzlies Gorzów Wielkopolski PLFA 8 Sezon zasadniczy 42:30 R: Adam Rączkowski
U: Stanisław Nadworny
H: Piotr Soczówka
L: Bartłomiej Marciniak
B: Krzysztof Walentynowicz
26.08.2017 Żagań Shadows Żagań Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:36 R: Piotr Soczówka
U: Stanisław Nadworny
H: Krzysztof Walentynowicz
L: Bartłomiej Marciniak
B: Adam Rączkowski
20.08.2017 Opole Wolverines Opole Bielawa Owls PLFA II Sezon zasadniczy 20:53 R: Adam Rączkowski
U: Bartłomiej Marciniak
H: Sławomir Hopko
L: Adrian Żuławiński
B: Bronisław Turek
20.08.2017 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 12:48 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Gądek
H: Aleksandra Simopulos
L: Łukasz Reszczyński
B: Maciej Brueck
20.08.2017 Płock Mustangs Płock Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 36:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Maciej Tomaszewski
H: Jan Pruszkowski
L: Wojciech Woś
B: Piotr Czerniejewski
19.08.2017 Gdynia Seahawks Gdynia Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 13:48 R: Jacek Mucha
U: Osman Sulkiewicz
H: Wojciech Ratajczak
L: Maciej Baranowski
B: Stanisław Radziński
19.08.2017 Rybnik Rybnik Thunders Zagłębie Steelers PLFA II Sezon zasadniczy 25:16 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Adrian Żuławiński
H: Bartosz Henel
L: Sławomir Hopko
B: Bartosz Oraczewski
19.08.2017 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 14:29 R: Filip Grabarek
U: Stanisław Nadworny
H: Kamil Przybyła
L: Tomasz Pisarek
B: Łukasz Cichoń
19.08.2017 Warszawa Crusaders Warszawa Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 51:6 R: Dariusz Leoniak
U: Radosław Jedynak
H: Jan Pruszkowski
L: Maciej Brueck
B: Adam Rączkowski
15.08.2017 Wałbrzych Miners Wałbrzych Bielawa Snakes PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:20 R: Kamil Przybyła
U: Tomasz Pisarek
H: Piotr Soczówka
L: Michał Cymara
B: Maciej Brueck
15.08.2017 Wałbrzych Miners Wałbrzych Wizards Opole PLFA 8 Sezon zasadniczy 8:18 R: Piotr Soczówka
U: Michał Cymara
H: Kamil Przybyła
L: Tomasz Pisarek
B: Maciej Brueck
13.08.2017 Mielec Aviators Mielec Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 0:80 R: Maciej Brueck
U: Wojciech Woś
H: Piotr Soczówka
L: Paweł Górzyński
B: Piotr Miś
13.08.2017 Rybnik Rybnik Thunders Hammers Łaziska Górne PLFA II Sezon zasadniczy 14:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Henel
H: Łukasz Reszczyński
L: Adrian Żuławiński
B: Łukasz Cichoń
13.08.2017 Gorzów Wielkopolski Grizzlies Gorzów Wielkopolski Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:19
13.08.2017 Gorzów Wielkopolski Shadows Żagań Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 8:30
13.08.2017 Gorzów Wielkopolski Grizzlies Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:12
12.08.2017 Kraków Kraków Tigers Zagłębie Steelers PLFA II Sezon zasadniczy 26:20 R: Maciej Brueck
U: Bartłomiej Marciniak
H: Bartosz Oraczewski
L: Wojciech Rejdak
B: Michał Sułkowski
12.08.2017 Radom Green Ducks Radom Tytani Lublin PLFA II Sezon zasadniczy 14:28 R: Maciej Żołądek
U: Adrian Żuławiński
H: Aleksandra Simopulos
L: Paweł Górzyński
B: Wojciech Augusiewicz
06.08.2017 Poznań Patrioci Poznań Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 55:0 R: Patryk Żak
U: Rafał Fortuniak
H: Wojciech Augusiewicz
L: Osman Sulkiewicz
B: Damian Jurzyk
06.08.2017 Lublin Tytani Lublin Rzeszów Rockets PLFA II Sezon zasadniczy 35:0 R: Maciej Żołądek
U: Michał Sułkowski
H: Kacper Karaś
L: Aleksandra Simopulos
B: Jan Pruszkowski
06.08.2017 Bielawa Bielawa Owls Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 21:26 R: Maciej Brueck
U: Stanisław Nadworny
H: Piotr Soczówka
L: Tomasz Pisarek
B: Krzysztof Walentynowicz
06.08.2017 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 30:14 R: Adam Rączkowski
U: Łukasz Reszczyński
H: Bartosz Oraczewski
L: Wojciech Rejdak
B: Kamil Przybyła
05.08.2017 Będzin Zagłębie Steelers Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 0:33 R: Jacek Mucha
U: Adrian Żuławiński
H: Sławomir Hopko
L: Rafał Adamczyk
B: Stanisław Radziński
05.08.2017 Gdynia Seahawks Gdynia Mustangs Płock PLFA II Sezon zasadniczy 9:33 R: Wojciech Ratajczak
U: Rafał Fortuniak
H: Piotr Czerniejewski
L: Izabela Kuraczycka
B: Kacper Karaś
05.08.2017 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 44:6 R: Patryk Żak
U: Wojciech Rejdak
H: Wojciech Augusiewicz
L: Miłosz Sobczyk
B: Damian Jurzyk
30.07.2017 Mielec Aviators Mielec Rzeszów Rockets PLFA II Sezon zasadniczy 6:48 R: Jan Pruszkowski
U: Wojciech Rejdak
H: Kamil Przybyła
L: Radosław Jedynak
B: Łukasz Cichoń
30.07.2017 Płock Mustangs Płock Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 34:48 R: Patryk Żak
U: Osman Sulkiewicz
H: Wojciech Augusiewicz
L: Maciej Baranowski
B: Aleksandra Simopulos
30.07.2017 Lublin Tytani Lublin Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 40:12 R: Damian Jurzyk
U: Łukasz Rymarz
H: Wojciech Woś
L: Łukasz Reszczyński
B: Jacek Mucha
30.07.2017 Opole Wolverines Opole Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 6:35 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Pisarek
H: Maciej Brueck
L: Michał Cymara
B: Miłosz Sobczyk
29.07.2017 Kraków Kraków Tigers Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 6:46 R: Jan Pruszkowski
U: Radosław Jedynak
H: Maciej Brueck
L: Marcin Michałowski
B: Filip Grabarek
29.07.2017 Toruń Angels Toruń Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 30:0 R: Jacek Mucha
U: Rafał Fortuniak
H: Kacper Karaś
L: Maciej Jędrzejczak
B: Bronisław Turek
29.07.2017 Zielona Góra Wataha Zielona Góra Bielawa Owls PLFA II Sezon zasadniczy 12:10 R: Stanisław Radziński
U: Bartłomiej Marciniak
H: Piotr Soczówka
L: Bartosz Henel
B: Łukasz Cichoń
16.07.2017 Olkusz Silvers Olkusz Zagłębie Steelers PLFA II Sezon zasadniczy 42:0 R: Damian Jurzyk
U: Maciej Jędrzejczak
H: Bartosz Oraczewski
L: Michał Sułkowski
B: Jacek Mucha
16.07.2017 Poznań Patrioci Poznań Mustangs Płock PLFA II Sezon zasadniczy 29:34 R: Mikołaj Burzec
U: Osman Sulkiewicz
H: Wojciech Augusiewicz
L: Radosław Jedynak
B: Krzysztof Zapalski
16.07.2017 Opole Wolverines Opole Wataha Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 14:60 R: Adam Rączkowski
U: Stanisław Nadworny
H: Bartosz Zbroja
L: Tomasz Pisarek
B: Maciej Brueck
16.07.2017 Radom Green Ducks Radom Aviators Mielec PLFA II Sezon zasadniczy 58:6 R: Patryk Żak
U: Marcin Grudziąż
H: Wojciech Ratajczak
L: Marcin Michałowski
B: Miłosz Sobczyk
15.07.2017 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls PLFA II Sezon zasadniczy 36:12 R: Maciej Brueck
U: Adrian Żuławiński
H: Jacek Mucha
L: Filip Grabarek
B: Damian Jurzyk
15.07.2017 Gdynia Seahawks Gdynia Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 9:13 R: Maciej Żołądek
U: Maciej Baranowski
H: Stanisław Radziński
L: Izabela Kuraczycka
B: Piotr Czerniejewski
15.07.2017 Rybnik Rybnik Thunders Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 30:6 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Michał Sułkowski
H: Piotr Soczówka
L: Michał Cymara
B: Łukasz Cichoń
15.07.2017 Warszawa Crusaders Warszawa Rzeszów Rockets PLFA II Sezon zasadniczy 40:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Wojciech Woś
H: Wojciech Augusiewicz
L: Paulina Samczuk
B: Bronisław Turek
09.07.2017 Rzeszów Rzeszów Rockets Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 34:12 R: Maciej Żołądek
U: Adrian Żuławiński
H: Bartosz Oraczewski
L: Wojciech Woś
B: Jacek Mucha
09.07.2017 Wrocław Panthers Wrocław Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 42:0 R: Kamil Przybyła
U: Michał Sułkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Piotr Czerniejewski
B: Damian Jurzyk
09.07.2017 Toruń Angels Toruń Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 29:64 R: Stanisław Radziński
U: Osman Sulkiewicz
H: Aleksandra Simopulos
L: Rafał Fortuniak
B: Wojciech Ratajczak
09.07.2017 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 12:22 R: Adam Rączkowski
U: Bartłomiej Marciniak
H: Sławomir Hopko
L: Bartosz Henel
B: Łukasz Cichoń
08.07.2017 Kraków Kraków Tigers Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 20:22 R: Damian Jurzyk
U: Paweł Górzyński
H: Wojciech Augusiewicz
L: Miłosz Sobczyk
08.07.2017 Płock Mustangs Płock Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 32:3 R: Jan Pruszkowski
U: Marcin Grudziąż
H: Mikołaj Burzec
L: Radosław Jedynak
B: Stanisław Radziński
08.07.2017 Bielawa Bielawa Owls Wataha Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 28:24 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Tomasz Pisarek
H: Kamil Przybyła
L: Michał Cymara
B: Adam Rączkowski
08.07.2017 Mielec Aviators Mielec Tytani Lublin PLFA II Sezon zasadniczy 0:68 R: Maciej Żołądek
U: Maciej Brueck
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Reszczyński
B: Łukasz Cichoń
02.07.2017 Będzin Zagłębie Steelers Hammers Łaziska Górne PLFA II Sezon zasadniczy 0:20 R: Maciej Żołądek
U: Michał Cymara
H: Bartosz Oraczewski
L: Marcin Tomkiewicz
B: Damian Jurzyk
02.07.2017 Wrocław Panthers Wrocław Wataha Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 35:20 R: Maciej Brueck
U: Marcin Grudziąż
H: Piotr Czerniejewski
L: Osman Sulkiewicz
B: Krzysztof Zapalski
02.07.2017 Poznań Patrioci Poznań Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 49:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Łukasz Olszewski
H: Stanisław Radziński
L: Rafał Fortuniak
B: Mikołaj Burzec
01.07.2017 Warszawa Crusaders Warszawa Aviators Mielec PLFA II Sezon zasadniczy 80:0 R: Kacper Karaś
U: Adrian Żuławiński
H: Aleksandra Simopulos
L: Rafał Adamczyk
B: Patryk Żak
01.07.2017 Bielawa Bielawa Owls Warsaw Eagles PLFA J-8 Półfinał 35:6
01.07.2017 Bielawa Mustangs Płock Kozły Poznań PLFA J-8 Półfinał 26:0
01.07.2017 Bielawa Warsaw Eagles Kozły Poznań PLFA J-8 Mecz o 3. miejsce 8:0
01.07.2017 Bielawa Bielawa Owls Mustangs Płock PLFA J-8 Finał 18:14
25.06.2017 Łódź Panthers Wrocław Seahawks Gdynia Topliga Finał 55:21 R: Wojciech Ratajczak
U: Maciej Brueck
H: Kamil Przybyła
L: Alex Zarganis
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
B: Adam Rączkowski
24.06.2017 Olkusz Silvers Olkusz Hammers Łaziska Górne PLFA II Sezon zasadniczy 48:6 R: Adam Rączkowski
U: Tomasz Pisarek
H: Kamil Przybyła
L: Michał Cymara
B: Maciej Brueck
24.06.2017 Bielawa Bielawa Owls Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 27:18 R: Mikołaj Burzec
U: Sławomir Hopko
H: Piotr Soczówka
L: Bartłomiej Marciniak
B: Piotr Miś
24.06.2017 Rzeszów Rzeszów Rockets Tytani Lublin PLFA II Sezon zasadniczy 0:21 R: Kacper Karaś
U: Łukasz Olszewski
H: Bartosz Oraczewski
L: Radosław Jedynak
B: Wojciech Augusiewicz
24.06.2017 Toruń Angels Toruń Mustangs Płock PLFA II Sezon zasadniczy 20:0 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Damian Jurzyk
L: Rafał Fortuniak
B: Piotr Czerniejewski
23.06.2017 Radom Green Ducks Radom Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 12:48 R: Jan Pruszkowski
U: Łukasz Olszewski
H: Radosław Jedynak
L: Alex Zarganis
B: Maciej Żołądek
18.06.2017 Bielawa Kozły Poznań Panthers Wrocław PLFA J-8 Ćwierćfinał 30:0 R: Piotr Miś
U: Tomasz Pisarek
H: Kamil Przybyła
L: Filip Grabarek
B: Adam Rączkowski
18.06.2017 Bielawa Bielawa Owls Patrioci Poznań PLFA J-8 Ćwierćfinał 39:8 R: Filip Grabarek
U: Maciej Brueck
H: Łukasz Cichoń
L: Bartłomiej Marciniak
B: Adam Rączkowski
18.06.2017 Bielawa Bielawa Owls Kozły Poznań PLFA J-8 Baraż 39:0 R: Łukasz Cichoń
U: Tomasz Pisarek
H: Maciej Brueck
L: Bartłomiej Marciniak
B: Kamil Przybyła
17.06.2017 Kraków Kraków Kings Warsaw Sharks PLFA I Finał 14:26 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jan Pruszkowski
H: Filip Grabarek
L: Łukasz Cichoń
F: Adam Rączkowski
S: Maciej Żołądek
B: Kamil Przybyła
15.06.2017 Płock Mustangs Płock Green Ducks Radom PLFA J-8 Ćwierćfinał 30:0
15.06.2017 Płock Warsaw Eagles Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Ćwierćfinał 20:0
15.06.2017 Płock Mustangs Płock Warsaw Eagles PLFA J-8 Baraż 8:6
10.06.2017 Białystok Lowlanders Białystok Seahawks Gdynia Topliga Półfinał 26:48 R: Alex Zarganis
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Wojciech Ratajczak
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
B: Adam Rączkowski
10.06.2017 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Eagles Topliga Półfinał 49:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Zapalski
F: Maciej Brueck
S: Łukasz Cichoń
B: Kamil Przybyła
04.06.2017 Kraków Kraków Kings Olsztyn Lakers PLFA I Półfinał 42:0 R: Adam Rączkowski
U: Maciej Brueck
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Zapalski
B: Maciej Żołądek
04.06.2017 Bielawa Panthers Wrocław Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 26:0 R: Filip Grabarek
U: Tomasz Pisarek
H: Bartłomiej Marciniak
L: Michał Cymara
B: Kamil Przybyła
04.06.2017 Bielawa Bielawa Owls Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 21:0 R: Kamil Przybyła
U: Tomasz Pisarek
H: Bartłomiej Marciniak
L: Michał Cymara
B: Bartosz Henel
04.06.2017 Bielawa Bielawa Owls Panthers Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 30:6 R: Filip Grabarek
U: Michał Cymara
H: Bartłomiej Marciniak
L: Bartosz Henel
B: Kamil Przybyła
04.06.2017 Toruń Mustangs Płock Seahawks Gdynia PLFA J-8 Sezon zasadniczy 44:0
04.06.2017 Toruń Angels Toruń Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:8
04.06.2017 Toruń Angels Toruń Seahawks Gdynia PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:14
04.06.2017 Toruń Mustangs Płock Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:0
04.06.2017 Radom Green Ducks Radom Tytani Lublin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:8
04.06.2017 Radom Green Ducks Radom Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:24
04.06.2017 Radom Tytani Lublin Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:14
03.06.2017 Warszawa Warsaw Sharks Warsaw Dukes PLFA I Półfinał 28:13 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Filip Grabarek
L: Kamil Przybyła
F: Łukasz Cichoń
S: Alex Zarganis
03.06.2017 Poznań Kozły Poznań Patrioci Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 18:14
03.06.2017 Poznań Husaria Szczecin Patrioci Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 16:22
03.06.2017 Poznań Husaria Szczecin Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:20
28.05.2017 Kraków Kraków Kings Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 57:8 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Henel
H: Aleksandra Simopulos
L: Izabela Kuraczycka
B: Krzysztof Zapalski
28.05.2017 Katowice Silesia Rebels Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 34:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Filip Grabarek
H: Bartosz Oraczewski
L: Ewa Walentynowicz
B: Łukasz Cichoń
28.05.2017 Wyszków Rhinos Wyszków Warsaw Sharks PLFA I Sezon zasadniczy 14:50 R: Kacper Karaś
U: Wojciech Augusiewicz
H: Stanisław Radziński
L: Bronisław Turek
28.05.2017 Warszawa Warsaw Eagles Tychy Falcons Topliga Dzika Karta 24:22 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Patryk Żak
F: Alex Zarganis
S: Wojciech Ratajczak
27.05.2017 Poznań Kozły Poznań Bydgoszcz Archers PLFA I Sezon zasadniczy 27:24 R: Kacper Karaś
U: Miłosz Sobczyk
H: Wojciech Augusiewicz
L: Andrzej Raczkowski
B: Piotr Matyjasek
27.05.2017 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok Topliga Dzika Karta 42:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Filip Grabarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Miś
F: Adam Rączkowski
S: Wojciech Ratajczak
27.05.2017 Gdynia Seahawks Gdynia Husaria Szczecin Topliga Dzika Karta 35:19 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Krzysztof Zapalski
F: Stanisław Radziński
S: Alex Zarganis
21.05.2017 Wyszków Rhinos Wyszków Kozły Poznań PLFA I Sezon zasadniczy 27:41 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Andrzej Raczkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Maciej Tomaszewski
B: Bronisław Turek
21.05.2017 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 12:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Kamil Przybyła
L: Patryk Żak
F: Maciej Żołądek
S: Wojciech Augusiewicz
21.05.2017 Warszawa Warsaw Dukes Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 25:6 R: Maciej Brueck
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Piotr Miś
L: Filip Grabarek
B: Łukasz Cichoń
21.05.2017 Płock Mustangs Płock Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:0
21.05.2017 Płock Angels Toruń Seahawks Gdynia PLFA J-8 Sezon zasadniczy 18:18
21.05.2017 Płock Bydgoszcz Archers Seahawks Gdynia PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:12
21.05.2017 Płock Mustangs Płock Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:6
20.05.2017 Gdynia Seahawks Gdynia Tychy Falcons Topliga Sezon zasadniczy 56:15 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Krzysztof Zapalski
F: Wojciech Augusiewicz
S: Maciej Żołądek
20.05.2017 Wrocław Wrocław Outlaws Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 0:13 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Cichoń
B: Filip Grabarek
20.05.2017 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Olsztyn Lakers PLFA I Sezon zasadniczy 6:35 R: Adam Rączkowski
U: Andrzej Raczkowski
H: Piotr Soczówka
L: Miłosz Sobczyk
B: Piotr Czerniejewski
20.05.2017 Łódź Wilki Łódzkie Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 21:26 R: Kamil Przybyła
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Aleksandra Simopulos
L: Bronisław Turek
14.05.2017 Gliwice Gliwice Lions Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 6:50 R: Kamil Przybyła
U: Łukasz Olszewski
H: Łukasz Cichoń
L: Aleksandra Simopulos
B: Bronisław Turek
14.05.2017 Olsztyn Olsztyn Lakers Rhinos Wyszków PLFA I Sezon zasadniczy 49:47 R: Alex Zarganis
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Wojciech Ratajczak
B: Maciej Żołądek
14.05.2017 Wrocław Panthers Wrocław Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 56:3 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Mikołaj Burzec
S: Ewa Walentynowicz
13.05.2017 Kraków Kraków Kings Warsaw Dukes PLFA I Sezon zasadniczy 14:12 R: Maciej Żołądek
U: Sławomir Hopko
H: Wojciech Augusiewicz
L: Aleksandra Simopulos
B: Miłosz Sobczyk
13.05.2017 Warszawa Warsaw Sharks Kozły Poznań PLFA I Sezon zasadniczy 61:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Kamil Przybyła
L: Marcin Michałowski
B: Alex Zarganis
13.05.2017 Wrocław Wrocław Outlaws Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 0:47 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Ewa Walentynowicz
F: Łukasz Cichoń
S: Adam Rączkowski
07.05.2017 Poznań Kozły Poznań Olsztyn Lakers PLFA I Sezon zasadniczy 13:16 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Jacek Mucha
B: Stanisław Radziński
07.05.2017 Łódź Wilki Łódzkie Warsaw Dukes PLFA I Sezon zasadniczy 28:10 R: Patryk Żak
U: Krzysztof Walentynowicz
H: Aleksandra Simopulos
L: Ewa Walentynowicz
B: Wojciech Augusiewicz
06.05.2017 Pruszków Warsaw Eagles Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 12:42 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Maciej Żołądek
S: Krzysztof Walentynowicz
06.05.2017 Gliwice Gliwice Lions Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 8:14 R: Kamil Przybyła
U: Łukasz Reszczyński
H: Maciej Brueck
L: Aleksandra Simopulos
B: Łukasz Cichoń
06.05.2017 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Warsaw Sharks PLFA I Sezon zasadniczy 0:37 R: Stanisław Radziński
U: Andrzej Raczkowski
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Olszewski
B: Wojciech Augusiewicz
06.05.2017 Poznań Patrioci Poznań Husaria Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:26
06.05.2017 Poznań Kozły Poznań Husaria Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 26:0
06.05.2017 Poznań Kozły Poznań Patrioci Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:8
05.05.2017 Wrocław Panthers Wrocław Tychy Falcons Topliga Sezon zasadniczy 42:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Brueck
H: Ewa Walentynowicz
L: Filip Grabarek
F: Kamil Przybyła
S: Adam Rączkowski
03.05.2017 Wrocław Silesia Rebels Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:38 R: Filip Grabarek
U: Michał Cymara
H: Piotr Czerniejewski
L: Maciej Brueck
B: Krzysztof Zapalski
03.05.2017 Wrocław Panthers Wrocław Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:10 R: Krzysztof Zapalski
U: Radosław Jedynak
H: Rafał Adamczyk
L: Michał Cymara
B: Maciej Brueck
03.05.2017 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:42 R: Maciej Brueck
U: Piotr Czerniejewski
H: Rafał Adamczyk
L: Radosław Jedynak
B: Filip Grabarek
01.05.2017 Radom Tytani Lublin Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:24
01.05.2017 Radom Green Ducks Radom Tytani Lublin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:0 R: Damian Jurzyk
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Jan Pruszkowski
L: Radosław Jedynak
B: Marcjanna Jóźwiak
01.05.2017 Radom Green Ducks Radom Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:26 R: Jan Pruszkowski
C: Damian Jurzyk
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Bartosz Henel
L: Radosław Jedynak
F: Aleksandra Sulkiewicz
S: Wojciech Augusiewicz
B: Marcjanna Jóźwiak
30.04.2017 Katowice Silesia Rebels Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 0:23 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Rafał Adamczyk
B: Filip Grabarek
30.04.2017 Ząbki Warsaw Dukes Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 36:0 R: Adam Rączkowski
U: Krzysztof Zapalski
H: Aleksandra Simopulos
L: Paulina Samczuk
B: Łukasz Cichoń
30.04.2017 Warszawa Warsaw Eagles Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 7:47 R: Alex Zarganis
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Patryk Żak
F: Maciej Brueck
S: Damian Jurzyk
B: Krzysztof Walentynowicz
30.04.2017 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Sharks PLFA I Sezon zasadniczy 21:58 R: Maciej Żołądek
U: Andrzej Raczkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Marcin Michałowski
B: Bronisław Turek
29.04.2017 Wyszków Rhinos Wyszków Bydgoszcz Archers PLFA I Sezon zasadniczy 21:24 R: Maciej Żołądek
U: Marcin Michałowski
H: Aleksandra Simopulos
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Miłosz Sobczyk
29.04.2017 Tychy Tychy Falcons Wrocław Outlaws Topliga Sezon zasadniczy 15:12 R: Maciej Brueck
U: Filip Grabarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Soczówka
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Kamil Przybyła
29.04.2017 Szczecin Husaria Szczecin Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 0:35 R: Alex Zarganis
U: Patryk Żak
H: Stanisław Radziński
L: Krzysztof Zapalski
F: Jacek Mucha
S: Damian Jurzyk
23.04.2017 Gliwice Gliwice Lions Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 0:38 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sławomir Hopko
H: Piotr Miś
L: Ewa Walentynowicz
B: Adam Rączkowski
23.04.2017 Białystok Lowlanders Białystok Tychy Falcons Topliga Sezon zasadniczy 17:20 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Kamil Przybyła
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
23.04.2017 Olsztyn Olsztyn Lakers Kozły Poznań PLFA I Sezon zasadniczy 38:35 R: Stanisław Radziński
U: Andrzej Raczkowski
H: Aleksandra Simopulos
L: Łukasz Olszewski
B: Bronisław Turek
22.04.2017 Warszawa Warsaw Sharks Rhinos Wyszków PLFA I Sezon zasadniczy 47:12 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Czerniejewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Miłosz Sobczyk
B: Bronisław Turek
22.04.2017 Gdynia Seahawks Gdynia Wrocław Outlaws Topliga Sezon zasadniczy 55:0 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Stanisław Radziński
L: Wojciech Ratajczak
F: Wojciech Augusiewicz
S: Maciej Żołądek
22.04.2017 Łódź Wilki Łódzkie Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 18:6 R: Adam Rączkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Sławomir Hopko
L: Bartosz Henel
B: Piotr Matyjasek
22.04.2017 Szczecin Husaria Szczecin Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 0:53 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Krzysztof Zapalski
L: Ewa Walentynowicz
F: Łukasz Cichoń
S: Piotr Miś
22.04.2017 Wrocław Panthers Wrocław Swarco Raiders IFAF Sezon zasadniczy 20:33
09.04.2017 Kraków Kraków Kings Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 26:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sławomir Hopko
H: Ewa Walentynowicz
L: Bartosz Zbroja
B: Piotr Miś
09.04.2017 Katowice Silesia Rebels Warsaw Dukes PLFA I Sezon zasadniczy 26:20 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Bartosz Oraczewski
L: Krzysztof Zapalski
B: Łukasz Cichoń
09.04.2017 Białystok Lowlanders Białystok Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 23:13 R: Damian Jurzyk
U: Maciej Brueck
H: Patryk Żak
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Adam Rączkowski
S: Wojciech Augusiewicz
B: Wojciech Ratajczak
09.04.2017 Olsztyn Olsztyn Lakers Bydgoszcz Archers PLFA I Sezon zasadniczy 23:7 R: Maciej Żołądek
U: Miłosz Sobczyk
H: Karolina Kołakowska
L: Aleksandra Simopulos
B: Andrzej Raczkowski
08.04.2017 Poznań Kozły Poznań Warsaw Sharks PLFA I Sezon zasadniczy 14:28 R: Maciej Brueck
U: Patryk Żak
H: Adam Rączkowski
L: Piotr Czerniejewski
B: Damian Jurzyk
08.04.2017 Tychy Tychy Falcons Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 34:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Łukasz Cichoń
L: Piotr Miś
F: Wojciech Augusiewicz
S: Kamil Przybyła
08.04.2017 Wrocław Wrocław Outlaws Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:57 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Zapalski
F: Stanisław Radziński
S: Filip Grabarek
02.04.2017 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 41:21 R: Alex Zarganis
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Filip Grabarek
F: Kamil Przybyła
S: Wojciech Augusiewicz
02.04.2017 Ząbki Warsaw Dukes Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 20:26 R: Maciej Żołądek
U: Bartosz Zbroja
H: Łukasz Cichoń
L: Piotr Miś
B: Adam Rączkowski
02.04.2017 Wyszków Rhinos Wyszków Olsztyn Lakers PLFA I Sezon zasadniczy 47:40 R: Jan Pruszkowski
U: Przemysław Klaman
H: Jacek Mucha
L: Paulina Samczuk
B: Patryk Żak
01.04.2017 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA I Sezon zasadniczy 6:20 R: Maciej Żołądek
U: Marcin Michałowski
H: Jacek Mucha
L: Andrzej Raczkowski
B: Piotr Czerniejewski
01.04.2017 Szczecin Husaria Szczecin Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 13:31 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Ewa Walentynowicz
F: Kamil Przybyła
S: Stanisław Radziński
01.04.2017 Ząbki Warsaw Eagles Wrocław Outlaws Topliga Sezon zasadniczy 43:0 R: Alex Zarganis
U: Jan Pruszkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Łukasz Cichoń
F: Piotr Miś
S: Wojciech Augusiewicz
01.04.2017 Łódź Wilki Łódzkie Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 35:0 R: Patryk Żak
U: Aleksandra Simopulos
H: Bartosz Oraczewski
L: Karolina Kołakowska
B: Adam Rączkowski
26.03.2017 Gliwice Gliwice Lions Warsaw Dukes PLFA I Sezon zasadniczy 0:41 R: Adam Rączkowski
U: Filip Grabarek
H: Łukasz Cichoń
L: Ewa Walentynowicz
B: Krzysztof Walentynowicz
26.03.2017 Poznań Kozły Poznań Rhinos Wyszków PLFA I Sezon zasadniczy 35:14 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Czerniejewski
H: Alex Zarganis
L: Wojciech Ratajczak
B: Wojciech Augusiewicz
25.03.2017 Kraków Kraków Kings Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 28:6 R: Kamil Przybyła
U: Miłosz Sobczyk
H: Bartosz Oraczewski
L: Sławomir Hopko
B: Piotr Miś
25.03.2017 Warszawa Warsaw Sharks Bydgoszcz Archers PLFA I Sezon zasadniczy 46:6 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Bartosz Zbroja
L: Andrzej Raczkowski
B: Wojciech Augusiewicz
25.03.2017 Gdynia Seahawks Gdynia Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 7:35 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Alex Zarganis
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
25.03.2017 Tychy Tychy Falcons Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 20:42 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Cichoń
L: Ewa Walentynowicz
F: Filip Grabarek
S: Adam Rączkowski
19.03.2017 Katowice Silesia Rebels Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 25:2 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Kamil Przybyła
L: Łukasz Cichoń
B: Krzysztof Walentynowicz
19.03.2017 Warszawa Warsaw Sharks Olsztyn Lakers PLFA I Sezon zasadniczy 23:10 R: Patryk Żak
U: Jan Pruszkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Bartosz Oraczewski
B: Miłosz Sobczyk
19.03.2017 Ząbki Warsaw Dukes Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 42:6 R: Maciej Żołądek
U: Jacek Mucha
H: Wojciech Augusiewicz
L: Wojciech Ratajczak
B: Damian Jurzyk
18.03.2017 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Rhinos Wyszków PLFA I Sezon zasadniczy 14:22 R: Patryk Żak
U: Andrzej Raczkowski
H: Stanisław Radziński
L: Rafał Adamczyk
B: Piotr Czerniejewski
05.11.2016 Bielawa Panthers Wrocław Warsaw Eagles PLFA J-8 Półfinał 19:24
05.11.2016 Bielawa Bielawa Owls Angels Toruń PLFA J-8 Półfinał 13:12
05.11.2016 Bielawa Angels Toruń Panthers Wrocław PLFA J-8 Mecz o 3. miejsce 26:14
05.11.2016 Bielawa Bielawa Owls Warsaw Eagles PLFA J-8 Finał 19:8
30.10.2016 Lublin Tytani Lublin Bydgoszcz Archers PLFA I Baraż 0:36 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Soczówka
H: Adam Rączkowski
L: Aleksandra Simopulos
B: Łukasz Cichoń
29.10.2016 Olsztyn Olsztyn Lakers Panthers Wrocław PLFA II Finał 13:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Patryk Żak
L: Jan Pruszkowski
F: Damian Jurzyk
S: Kamil Przybyła
29.10.2016 Sopot Seahawks Gdynia Wolverines Opole PLFA I Baraż 32:28 R: Filip Grabarek
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Czerniejewski
23.10.2016 Płock Bielawa Owls OldBoys Warszawa PLFA 8 Półfinał 0:8 R: Wojciech Augusiewicz
U: Jan Pruszkowski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Marcin Michałowski
B: Marcjanna Jóźwiak
23.10.2016 Płock Mustangs Płock Husaria Szczecin PLFA 8 Półfinał 14:12 R: Filip Grabarek
U: Wojciech Ratajczak
H: Krzysztof Zapalski
L: Łukasz Reszczyński
B: Piotr Miś
23.10.2016 Płock Bielawa Owls Husaria Szczecin PLFA 8 Mecz o 3. miejsce 32:0 R: Jan Pruszkowski
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Krzysztof Zapalski
L: Marcin Michałowski
B: Wojciech Augusiewicz
23.10.2016 Płock Mustangs Płock OldBoys Warszawa PLFA 8 Finał 8:20 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Filip Grabarek
L: Łukasz Reszczyński
B: Piotr Miś
22.10.2016 Kraków Kraków Kings Bielawa Owls PLFA J-8 Ćwierćfinał 6:24
22.10.2016 Kraków Panthers Wrocław Tytani Lublin PLFA J-8 Ćwierćfinał 21:6
22.10.2016 Inowrocław Stal Gorzów Wielkopolski Warsaw Eagles PLFA J-8 Ćwierćfinał 12:14 R: Jan Pruszkowski
U: Wojciech Ratajczak
H: Miłosz Sobczyk
L: Wojciech Augusiewicz
B: Marcjanna Jóźwiak
22.10.2016 Inowrocław Kozły Poznań Angels Toruń PLFA J-8 Ćwierćfinał 12:30 R: Jacek Mucha
U: Wojciech Augusiewicz
H: Marcin Michałowski
L: Jan Pruszkowski
B: Wojciech Ratajczak
22.10.2016 Kraków Bielawa Owls Panthers Wrocław PLFA J-8 Baraż 6:12
22.10.2016 Inowrocław Warsaw Eagles Angels Toruń PLFA J-8 Baraż 28:32 R: Marcjanna Jóźwiak
U: Jacek Mucha
H: Wojciech Augusiewicz
L: Marcin Michałowski
B: Jan Pruszkowski
16.10.2016 Wyszków Rhinos Wyszków Olsztyn Lakers PLFA II Półfinał 21:34 R: Kamil Przybyła
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Wojciech Augusiewicz
L: Jan Pruszkowski
B: Damian Jurzyk
15.10.2016 Wrocław Panthers Wrocław Bydgoszcz Archers PLFA II Półfinał 43:0 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Zapalski
B: Łukasz Cichoń
09.10.2016 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:0 R: Piotr Miś
U: Kamil Przybyła
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Walentynowicz
B: Filip Grabarek
09.10.2016 Wrocław Bielawa Owls Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 28:22 R: Piotr Miś
U: Piotr Soczówka
H: Miłosz Sobczyk
L: Filip Grabarek
B: Krzysztof Walentynowicz
09.10.2016 Wrocław Panthers Wrocław Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 24:0 R: Filip Grabarek
U: Kamil Przybyła
H: Piotr Miś
L: Piotr Soczówka
B: Miłosz Sobczyk
09.10.2016 Płock Mustangs Płock Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:22 R: Maciej Żołądek
U: Damian Jurzyk
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Jacek Mucha
B: Wojciech Augusiewicz
09.10.2016 Płock Lowlanders Białystok Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:8 R: Maciej Żołądek
U: Rafał Barszczewski
H: Michał Sułkowski
L: Damian Jurzyk
B: Jacek Mucha
09.10.2016 Płock Warsaw Sharks Lowlanders Białystok PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:20 R: Jacek Mucha
U: Rafał Barszczewski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Michał Sułkowski
B: Wojciech Augusiewicz
09.10.2016 Płock Mustangs Płock Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 26:28 R: Damian Jurzyk
U: Jacek Mucha
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Michał Sułkowski
F: Maciej Żołądek
S: Wojciech Augusiewicz
08.10.2016 Lublin Polska Holandia Reprezentacja Reprezentacja 42:14 R: Keith Wickham
U: Patryk Żak
H: Stanisław Radziński
L: Wojciech Ratajczak
F: Adam Rączkowski
S: Kamil Przybyła
B: Damian Jurzyk
08.10.2016 Inowrocław Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:32 R: Piotr Soczówka
U: Jan Pruszkowski
H: Piotr Miś
L: Maciej Baranowski
B: Piotr Czerniejewski
08.10.2016 Inowrocław Angels Toruń Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 42:12 R: Piotr Miś
U: Maciej Baranowski
H: Jan Pruszkowski
L: Bartosz Henel
B: Piotr Soczówka
08.10.2016 Inowrocław Angels Toruń Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:12 R: Jan Pruszkowski
U: Piotr Soczówka
H: Piotr Miś
L: Bartosz Henel
B: Piotr Czerniejewski
08.10.2016 Lublin Tytani Lublin Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:18 R: Wojciech Augusiewicz
U: Wojciech Ratajczak
H: Łukasz Reszczyński
L: Łukasz Cichoń
08.10.2016 Lublin Kraków Kings Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 24:0 R: Łukasz Cichoń
U: Wojciech Augusiewicz
H: Łukasz Reszczyński
L: Adam Rączkowski
B: Kamil Przybyła
08.10.2016 Lublin Tytani Lublin Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:2 R: Wojciech Augusiewicz
H: Łukasz Reszczyński
L: Łukasz Cichoń
08.10.2016 Gorzów Wielkopolski Gryfici Szczecin Husaria Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:8 R: Filip Grabarek
U: Rafał Barszczewski
H: Michał Sułkowski
L: Miłosz Sobczyk
B: Zygmunt Wojnarowski
08.10.2016 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Husaria Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:0 R: Filip Grabarek
U: Rafał Barszczewski
H: Miłosz Sobczyk
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Michał Sułkowski
08.10.2016 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 26:0
02.10.2016 Opole Wolverines Opole Bydgoszcz Archers PLFA II Ćwierćfinał 7:19 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Krzysztof Zapalski
L: Piotr Miś
B: Adam Rączkowski
02.10.2016 Olkusz Silvers Olkusz Olsztyn Lakers PLFA II Ćwierćfinał 16:30 R: Jan Pruszkowski
U: Michał Sułkowski
H: Bartosz Oraczewski
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Wojciech Augusiewicz
02.10.2016 Wyszków Rhinos Wyszków Green Ducks Radom PLFA II Ćwierćfinał 35:25 R: Kacper Karaś
U: Wojciech Woś
H: Aleksandra Simopulos
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Wojciech Ratajczak
02.10.2016 Warszawa Wizards Opole Mustangs Płock PLFA 8 Ćwierćfinał 6:40
02.10.2016 Warszawa OldBoys Warszawa Warsaw Eagles PLFA 8 Ćwierćfinał 20:2 R: Patryk Żak
U: Bartosz Henel
H: Bartosz Zbroja
L: Mariusz Czułada
B: Damian Jurzyk
02.10.2016 Warszawa Mustangs Płock OldBoys Warszawa PLFA 8 Ćwierćfinał 26:6 R: Damian Jurzyk
U: Bartosz Henel
H: Mariusz Czułada
L: Paulina Samczuk
B: Patryk Żak
01.10.2016 Kraków Kraków Tigers Panthers Wrocław PLFA II Ćwierćfinał 6:30 R: Jan Pruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Patryk Żak
L: Łukasz Cichoń
B: Dariusz Leoniak
01.10.2016 Bielawa Warriors Lubin Husaria Szczecin PLFA 8 Ćwierćfinał 6:30 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Reszczyński
L: Piotr Miś
B: Adam Rączkowski
01.10.2016 Bielawa Bielawa Owls Shadows Żagań PLFA 8 Ćwierćfinał 37:0 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Reszczyński
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Czerniejewski
01.10.2016 Bielawa Bielawa Owls Husaria Szczecin PLFA 8 Ćwierćfinał 14:0 R: Kamil Przybyła
U: Łukasz Reszczyński
H: Piotr Czerniejewski
L: Piotr Miś
B: Krzysztof Zapalski
25.09.2016 Bydgoszcz Angels Toruń Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:18 R: Dariusz Leoniak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Stanisław Radziński
L: Damian Jurzyk
B: Zygmunt Wojnarowski
25.09.2016 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:18 R: Patryk Żak
U: Dariusz Leoniak
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Jan Pruszkowski
B: Damian Jurzyk
25.09.2016 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:36 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Damian Jurzyk
B: Patryk Żak
25.09.2016 Kraków Kraków Kings Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:12 R: Ewa Walentynowicz
U: Bartosz Zbroja
H: Rafał Adamczyk
L: Wojciech Woś
B: Adam Rączkowski
25.09.2016 Kraków Silesia Rebels Tytani Lublin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:24 R: Kamil Przybyła
U: Tomasz Gądek
H: Ewa Walentynowicz
L: Rafał Adamczyk
B: Adam Rączkowski
25.09.2016 Kraków Kraków Kings Tytani Lublin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 18:0 R: Bartosz Zbroja
U: Kamil Przybyła
H: Tomasz Gądek
L: Wojciech Woś
B: Adam Rączkowski
25.09.2016 Płock Mustangs Płock Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 24:12 R: Kacper Karaś
U: Wojciech Ratajczak
H: Aleksandra Simopulos
L: Maciej Tomaszewski
B: Marcin Michałowski
25.09.2016 Płock Lowlanders Białystok Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:26 R: Wojciech Augusiewicz
U: Jacek Mucha
H: Rafał Barszczewski
L: Maciej Baranowski
B: Piotr Matyjasek
25.09.2016 Płock Mustangs Płock Lowlanders Białystok PLFA J-8 Sezon zasadniczy 30:20 R: Kacper Karaś
U: Maciej Tomaszewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Wojciech Ratajczak
B: Marcin Michałowski
25.09.2016 Płock Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 2:8
24.09.2016 Warszawa Crusaders Warszawa Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 35:0 R: Kacper Karaś
U: Maciej Baranowski
H: Paulina Samczuk
L: Michał Sułkowski
B: Wojciech Augusiewicz
24.09.2016 Bielawa Panthers Wrocław Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 25:14 R: Łukasz Cichoń
U: Kamil Przybyła
H: Bartosz Oraczewski
L: Adam Rączkowski
B: Piotr Miś
24.09.2016 Bielawa Bielawa Owls Panthers Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:0 R: Piotr Miś
U: Adam Rączkowski
H: Łukasz Reszczyński
L: Bartosz Henel
B: Łukasz Cichoń
24.09.2016 Bielawa Bielawa Owls Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 48:14 R: Bartosz Oraczewski
U: Kamil Przybyła
H: Łukasz Reszczyński
L: Bartosz Henel
B: Piotr Miś
24.09.2016 Szczecin Stal Gorzów Wielkopolski Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:0
24.09.2016 Szczecin Husaria Szczecin Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:38 R: Jan Pruszkowski
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Damian Jurzyk
B: Krzysztof Zapalski
24.09.2016 Szczecin Husaria Szczecin Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:6 R: Patryk Żak
U: Damian Jurzyk
H: Krzysztof Zapalski
L: Stanisław Radziński
B: Miłosz Sobczyk
18.09.2016 Rybnik Rybnik Thunders Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 6:49 R: Maciej Brueck
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Reszczyński
L: Łukasz Cichoń
B: Piotr Miś
18.09.2016 Słupsk Griffons Słupsk Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 0:42 R: Jacek Mucha
U: Marcin Michałowski
H: Jan Pruszkowski
L: Bronisław Turek
B: Wojciech Augusiewicz
18.09.2016 Olsztyn Olsztyn Lakers Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 35:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Michał Sułkowski
H: Kacper Karaś
L: Paulina Samczuk
B: Marcin Łojewski
18.09.2016 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 0:46 R: Stanisław Radziński
U: Miłosz Sobczyk
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Krzysztof Zapalski
18.09.2016 Mielec Aviators Mielec Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 0:33 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Wojciech Woś
H: Bartosz Oraczewski
L: Filip Grabarek
B: Ewa Walentynowicz
17.09.2016 Warszawa Warsaw Sharks Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 0:39 R: Jan Pruszkowski
U: Maciej Baranowski
H: Łukasz Reszczyński
L: Michał Sułkowski
B: Kamil Przybyła
17.09.2016 Poznań Kozły Poznań Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 0:63 R: Stanisław Radziński
U: Maciej Tomaszewski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Miłosz Sobczyk
17.09.2016 Olkusz Silvers Olkusz Zagłębie Steelers PLFA II Sezon zasadniczy 28:0 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Henel
H: Bartosz Oraczewski
L: Paweł Górzyński
B: Łukasz Cichoń
11.09.2016 Radom Green Ducks Radom Rhinos Wyszków PLFA II Sezon zasadniczy 21:47 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Zbroja
H: Paweł Górzyński
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Wojciech Augusiewicz
11.09.2016 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Stal Gorzów Wielkopolski PLFA II Sezon zasadniczy 46:0 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Henel
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Soczówka
B: Filip Grabarek
11.09.2016 Poznań Kozły Poznań Żubry Mińsk BSL Sezon zasadniczy R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Adam Rączkowski
L: Krzysztof Walentynowicz
F: Wojciech Ratajczak
S: Damian Jurzyk
10.09.2016 Wrocław Panthers Wrocław Kozły Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 0:20 R: Kamil Przybyła
U: Paweł Górzyński
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Zapalski
B: Filip Grabarek
10.09.2016 Skoczów Pretorians Skoczów Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 0:35 R: Maciej Brueck
U: Sławomir Hopko
H: Bartosz Oraczewski
L: Tomasz Gądek
B: Łukasz Cichoń
10.09.2016 Ząbki Polska Szwecja Reprezentacja Reprezentacja 21:28 R: Alex Zarganis
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Krzysztof Walentynowicz
F: Adam Rączkowski
S: Wojciech Ratajczak
B: Damian Jurzyk
04.09.2016 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 16:12 R: Stanisław Radziński
U: Michał Sułkowski
H: Patryk Żak
L: Wojciech Augusiewicz
B: Kacper Karaś
04.09.2016 Kraków Kraków Tigers Zagłębie Steelers PLFA II Sezon zasadniczy 52:0 R: Damian Jurzyk
U: Marcin Łojewski
H: Kamil Przybyła
L: Tomasz Gądek
B: Maciej Żołądek
04.09.2016 Kąty Wrocławskie Bielawa Owls Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:0 R: Maciej Brueck
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Filip Grabarek
L: Mariusz Czułada
B: Łukasz Cichoń
04.09.2016 Kąty Wrocławskie Jaguars Kąty Wrocławskie Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Krzysztof Zapalski
H: Mariusz Czułada
L: Maciej Brueck
B: Marcjanna Jóźwiak
04.09.2016 Kąty Wrocławskie Jaguars Kąty Wrocławskie Bielawa Owls PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:49 R: Filip Grabarek
C: Maciej Brueck
U: Wojciech Ratajczak
H: Łukasz Cichoń
B: Krzysztof Zapalski
04.09.2016 Opole Wizards Opole Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:6 R: Piotr Soczówka
U: Sławomir Hopko
H: Paweł Górzyński
L: Krzysztof Walentynowicz
B: Ewa Walentynowicz
04.09.2016 Opole Warsaw Dukes Raptors Racibórz PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:9 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Henel
H: Rafał Barszczewski
L: Marcin Michałowski
B: Bronisław Turek
04.09.2016 Opole Warsaw Dukes Raptors Racibórz PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:34 R: Piotr Soczówka
U: Rafał Barszczewski
H: Bartosz Henel
L: Paweł Górzyński
B: Adam Rączkowski
04.09.2016 Opole Wizards Opole Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:20 R: Piotr Soczówka
U: Adam Rączkowski
H: Marcin Michałowski
L: Bronisław Turek
B: Sławomir Hopko
03.09.2016 Mielec Aviators Mielec Rzeszów Rockets PLFA II Sezon zasadniczy 0:50 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Soczówka
H: Jacek Mucha
L: Wojciech Woś
B: Marcin Łojewski
03.09.2016 Płock OldBoys Warszawa Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 36:0 R: Damian Jurzyk
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Marcin Michałowski
L: Maciej Tomaszewski
B: Bronisław Turek
03.09.2016 Płock Mustangs Płock Kurpie Ostrołęka PLFA 8 Sezon zasadniczy 44:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Mariusz Czułada
H: Paulina Samczuk
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Przemysław Klaman
03.09.2016 Płock Crusaders Warszawa Kurpie Ostrołęka PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:6 R: Damian Jurzyk
U: Maciej Tomaszewski
H: Wojciech Ratajczak
L: Marcin Michałowski
B: Bronisław Turek
03.09.2016 Płock Mustangs Płock OldBoys Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Mariusz Czułada
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Paulina Samczuk
B: Zygmunt Wojnarowski
03.09.2016 Szczecin Korsarze Koszalin Shadows Żagań PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:20 R: Patryk Żak
U: Stanisław Radziński
H: Wojciech Augusiewicz
L: Miłosz Sobczyk
B: Kacper Karaś
03.09.2016 Szczecin Husaria Szczecin Shadows Żagań PLFA 8 Sezon zasadniczy 46:0 R: Stanisław Radziński
U: Kacper Karaś
H: Miłosz Sobczyk
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Czerniejewski
03.09.2016 Szczecin Husaria Szczecin Korsarze Koszalin PLFA 8 Sezon zasadniczy 50:0 R: Wojciech Augusiewicz
U: Kacper Karaś
H: Krzysztof Zapalski
L: Piotr Czerniejewski
B: Patryk Żak
28.08.2016 Wyszków Rhinos Wyszków Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 50:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Łukasz Rymarz
H: Maciej Brueck
L: Paweł Górzyński
B: Bronisław Turek
28.08.2016 Toruń Angels Toruń Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 42:14 R: Patryk Żak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Krzysztof Zapalski
L: Piotr Czerniejewski
B: Wojciech Augusiewicz
28.08.2016 Kraków Kraków Tigers Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 23:21 R: Adam Rączkowski
U: Rafał Barszczewski
H: Filip Grabarek
L: Tomasz Gądek
B: Piotr Soczówka
28.08.2016 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 38:62 R: Kamil Przybyła
U: Sławomir Hopko
H: Ewa Walentynowicz
L: Rafał Adamczyk
B: Łukasz Cichoń
28.08.2016 Olsztyn Olsztyn Lakers Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 34:21 R: Maciej Żołądek
U: Jan Pruszkowski
H: Paulina Samczuk
L: Maciej Kubiak
B: Damian Jurzyk
27.08.2016 Rybnik Rybnik Thunders Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 20:27 R: Stanisław Radziński
U: Bartosz Henel
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Maciej Brueck
27.08.2016 Radom Green Ducks Radom Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 46:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Aleksandra Simopulos
H: Wojciech Augusiewicz
L: Michał Sułkowski
B: Damian Jurzyk
27.08.2016 Poznań Patrioci Poznań Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 0:35 R: Patryk Żak
U: Jacek Mucha
H: Jan Pruszkowski
L: Krzysztof Zapalski
B: Maciej Żołądek
21.08.2016 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 6:7 R: Alex Zarganis
U: Maciej Kubiak
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Bronisław Turek
21.08.2016 Opole Wolverines Opole Hammers Łaziska Górne PLFA II Sezon zasadniczy 50:6 R: Maciej Brueck
U: Rafał Adamczyk
H: Krzysztof Zapalski
L: CAAF guest
B: Jan Polak
21.08.2016 Bielawa Jaguars Kąty Wrocławskie Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:32 R: Filip Grabarek
U: Piotr Soczówka
H: Piotr Czerniejewski
L: Łukasz Cichoń
B: Adam Rączkowski
21.08.2016 Bielawa Bielawa Owls Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 34:0 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Cichoń
L: Filip Grabarek
B: Adam Rączkowski
21.08.2016 Bielawa Bielawa Owls Jaguars Kąty Wrocławskie PLFA 8 Sezon zasadniczy 38:0 R: Piotr Soczówka
U: Filip Grabarek
H: Łukasz Cichoń
L: Kamil Przybyła
B: Piotr Czerniejewski
21.08.2016 Ostrołęka Kurpie Ostrołęka OldBoys Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:48 R: Maciej Żołądek
U: Mariusz Czułada
H: Jan Pruszkowski
L: Aleksandra Simopulos
B: Damian Jurzyk
21.08.2016 Ostrołęka Mustangs Płock Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 40:0 R: Jan Pruszkowski
U: Paweł Górzyński
H: Aleksandra Simopulos
L: Marcin Łojewski
B: Damian Jurzyk
21.08.2016 Ostrołęka OldBoys Warszawa Mustangs Płock PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:26 R: Damian Jurzyk
U: Paweł Górzyński
H: Marcin Łojewski
L: Jan Pruszkowski
B: Maciej Żołądek
21.08.2016 Ostrołęka Kurpie Ostrołęka Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:20 R: Maciej Żołądek
U: Mariusz Czułada
H: Aleksandra Simopulos
L: Paweł Górzyński
B: Marcin Łojewski
20.08.2016 Skoczów Pretorians Skoczów Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 0:3 R: Maciej Brueck
U: CAAF guest
H: Ewa Walentynowicz
L: CAAF guest
B: CAAF guest
20.08.2016 Słupsk Griffons Słupsk Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 8:20 R: Marcin Łojewski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Maciej Kubiak
B: Bronisław Turek
20.08.2016 Racibórz Raptors Racibórz Wizards Opole PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:14 R: Jacek Mucha
U: Bartosz Oraczewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Tomasz Gądek
B: Maciej Żołądek
20.08.2016 Racibórz Warsaw Dukes Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:12 R: Maciej Żołądek
U: Łukasz Reszczyński
H: Jan Pruszkowski
L: Jacek Mucha
B: Filip Grabarek
20.08.2016 Racibórz Warsaw Dukes Wizards Opole PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:26 R: Jan Pruszkowski
U: Tomasz Gądek
H: Filip Grabarek
L: Aleksandra Simopulos
B: Łukasz Reszczyński
20.08.2016 Racibórz Raptors Racibórz Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:14 R: Filip Grabarek
U: Bartosz Oraczewski
H: Łukasz Reszczyński
L: Tomasz Gądek
B: Jacek Mucha
20.08.2016 Żagań Shadows Żagań Husaria Szczecin PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:22 R: Piotr Soczówka
U: Kamil Przybyła
H: Piotr Czerniejewski
L: Adam Rączkowski
20.08.2016 Żagań Korsarze Koszalin Husaria Szczecin PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:26 R: Krzysztof Zapalski
U: Adam Rączkowski
H: Piotr Czerniejewski
L: Łukasz Cichoń
20.08.2016 Żagań Shadows Żagań Korsarze Koszalin PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:6 R: Łukasz Cichoń
U: Kamil Przybyła
H: Piotr Soczówka
L: Krzysztof Zapalski
14.08.2016 Rzeszów Rzeszów Rockets Aviators Mielec PLFA II Sezon zasadniczy 42:0 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Oraczewski
H: Jan Pruszkowski
L: Michał Sułkowski
B: Maciej Żołądek
14.08.2016 Wyszków Rhinos Wyszków Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 26:12 R: Patryk Żak
U: Jacek Mucha
H: Ewa Walentynowicz
L: Paulina Samczuk
B: Damian Jurzyk
14.08.2016 Opole Wolverines Opole Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 35:3 R: Maciej Brueck
U: Maciej Tomaszewski
H: Rafał Adamczyk
L: Krzysztof Zapalski
B: Kamil Przybyła
14.08.2016 Będzin Zagłębie Steelers Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 0:48 R: Wojciech Ratajczak
U: Mariusz Czułada
H: Wojciech Augusiewicz
L: Miłosz Sobczyk
B: Bronisław Turek
14.08.2016 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 44:30 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Reszczyński
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Adam Rączkowski
13.08.2016 Wrocław Panthers Wrocław Stal Gorzów Wielkopolski PLFA II Sezon zasadniczy 55:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Łukasz Reszczyński
H: Krzysztof Zapalski
L: Maciej Kubiak
B: Marcin Łojewski
13.08.2016 Warszawa Warsaw Sharks Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 2:45 R: Patryk Żak
U: Bartosz Oraczewski
H: Kacper Karaś
L: Ewa Walentynowicz
B: Maciej Brueck
13.08.2016 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 13:15 R: Adam Rączkowski
U: Tomasz Gądek
H: Bartosz Zbroja
L: Bartosz Henel
B: Krzysztof Walentynowicz
13.08.2016 Toruń Angels Toruń Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 13:27 R: Jacek Mucha
U: Zuzanna Komińczyk
H: Aleksandra Simopulos
L: Bronisław Turek
B: Wojciech Augusiewicz
07.08.2016 Poznań Kozły Poznań Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 6:34 R: Wojciech Ratajczak
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Maciej Baranowski
B: Damian Jurzyk
07.08.2016 Warszawa Crusaders Warszawa Rhinos Wyszków PLFA II Sezon zasadniczy 0:53 R: Jan Pruszkowski
U: Łukasz Rymarz
H: Bartosz Zbroja
L: Marcin Michałowski
B: Kacper Karaś
07.08.2016 Będzin Zagłębie Steelers Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 8:41 R: Maciej Brueck
U: Michał Sułkowski
H: Piotr Soczówka
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Sławomir Hopko
07.08.2016 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 8:28 R: Kamil Przybyła
U: Aleksandra Simopulos
H: Miłosz Sobczyk
L: Bartosz Henel
B: Filip Grabarek
06.08.2016 Rzeszów Rzeszów Rockets Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 16:14 R: Jacek Mucha
U: Mariusz Czułada
H: Łukasz Cichoń
L: Wojciech Woś
B: Wojciech Augusiewicz
06.08.2016 Ochaby Pretorians Skoczów Hammers Łaziska Górne PLFA II Sezon zasadniczy 0:27 R: Kamil Przybyła
U: Sławomir Hopko
H: Maciej Brueck
L: Paweł Górzyński
B: Piotr Miś
06.08.2016 Cetniewo Polska Dania Reprezentacja Reprezentacja 35:37 R: Einar Bolstad
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Damian Jurzyk
F: Wojciech Ratajczak
S: Maciej Żołądek
B: Adam Rączkowski
31.07.2016 Olkusz Silvers Olkusz Aviators Mielec PLFA II Sezon zasadniczy 35:0 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Bronisław Turek
L: Wojciech Woś
B: Łukasz Cichoń
31.07.2016 Warszawa Warsaw Sharks Rhinos Wyszków PLFA II Sezon zasadniczy 0:47 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Ewa Walentynowicz
L: Paulina Samczuk
B: Alex Zarganis
31.07.2016 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 28:7 R: Stanisław Radziński
U: Krzysztof Zapalski
H: Marcjanna Jóźwiak
L: Marcin Michałowski
B: Kacper Karaś
31.07.2016 Poznań Kozły Poznań Wrocław Outlaws Topliga Baraż 0:49 R: Maciej Żołądek
U: Bartosz Zbroja
H: Jacek Mucha
L: Filip Grabarek
F: Piotr Miś
S: Kamil Przybyła
30.07.2016 Poznań Patrioci Poznań Kozły Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 34:0 R: Alex Zarganis
U: Zuzanna Komińczyk
H: Dariusz Leoniak
L: Jan Pruszkowski
B: Damian Jurzyk
30.07.2016 Wrocław Panthers Wrocław Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 27:24 R: Adam Rączkowski
U: Miłosz Sobczyk
H: Sławomir Hopko
L: Aleksandra Simopulos
B: Filip Grabarek
30.07.2016 Słupsk Griffons Słupsk Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 6:30 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Piotr Czerniejewski
B: Kacper Karaś
24.07.2016 Mielec Aviators Mielec Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 14:35 R: Kamil Przybyła
U: Mariusz Czułada
H: Ewa Walentynowicz
L: Paweł Górzyński
B: Łukasz Cichoń
24.07.2016 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 27:6 R: Kacper Karaś
U: Michał Sułkowski
H: Aleksandra Simopulos
L: Krzysztof Zapalski
B: Jan Pruszkowski
24.07.2016 Rzeszów Rzeszów Rockets Zagłębie Steelers PLFA II Sezon zasadniczy 55:0 R: Maciej Żołądek
U: Wojciech Woś
H: Piotr Miś
L: Piotr Soczówka
B: Bronisław Turek
24.07.2016 Wrocław Panthers Wrocław Milano Seamen IFAF Sezon zasadniczy 40:37 R: Maarten de Boer
C: Dariusz Leoniak
U: Harald von Sydow
H: Chiara Tomaz
L: Fereed Adus
F: Moa Arnfridsson
S: Wojciech Ratajczak
B: Krzysztof Walentynowicz
23.07.2016 Łaziska Górne Hammers Łaziska Górne Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 7:6 R: Filip Grabarek
U: Piotr Soczówka
H: Sławomir Hopko
L: Maciej Tomaszewski
B: Łukasz Cichoń
23.07.2016 Tychy Tychy Falcons Wrocław Outlaws PLFA I Finał 54:21 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Piotr Miś
F: Maciej Brueck
S: Kamil Przybyła
B: Kacper Karaś
22.07.2016 Wrocław Panthers Wrocław Danube Dragons IFAF Sezon zasadniczy 49:34 R: Marco Sala
U: Dariusz Leoniak
H: Chiara Tomaz
L: Fereed Adus
F: Moa Arnfridsson
S: Adam Rączkowski
B: Wojciech Ratajczak
22.07.2016 Wrocław Milano Seamen Koc Rams IFAF Sezon zasadniczy R: Maarten de Boer
U: Harald von Sydow
H: Patryk Żak
L: Stanisław Radziński
F: Stefano d’Amato
S: Damian Jurzyk
B: Krzysztof Walentynowicz
17.07.2016 Warszawa Crusaders Warszawa Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 3:48 R: Maciej Brueck
U: Michał Sułkowski
H: Paweł Górzyński
L: Marcin Michałowski
B: Filip Grabarek
17.07.2016 Opole Wolverines Opole Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 48:21 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Sławomir Hopko
L: Krzysztof Zapalski
B: Łukasz Cichoń
17.07.2016 Olsztyn Olsztyn Lakers Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 38:12 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Kacper Karaś
B: Maciej Żołądek
16.07.2016 Białystok Panthers Wrocław Seahawks Gdynia Topliga Finał 56:13 R: Oliver Wahl
U: Patryk Żak
H: Dariusz Leoniak
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Adam Rączkowski
S: Damian Jurzyk
B: Krzysztof Walentynowicz
10.07.2016 Poznań Kozły Poznań Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 16:52 R: Kamil Przybyła
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Marcin Michałowski
B: Wojciech Augusiewicz
10.07.2016 Olkusz Silvers Olkusz Rzeszów Rockets PLFA II Sezon zasadniczy 35:16 R: Kacper Karaś
U: Rafał Adamczyk
H: Sławomir Hopko
L: Tomasz Gądek
B: Maciej Brueck
10.07.2016 Wrocław Wrocław Outlaws Gliwice Lions PLFA I Półfinał 58:27 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Miś
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
09.07.2016 Poznań Patrioci Poznań Stal Gorzów Wielkopolski PLFA II Sezon zasadniczy 45:8 R: Jacek Mucha
U: Bartosz Oraczewski
H: Piotr Miś
L: Bronisław Turek
B: Wojciech Augusiewicz
09.07.2016 Tychy Tychy Falcons Dukes Ząbki PLFA I Półfinał 88:34 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Zbroja
H: Filip Grabarek
L: Maciej Brueck
F: Adam Rączkowski
S: Wojciech Ratajczak
09.07.2016 Poznań Patrioci Poznań Panthers Wrocław PLFA J-11 Finał 0:29 R: Kamil Przybyła
U: Jan Pruszkowski
H: Krzysztof Zapalski
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Stanisław Radziński
03.07.2016 Radom Green Ducks Radom Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 80:0 R: Kamil Przybyła
U: Wojciech Woś
H: Bartosz Zbroja
L: Marcin Michałowski
B: Adam Rączkowski
03.07.2016 Gdynia Seahawks Gdynia Lowlanders Białystok Topliga Półfinał 14:13 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Jacek Mucha
F: Stanisław Radziński
S: Maciej Żołądek
B: Kacper Karaś
02.07.2016 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Eagles Topliga Półfinał 28:17 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Piotr Miś
L: Maciej Brueck
F: Kamil Przybyła
S: Adam Rączkowski
B: Krzysztof Walentynowicz
02.07.2016 Będzin Zagłębie Steelers Aviators Mielec PLFA II Sezon zasadniczy 0:6 R: Filip Grabarek
U: Michał Sułkowski
H: Łukasz Cichoń
L: Maciej Tomaszewski
B: Wojciech Augusiewicz
26.06.2016 Wyszków Rhinos Wyszków Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 41:0 R: Damian Jurzyk
U: Maciej Baranowski
H: Jan Pruszkowski
L: Maciej Tomaszewski
B: Bronisław Turek
26.06.2016 Ząbki Dukes Ząbki Wrocław Outlaws PLFA I Sezon zasadniczy 43:23 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Soczówka
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Maciej Brueck
F: Dariusz Leoniak
S: Wojciech Ratajczak
B: Wojciech Augusiewicz
26.06.2016 Poznań Patrioci Poznań Warsaw Eagles PLFA J-11 Półfinał 30:28 R: Stanisław Radziński
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Kacper Karaś
L: Krzysztof Zapalski
B: Kamil Przybyła
26.06.2016 Gliwice Gliwice Lions Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 29:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Ewa Walentynowicz
L: Sławomir Hopko
B: Filip Grabarek
25.06.2016 Katowice Silesia Rebels Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 25:39 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Filip Grabarek
L: Łukasz Cichoń
B: Wojciech Augusiewicz
25.06.2016 Warszawa Warsaw Sharks Kozły Poznań Topliga Dzika Karta 22:12 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Bartosz Zbroja
H: Patryk Żak
L: Jan Pruszkowski
F: Damian Jurzyk
S: Stanisław Radziński
25.06.2016 Szczecin Cougars Szczecin Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 14:54 R: Kacper Karaś
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Piotr Czerniejewski
L: Krzysztof Zapalski
B: Miłosz Sobczyk
25.06.2016 Rybnik Rybnik Thunders Hammers Łaziska Górne PLFA II Sezon zasadniczy 4:20 R: Kamil Przybyła
U: Wojciech Woś
H: Aleksandra Simopulos
L: Maciej Kubiak
B: Jacek Mucha
25.06.2016 Warszawa Warsaw Sharks Panthers Wrocław PLFA J-11 Półfinał 6:35 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Adam Rączkowski
B: Maciej Brueck
19.06.2016 Szczecin Cougars Szczecin Dukes Ząbki PLFA I Sezon zasadniczy 0:42 R: Maciej Żołądek
U: Łukasz Olszewski
H: Michał Sułkowski
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Bronisław Turek
19.06.2016 Kraków Kraków Tigers Rzeszów Rockets PLFA II Sezon zasadniczy 14:12 R: Wojciech Ratajczak
U: Tomasz Gądek
H: Kamil Przybyła
L: Weronika Nowogórska
B: Adam Rączkowski
19.06.2016 Chorzów Silesia Rebels Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 30:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sławomir Hopko
H: Ewa Walentynowicz
L: Aleksandra Simopulos
B: Łukasz Cichoń
19.06.2016 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 8:38 R: Stanisław Radziński
U: Mariusz Czułada
H: Andrzej Raczkowski
L: Maciej Tomaszewski
B: Miłosz Sobczyk
18.06.2016 Warszawa Warsaw Eagles Husaria Szczecin Topliga Dzika Karta 42:0 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Patryk Żak
F: Adam Rączkowski
S: Piotr Miś
18.06.2016 Tychy Tychy Falcons Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 52:14 R: Filip Grabarek
U: Łukasz Reszczyński
H: Sławomir Hopko
L: Aleksandra Simopulos
B: Łukasz Cichoń
18.06.2016 Gdynia Seahawks Gdynia Panthers Wrocław Topliga Dzika Karta 12:27 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Kacper Karaś
F: Wojciech Ratajczak
S: Damian Jurzyk
18.06.2016 Łódź Wilki Łódzkie Seahawks Gdynia PLFA I Sezon zasadniczy 25:0 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Oraczewski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Paulina Samczuk
B: Piotr Matyjasek
18.06.2016 Toruń Angels Toruń Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 6:24 R: Maciej Żołądek
U: Maciej Tomaszewski
H: Miłosz Sobczyk
L: Magdalena Starościńska
B: Marcin Łojewski
12.06.2016 Kraków Kraków Kings Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 6:27 R: Maciej Żołądek
U: Bartosz Zbroja
H: Piotr Miś
L: Łukasz Cichoń
B: Damian Jurzyk
12.06.2016 Wrocław Wrocław Outlaws Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 26:13 R: Wojciech Ratajczak
U: Łukasz Reszczyński
H: Kacper Karaś
L: Krzysztof Zapalski
B: Stanisław Radziński
12.06.2016 Górowo Iławieckie Olsztyn Lakers Seahawks Gdynia PLFA J-11 Sezon zasadniczy 6:8 R: Patryk Żak
U: Rafał Barszczewski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Maciej Kubiak
B: Miłosz Sobczyk
11.06.2016 Gliwice Gliwice Lions Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 0:67 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Oraczewski
H: Sławomir Hopko
L: Rafał Adamczyk
B: Łukasz Cichoń
11.06.2016 Wrocław Panthers Wrocław Patrioci Poznań PLFA J-11 Sezon zasadniczy 9:13 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Henel
H: Krzysztof Zapalski
L: Mariusz Czułada
B: Michał Sułkowski
11.06.2016 Warszawa Warsaw Sharks Warsaw Eagles PLFA J-11 Sezon zasadniczy 16:0 R: Jan Pruszkowski
U: Piotr Soczówka
H: Damian Jurzyk
L: Paulina Samczuk
B: Dariusz Leoniak
11.06.2016 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok Topliga Dzika Karta 37:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Miś
H: Ewa Walentynowicz
L: Filip Grabarek
F: Stanisław Radziński
S: Adam Rączkowski
B: Krzysztof Walentynowicz
11.06.2016 Sopot Seahawks Gdynia Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 62:8 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Jacek Mucha
L: Piotr Czerniejewski
B: Łukasz Olszewski
05.06.2016 Białystok Lowlanders Białystok Seahawks Gdynia Topliga Dzika Karta 20:21 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Patryk Żak
F: Maciej Brueck
S: Wojciech Ratajczak
B: Kacper Karaś
05.06.2016 Łódź Wilki Łódzkie Dukes Ząbki PLFA I Sezon zasadniczy 20:47 R: Adam Rączkowski
U: Łukasz Reszczyński
H: Jacek Mucha
L: Miłosz Sobczyk
B: Piotr Matyjasek
05.06.2016 Kraków Kraków Kings Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 33:26 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Rafał Adamczyk
B: Bronisław Turek
04.06.2016 Szczecin Husaria Szczecin Warsaw Sharks Topliga Dzika Karta 54:32 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Stanisław Radziński
L: Jacek Mucha
F: Kamil Przybyła
S: Adam Rączkowski
04.06.2016 Tychy Tychy Falcons Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 82:0 R: Kacper Karaś
U: Sławomir Hopko
H: Piotr Miś
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Łukasz Cichoń
04.06.2016 Warszawa Warsaw Eagles Kozły Poznań Topliga Dzika Karta 36:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Damian Jurzyk
H: Patryk Żak
L: Ewa Walentynowicz
F: Maciej Brueck
S: Dariusz Leoniak
04.06.2016 Sopot Seahawks Gdynia Wrocław Outlaws PLFA I Sezon zasadniczy 0:41 R: Maciej Żołądek
U: Miłosz Sobczyk
H: Jan Pruszkowski
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Matyjasek
29.05.2016 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Eagles PLFA J-11 Sezon zasadniczy 6:26 R: Michał Stoma
U: Zuzanna Komińczyk
H: Przemysław Klaman
L: Marcin Michałowski
B: Miłosz Sobczyk
29.05.2016 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Sharks PLFA J-11 Sezon zasadniczy 8:29 R: Kacper Karaś
U: Maciej Tomaszewski
H: Jacek Mucha
L: Mariusz Czułada
B: Bronisław Turek
29.05.2016 Chmielowice k. Opola Wolverines Opole Panthers Wrocław PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:43 R: Kamil Przybyła
U: Wojciech Woś
H: Bartosz Zbroja
L: Bartosz Henel
B: Piotr Miś
29.05.2016 Gliwice Gliwice Lions Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 24:7 R: Maciej Brueck
U: Piotr Soczówka
H: Bartosz Oraczewski
L: Ewa Walentynowicz
B: Damian Jurzyk
28.05.2016 Wrocław Panthers Wrocław Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 61:21 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jan Pruszkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Maciej Brueck
F: Wojciech Ratajczak
S: Stanisław Radziński
B: Adam Rączkowski
26.05.2016 Poznań Patrioci Poznań Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-11 Sezon zasadniczy 24:8 R: Filip Grabarek
U: Michał Sułkowski
H: Krzysztof Zapalski
L: Kacper Karaś
B: Michał Stoma
22.05.2016 Szczecin Cougars Szczecin Wrocław Outlaws PLFA I Sezon zasadniczy 0:62 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Bronisław Turek
B: Piotr Matyjasek
22.05.2016 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 31:27 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Jacek Mucha
F: Damian Jurzyk
S: Maciej Żołądek
B: Kacper Karaś
22.05.2016 Lublin Tytani Lublin Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 0:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Adam Rączkowski
L: Aleksandra Simopulos
B: Kamil Przybyła
21.05.2016 Wrocław Panthers Wrocław Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 56:0 R: Stanisław Radziński
U: Filip Grabarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Adam Rączkowski
F: Piotr Miś
S: Kamil Przybyła
B: Krzysztof Walentynowicz
21.05.2016 Ząbki Dukes Ząbki Seahawks Gdynia PLFA I Sezon zasadniczy 48:18 R: Kacper Karaś
U: Piotr Soczówka
H: Jacek Mucha
L: Paulina Samczuk
B: Miłosz Sobczyk
20.05.2016 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 53:7 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Wojciech Augusiewicz
F: Damian Jurzyk
S: Maciej Żołądek
15.05.2016 Poznań Kozły Poznań Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 0:60 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Patryk Żak
F: Maciej Żołądek
S: Jacek Mucha
15.05.2016 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Wolverines Opole PLFA J-11 Sezon zasadniczy 42:6 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Magdalena Starościńska
L: Maciej Tomaszewski
B: Zygmunt Wojnarowski
15.05.2016 Wrocław Wrocław Outlaws Dukes Ząbki PLFA I Sezon zasadniczy 54:32 R: Maciej Brueck
U: Piotr Czerniejewski
H: Kamil Przybyła
L: Krzysztof Zapalski
B: Piotr Miś
15.05.2016 Tychy Tychy Falcons Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 42:7 R: Kacper Karaś
U: Łukasz Reszczyński
H: Bartosz Zbroja
L: Rafał Adamczyk
F: Łukasz Cichoń
S: Adam Rączkowski
14.05.2016 Białystok Lowlanders Białystok Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 40:0 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Jacek Mucha
L: Wojciech Augusiewicz
F: Kacper Karaś
S: Bartłomiej Wiśnicki
14.05.2016 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 52:14 R: Stanisław Radziński
U: Bartosz Zbroja
H: Dariusz Leoniak
L: Maciej Brueck
F: Wojciech Ratajczak
S: Piotr Miś
14.05.2016 Lublin Tytani Lublin Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 7:35 R: Maciej Żołądek
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Adam Rączkowski
L: Rafał Adamczyk
B: Miłosz Sobczyk
14.05.2016 Łódź Wilki Łódzkie Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 51:0 R: Kamil Przybyła
U: Aleksandra Simopulos
H: Filip Grabarek
L: Paulina Samczuk
B: Bronisław Turek
08.05.2016 Szczecin Husaria Szczecin Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 29:6 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Patryk Żak
H: Jan Pruszkowski
L: Filip Grabarek
F: Wojciech Augusiewicz
S: Kacper Karaś
08.05.2016 Ząbki Dukes Ząbki Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 48:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Andrzej Raczkowski
H: Dariusz Leoniak
L: Ewa Walentynowicz
B: Bronisław Turek
08.05.2016 Sopot Seahawks Gdynia Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 7:33 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Paulina Samczuk
B: Miłosz Sobczyk
08.05.2016 Lublin Tytani Lublin Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 18:42 R: Kamil Przybyła
U: Łukasz Reszczyński
H: Bartosz Oraczewski
L: Rafał Adamczyk
B: Jacek Mucha
07.05.2016 Warszawa Warsaw Eagles Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 2:44 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Filip Grabarek
F: Bartłomiej Wiśnicki
S: Stanisław Radziński
B: Adam Rączkowski
07.05.2016 Kraków Kraków Kings Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 26:50 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Oraczewski
H: Jacek Mucha
L: Sławomir Hopko
B: Łukasz Cichoń
07.05.2016 Warszawa Warsaw Sharks Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 0:35 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Zbroja
H: Ewa Walentynowicz
L: Jan Pruszkowski
F: Wojciech Augusiewicz
S: Kacper Karaś
03.05.2016 Poznań Kozły Poznań Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 0:48 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Dariusz Leoniak
L: Iwona Pietrzyk
F: Jacek Mucha
S: Wojciech Ratajczak
03.05.2016 Bielawa Stal Gorzów Wielkopolski Panthers Wrocław PLFA J-11 Sezon zasadniczy 6:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Tomaszewski
H: Krzysztof Zapalski
L: Łukasz Reszczyński
B: Ewa Walentynowicz
03.05.2016 Płock Warsaw Sharks Seahawks Gdynia PLFA J-11 Sezon zasadniczy 20:0 R: Kacper Karaś
U: Paweł Górzyński
H: Andrzej Raczkowski
L: Rafał Barszczewski
B: Bronisław Turek
02.05.2016 Warszawa Warsaw Eagles Olsztyn Lakers PLFA J-11 Sezon zasadniczy 24:6 R: Kamil Przybyła
U: Maciej Kubiak
H: Jacek Mucha
L: Wojciech Woś
B: Bronisław Turek
30.04.2016 Poznań Patrioci Poznań Wolverines Opole PLFA J-11 Sezon zasadniczy 40:0 R: Jan Pruszkowski
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Magdalena Starościńska
B: Kacper Karaś
30.04.2016 Wrocław Panthers Wrocław Triangle Razorbacks IFAF Sezon zasadniczy 31:10 R: Tommy Thordarson
U: Patryk Żak
H: Dariusz Leoniak
L: Stanisław Radziński
F: Wojciech Ratajczak
S: Damian Jurzyk
B: Adam Rączkowski
24.04.2016 Gdynia Seahawks Gdynia Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 45:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Kacper Karaś
L: Jacek Mucha
B: Maciej Żołądek
24.04.2016 Tychy Tychy Falcons Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 73:14 R: Patryk Żak
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Filip Grabarek
L: Łukasz Olszewski
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Piotr Miś
24.04.2016 Łódź Wilki Łódzkie Wrocław Outlaws PLFA I Sezon zasadniczy 6:31 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Zbroja
H: Iwona Pietrzyk
L: Łukasz Reszczyński
B: Adam Rączkowski
23.04.2016 Szczecin Cougars Szczecin Seahawks Gdynia PLFA I Sezon zasadniczy 0:44 R: Kacper Karaś
U: Piotr Czerniejewski
H: Andrzej Raczkowski
L: Krzysztof Zapalski
B: Stanisław Radziński
23.04.2016 Chorzów Silesia Rebels Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 17:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Łukasz Olszewski
H: Sławomir Hopko
L: Rafał Adamczyk
B: Łukasz Cichoń
17.04.2016 Gliwice Gliwice Lions Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 42:13 R: Adam Rączkowski
U: Sławomir Hopko
H: Aleksandra Simopulos
L: Ewa Walentynowicz
B: Kacper Karaś
17.04.2016 Warszawa Warsaw Sharks Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 6:63 R: Alex Zarganis
U: Jan Pruszkowski
H: Dariusz Leoniak
L: Maciej Brueck
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
17.04.2016 Ząbki Dukes Ząbki Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 37:7 R: Kamil Przybyła
U: Łukasz Reszczyński
H: Iwona Pietrzyk
L: Paulina Samczuk
B: Wojciech Ratajczak
16.04.2016 Warszawa Warsaw Eagles Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 54:6 R: Dariusz Leoniak
U: Maciej Brueck
H: Patryk Żak
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Alex Zarganis
S: Wojciech Ratajczak
B: Maciej Żołądek
16.04.2016 Poznań Kozły Poznań Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 0:35 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Bartosz Zbroja
H: Filip Grabarek
L: Kacper Karaś
F: Stanisław Radziński
S: Wojciech Augusiewicz
16.04.2016 Lublin Tytani Lublin Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 14:52 R: Damian Jurzyk
U: Bartosz Oraczewski
H: Miłosz Sobczyk
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Jacek Mucha
16.04.2016 Wrocław Wrocław Outlaws Seahawks Gdynia PLFA I Sezon zasadniczy 48:0 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Czerniejewski
H: Piotr Miś
L: Krzysztof Zapalski
B: Łukasz Cichoń
10.04.2016 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 27:12 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Zbroja
H: Piotr Miś
L: Jan Pruszkowski
F: Wojciech Augusiewicz
S: Aleksandra Sulkiewicz
10.04.2016 Sopot Seahawks Gdynia Dukes Ząbki PLFA I Sezon zasadniczy 13:40 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Jacek Mucha
H: Stanisław Radziński
L: Andrzej Raczkowski
B: Maciej Żołądek
10.04.2016 Wrocław Wrocław Outlaws Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 44:0 R: Patryk Żak
U: Dariusz Leoniak
H: Kacper Karaś
L: Rafał Adamczyk
B: Damian Jurzyk
10.04.2016 Chorzów Silesia Rebels Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 14:21 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Krzysztof Zapalski
B: Bronisław Turek
09.04.2016 Szczecin Husaria Szczecin Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 24:6 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Filip Grabarek
F: Bartłomiej Wiśnicki
S: Maciej Żołądek
09.04.2016 Wrocław Panthers Wrocław Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 10:13 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Ewa Walentynowicz
L: Kamil Przybyła
F: Kacper Karaś
S: Damian Jurzyk
B: Krzysztof Walentynowicz
09.04.2016 Kraków Kraków Kings Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 32:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Sławomir Hopko
L: Piotr Matyjasek
B: Łukasz Cichoń
03.04.2016 Warszawa Warsaw Sharks Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 47:6 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Filip Grabarek
L: Dariusz Leoniak
F: Mikołaj Burzec
S: Jacek Mucha
B: Bartłomiej Wiśnicki
02.04.2016 Szczecin Husaria Szczecin Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:51 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Miś
H: Wojciech Augusiewicz
L: Ewa Walentynowicz
F: Kamil Przybyła
S: Adam Rączkowski
02.04.2016 Gdynia Seahawks Gdynia Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 40:28 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Patryk Żak
F: Stanisław Radziński
S: Kacper Karaś
B: Maciej Żołądek
25.10.2015 Wrocław Seahawks Gdynia Warsaw Eagles PLFA J-11 Mecz o 3. miejsce 0:36 R: Jan Pruszkowski
U: Dariusz Leoniak
H: Iwona Pietrzyk
L: Jacek Mucha
B: Patryk Żak
25.10.2015 Piastów Crusaders Warszawa Gliwice Lions PLFA I Baraż 13:42 R: Damian Jurzyk
U: Andrzej Raczkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Cichoń
B: Kamil Przybyła
25.10.2015 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Sharks PLFA J-11 Finał 31:14 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Rafał Adamczyk
B: Krzysztof Walentynowicz
24.10.2015 Wrocław Wrocław Outlaws Dukes Ząbki PLFA II Finał 22:0 R: Dariusz Leoniak
U: Piotr Soczówka
H: Iwona Pietrzyk
L: Patryk Żak
F: Adam Rączkowski
S: Jacek Mucha
B: Krzysztof Walentynowicz
24.10.2015 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Eagles PLFA J-11 Półfinał 44:0 R: Patryk Żak
U: Jan Pruszkowski
H: Iwona Pietrzyk
L: Dariusz Leoniak
B: Jacek Mucha
24.10.2015 Wrocław Warsaw Sharks Seahawks Gdynia PLFA J-11 Półfinał 31:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Rafał Adamczyk
H: Filip Grabarek
L: Piotr Soczówka
B: Adam Rączkowski
17.10.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Rzeszów Rockets PLFA 8 Półfinał 20:18
17.10.2015 Gorzów Wielkopolski OldBoys Warszawa Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Półfinał 28:6 R: Dariusz Leoniak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Magdalena Starościńska
L: Zuzanna Komińczyk
B: Damian Jurzyk
17.10.2015 Gorzów Wielkopolski Rzeszów Rockets Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Mecz o 3. miejsce 20:6 R: Kacper Karaś
H: Magdalena Starościńska
L: Zuzanna Komińczyk
B: Jan Pruszkowski
17.10.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski OldBoys Warszawa PLFA 8 Finał 12:14 R: Damian Jurzyk
U: Krzysztof Zapalski
H: Dariusz Leoniak
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Maciej Żołądek
10.10.2015 Warszawa Dukes Ząbki Dragons Zielona Góra PLFA II Półfinał 55:22 R: Kacper Karaś
U: Jan Pruszkowski
H: Stanisław Radziński
L: Paulina Samczuk
B: Maciej Żołądek
10.10.2015 Wrocław Wrocław Outlaws Gliwice Lions PLFA II Półfinał 23:0 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Miś
B: Kamil Przybyła
04.10.2015 Krzczonów Tytani Lublin Warsaw Eagles PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:49 R: Damian Jurzyk
U: Bartosz Oraczewski
H: Iwona Pietrzyk
L: Maria Chylak
B: Kamil Przybyła
04.10.2015 Tychy Tychy Falcons Panthers Wrocław PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:34 R: Jacek Mucha
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Bartosz Zbroja
L: Tomasz Gądek
B: Krzysztof Walentynowicz
03.10.2015 Olsztyn Olsztyn Lakers Kujawskie Metropolitans PLFA J-11 Sezon zasadniczy 12:6 R: Kacper Karaś
U: Marcin Michałowski
H: Zuzanna Komińczyk
L: Paulina Samczuk
B: Łukasz Olszewski
03.10.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Mustangs Płock PLFA 8 Ćwierćfinał 22:0
03.10.2015 Gorzów Wielkopolski Kaliningrad Amber Hawks Husaria Szczecin PLFA 8 Ćwierćfinał 32:14
03.10.2015 Gorzów Wielkopolski Husaria Szczecin Mustangs Płock PLFA 8 Ćwierćfinał 6:26
03.10.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Ćwierćfinał 36:14
03.10.2015 Warszawa Rhinos Wyszków Rzeszów Rockets PLFA 8 Ćwierćfinał 7:28 R: Iwona Pietrzyk
U: Paweł Górzyński
H: Nuno Nogueira
L: Dariusz Leoniak
B: Kamil Przybyła
03.10.2015 Warszawa OldBoys Warszawa Lowlanders Białystok PLFA 8 Ćwierćfinał 28:0 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Miś
H: Iwona Pietrzyk
L: Ewa Walentynowicz
B: Krzysztof Walentynowicz
03.10.2015 Warszawa OldBoys Warszawa Rzeszów Rockets PLFA 8 Ćwierćfinał 28:14 R: Piotr Miś
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Krzysztof Walentynowicz
L: Paweł Górzyński
B: Ewa Walentynowicz
27.09.2015 Warszawa Dukes Ząbki Patrioci Poznań PLFA II Ćwierćfinał 22:0 R: Patryk Żak
U: Łukasz Reszczyński
H: Dariusz Leoniak
L: Paulina Samczuk
B: Damian Jurzyk
27.09.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Tychy Falcons PLFA J-11 Sezon zasadniczy 26:0 R: Stanisław Radziński
U: Rafał Barszczewski
H: Magdalena Starościńska
L: Marcin Michałowski
B: Piotr Matyjasek
27.09.2015 Bydgoszcz Kujawskie Metropolitans Seahawks Gdynia PLFA J-11 Sezon zasadniczy 20:18 R: Wojciech Augusiewicz
U: Bartosz Henel
H: Piotr Czerniejewski
L: Izabela Kuraczycka
B: Miłosz Sobczyk
27.09.2015 Rybnik Rybnik Thunders Gliwice Lions PLFA II Ćwierćfinał 6:34 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Iwona Pietrzyk
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Łukasz Cichoń
27.09.2015 Wrocław Wrocław Outlaws Kraków Tigers PLFA II Ćwierćfinał 47:0 R: Kacper Karaś
U: Krzysztof Zapalski
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Olszewski
B: Wojciech Leśniak
26.09.2015 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA J-11 Sezon zasadniczy 8:14 R: Damian Jurzyk
U: Tomasz Gądek
H: Piotr Moździerz
L: Maria Chylak
B: Miłosz Sobczyk
26.09.2015 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Green Ducks Radom PLFA II Ćwierćfinał 52:45 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Soczówka
H: Filip Grabarek
L: Andrzej Raczkowski
B: Kamil Przybyła
26.09.2015 Lublin Polska Rosja Reprezentacja Reprezentacja 7:0 R: Tommy Thordarson
U: Viktor Platonow
H: Iwona Pietrzyk
L: Ivan Smirnow
B: Krzysztof Walentynowicz
20.09.2015 Wrocław Panthers Wrocław Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-11 Sezon zasadniczy 42:7 R: Adam Rączkowski
U: Rafał Adamczyk
H: Iwona Pietrzyk
L: Krzysztof Zapalski
B: Filip Grabarek
20.09.2015 Koszalin Husaria Szczecin Wikingowie Gdańsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 29:20
20.09.2015 Koszalin Korsarze Koszalin Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:6
20.09.2015 Koszalin Wikingowie Gdańsk Korsarze Koszalin PLFA 8 Sezon zasadniczy 8:30
20.09.2015 Koszalin Husaria Szczecin Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:25
20.09.2015 Warszawa OldBoys Warszawa Leons Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 36:6 R: Kamil Przybyła
U: Zuzanna Komińczyk
H: Ewa Walentynowicz
L: Dariusz Leoniak
B: Piotr Soczówka
20.09.2015 Warszawa Warsaw Dukes Mustangs Płock PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:22 R: Patryk Żak
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Bartosz Zbroja
L: Marcin Michałowski
B: Piotr Miś
20.09.2015 Warszawa Leons Warszawa Warsaw Dukes PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:0 R: Kamil Przybyła
U: Marcin Michałowski
H: Zuzanna Komińczyk
L: Piotr Soczówka
B: Ewa Walentynowicz
20.09.2015 Warszawa OldBoys Warszawa Mustangs Płock PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:6 R: Patryk Żak
U: Dariusz Leoniak
H: Bartosz Zbroja
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Piotr Miś
19.09.2015 Dys Tytani Lublin Warsaw Sharks PLFA J-11 Sezon zasadniczy 0:48 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Zbroja
H: Łukasz Olszewski
L: Kajetan Włodarczyk
B: Adam Rączkowski
19.09.2015 Wrocław Panthers Wrocław Oleśnica Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 44:0 R: Kamil Przybyła
U: Bartosz Machała
H: Bartosz Oraczewski
L: Sławomir Hopko
B: Łukasz Cichoń
19.09.2015 Gdynia Seahawks Gdynia Olsztyn Lakers PLFA J-11 Sezon zasadniczy 22:13 R: Wojciech Augusiewicz
U: Mariusz Czułada
H: Jan Pruszkowski
L: Rafał Barszczewski
B: Jacek Mucha
19.09.2015 Wyszków Rhinos Wyszków Lowlanders Białystok PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:18 R: Aleksandra Sulkiewicz
U: brak danych
H: Piotr Miś
L: Maciej Żołądek
B: Michał Sułkowski
19.09.2015 Wyszków Kurpie Ostrołęka Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:13 R: Maciej Żołądek
U: Michał Sułkowski
H: Paweł Górzyński
L: Patryk Kołodziej
B: Andrzej Raczkowski
19.09.2015 Wyszków Kurpie Ostrołęka Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:26
19.09.2015 Wyszków Lowlanders Białystok Rhinos Wyszków PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:18 R: Maciej Żołądek
U: brak danych
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Paweł Górzyński
B: Piotr Miś
13.09.2015 Warszawa Dukes Ząbki Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 35:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Soczówka
H: Dariusz Leoniak
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Damian Jurzyk
13.09.2015 Warszawa Warsaw Sharks Rhinos Wyszków PLFA II Sezon zasadniczy 18:46 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Zbroja
H: Miłosz Sobczyk
L: Paulina Samczuk
B: Bronisław Turek
13.09.2015 Rybnik Rybnik Thunders Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 42:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Łukasz Reszczyński
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Cichoń
B: Łukasz Olszewski
13.09.2015 Gliwice Gliwice Lions Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 22:18 R: Patryk Żak
U: Bartosz Henel
H: Sławomir Hopko
L: Rafał Adamczyk
B: Adam Rączkowski
13.09.2015 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Wikingowie Gdańsk PLFA II Sezon zasadniczy 50:6 R: Maciej Żołądek
U: Marcin Michałowski
H: Marcin Łojewski
L: Izabela Kuraczycka
B: Stanisław Radziński
13.09.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:0 R: Filip Grabarek
U: Weronika Nowogórska
H: Jan Pruszkowski
L: Bartosz Machała
B: Michał Sułkowski
13.09.2015 Gorzów Wielkopolski Jaguars Kąty Wrocławskie Warriors Lubin PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:26 R: Mikołaj Burzec
U: Krzysztof Zapalski
H: Andrzej Raczkowski
L: Piotr Ziajowski
B: Paweł Górzyński
13.09.2015 Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań Stal Gorzów Wielkopolski PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:36 R: Filip Grabarek
U: Bartosz Machała
H: Michał Sułkowski
L: Weronika Nowogórska
B: Jan Pruszkowski
13.09.2015 Gorzów Wielkopolski Warriors Lubin Jaguars Kąty Wrocławskie PLFA 8 Sezon zasadniczy 7:6 R: Mikołaj Burzec
U: Piotr Ziajowski
H: Paweł Górzyński
L: Krzysztof Zapalski
B: Andrzej Raczkowski
12.09.2015 Laski Warsaw Eagles Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 0:26 R: Patryk Żak
U: Rafał Barszczewski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Marcin Michałowski
B: Bronisław Turek
12.09.2015 Poznań Patrioci Poznań Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 33:54 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Zbroja
H: Karolina Kołakowska
L: Adam Rączkowski
B: Miłosz Sobczyk
12.09.2015 Gdynia Polska Belgia Reprezentacja Reprezentacja 27:20 R: Gyula Udvardi
U: Dariusz Leoniak
H: Mikołaj Burzec
L: Stanisław Radziński
F: Damian Jurzyk
S: Wojciech Ratajczak
B: Wojciech Augusiewicz
12.09.2015 Rzeszów Aviators Mielec Przemyśl Bears PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:36 R: Iwona Pietrzyk
U: Bartosz Henel
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Olszewski
B: Kamil Przybyła
12.09.2015 Rzeszów Rzeszów Rockets Aviators Mielec PLFA 8 Sezon zasadniczy 44:6 R: Bartosz Oraczewski
U: Kamil Przybyła
H: Wojciech Leśniak
L: Mariusz Czułada
B: Łukasz Olszewski
12.09.2015 Rzeszów Rzeszów Rockets Przemyśl Bears PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:22 R: Kamil Przybyła
U: Mariusz Czułada
H: Wojciech Leśniak
L: Bartosz Henel
B: Iwona Pietrzyk
06.09.2015 Oleśnica Oleśnica Outlaws Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 0:36 R: Mikołaj Burzec
U: Aleksandra Simopulos
H: Olgierd Wąsowicz
L: Piotr Miś
B: Jacek Mucha
06.09.2015 Olsztyn Olsztyn Lakers Dukes Ząbki PLFA II Sezon zasadniczy 7:47 R: Patryk Żak
U: Łukasz Rymarz
H: Dariusz Leoniak
L: Rafał Barszczewski
B: Damian Jurzyk
06.09.2015 Gdańsk Wikingowie Gdańsk Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 0:20 R: Kacper Karaś
U: Zuzanna Komińczyk
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Paulina Samczuk
B: Piotr Matyjasek
06.09.2015 Opole Wolverines Opole Wrocław Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 0:43 R: Wojciech Ratajczak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Sławomir Hopko
L: Tomasz Gądek
B: Wojciech Leśniak
05.09.2015 Kraków Kraków Tigers Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 7:19 R: Damian Jurzyk
U: Krzysztof Zapalski
H: Ewa Walentynowicz
L: Adam Rączkowski
B: Łukasz Cichoń
05.09.2015 Skoczów Pretorians Skoczów Highlanders Beskidy PLFA II Sezon zasadniczy 24:8 R: Kamil Przybyła
U: Rafał Adamczyk
H: Iwona Pietrzyk
L: Łukasz Olszewski
B: Krzysztof Walentynowicz
05.09.2015 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 58:14 R: Mikołaj Burzec
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Jacek Mucha
L: Filip Grabarek
B: Stanisław Radziński
30.08.2015 Radom Green Ducks Radom Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 51:7 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Rafał Barszczewski
H: Olgierd Wąsowicz
L: Bartosz Zbroja
B: Piotr Matyjasek
30.08.2015 Olkusz Silvers Olkusz Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 8:10 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Paweł Górzyński
H: Filip Grabarek
L: Bartosz Machała
B: Adam Rączkowski
29.08.2015 Wyszków Rhinos Wyszków Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 20:0 R: Patryk Żak
U: Aleksandra Simopulos
H: Wojciech Augusiewicz
L: Paulina Samczuk
B: Olgierd Wąsowicz
29.08.2015 Warszawa Dukes Ząbki Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 53:0 R: Michał Stoma
U: Michał Sułkowski
H: Jan Pruszkowski
L: Piotr Soczówka
B: Wojciech Leśniak
29.08.2015 Wrocław Panthers Wrocław Wrocław Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 8:33 R: Maciej Żołądek
U: Kajetan Włodarczyk
H: Magdalena Starościńska
L: Andrzej Raczkowski
B: Miłosz Sobczyk
29.08.2015 Główczyce Griffons Słupsk Wikingowie Gdańsk PLFA II Sezon zasadniczy 0:18 R: Kamil Przybyła
U: Krzysztof Zapalski
H: Piotr Miś
L: Iwona Pietrzyk
B: Marcin Łojewski
23.08.2015 Płock Warsaw Dukes OldBoys Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:48 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Henel
H: Paweł Górzyński
L: Izabela Kuraczycka
B: Piotr Czerniejewski
23.08.2015 Płock Mustangs Płock Leons Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:14
23.08.2015 Płock Leons Warszawa Warsaw Dukes PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:20 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Henel
H: Paweł Górzyński
L: Izabela Kuraczycka
B: Piotr Czerniejewski
23.08.2015 Płock Mustangs Płock OldBoys Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:16
23.08.2015 Żurawica Aviators Mielec Rzeszów Rockets PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:36 R: Iwona Pietrzyk
U: Michał Stoma
H: Wojciech Leśniak
L: Aleksandra Simopulos
B: Damian Jurzyk
23.08.2015 Żurawica Przemyśl Bears Aviators Mielec PLFA 8 Sezon zasadniczy 8:24 R: Michał Stoma
U: Zuzanna Komińczyk
H: Aleksandra Simopulos
L: Damian Jurzyk
B: Łukasz Reszczyński
23.08.2015 Żurawica Przemyśl Bears Rzeszów Rockets PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:18 R: Iwona Pietrzyk
U: Damian Jurzyk
H: Łukasz Reszczyński
L: Zuzanna Komińczyk
B: Wojciech Leśniak
23.08.2015 Ostrołęka Rhinos Wyszków Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 19:16
23.08.2015 Ostrołęka Kurpie Ostrołęka Lowlanders Białystok PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:42 R: Patryk Żak
U: Miłosz Sobczyk
H: Karolina Kołakowska
L: Olgierd Wąsowicz
B: Andrzej Raczkowski
23.08.2015 Ostrołęka Crusaders Warszawa Lowlanders Białystok PLFA 8 Sezon zasadniczy 2:20
23.08.2015 Ostrołęka Kurpie Ostrołęka Rhinos Wyszków PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:28 R: Patryk Żak
U: Andrzej Raczkowski
H: Olgierd Wąsowicz
L: Miłosz Sobczyk
B: Karolina Kołakowska
22.08.2015 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 24:26 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Czerniejewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Reszczyński
B: Kamil Przybyła
22.08.2015 Gdańsk Husaria Szczecin Korsarze Koszalin PLFA 8 Sezon zasadniczy 10:7
22.08.2015 Gdańsk Kaliningrad Amber Hawks Wikingowie Gdańsk PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:6
22.08.2015 Gdańsk Husaria Szczecin Kaliningrad Amber Hawks PLFA 8 Sezon zasadniczy 35:35
22.08.2015 Gdańsk Wikingowie Gdańsk Korsarze Koszalin PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:26
22.08.2015 Lubin Jaguars Kąty Wrocławskie Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:30 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Machała
H: Piotr Moździerz
L: Piotr Soczówka
B: Łukasz Cichoń
22.08.2015 Lubin Warriors Lubin Stal Gorzów Wielkopolski PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:52
22.08.2015 Lubin Jaguars Kąty Wrocławskie Stal Gorzów Wielkopolski PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:54 R: Adam Rączkowski
U: Rafał Barszczewski
H: Łukasz Olszewski
L: Krzysztof Zapalski
B: Łukasz Cichoń
22.08.2015 Lubin Warriors Lubin Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:26 R: Filip Grabarek
U: Bartosz Machała
H: Piotr Moździerz
L: Weronika Nowogórska
B: Piotr Soczówka
16.08.2015 Kraków Kraków Tigers Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 22:0 R: Filip Grabarek
U: Aleksandra Simopulos
H: Wojciech Augusiewicz
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Damian Jurzyk
16.08.2015 Rybnik Rybnik Thunders Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 9:12 R: Stanisław Radziński
U: Łukasz Reszczyński
H: Iwona Pietrzyk
L: Tomasz Gądek
B: Wojciech Ratajczak
16.08.2015 Gliwice Gliwice Lions Oleśnica Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 41:0 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Sławomir Hopko
H: Kamil Przybyła
L: Łukasz Cichoń
B: Bronisław Turek
16.08.2015 Poznań Patrioci Poznań Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 21:26 R: Patryk Żak
U: Rafał Barszczewski
H: Dariusz Leoniak
L: Karolina Kołakowska
B: Marcin Łojewski
15.08.2015 Wrocław Wrocław Outlaws Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 46:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Czerniejewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Soczówka
B: Piotr Miś
15.08.2015 Gdańsk Wikingowie Gdańsk Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 6:18 R: Dariusz Leoniak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Magdalena Starościńska
L: Łukasz Olszewski
B: Marcin Łojewski
15.08.2015 Warszawa Warsaw Sharks Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 26:18 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Mariusz Czułada
H: Przemysław Klaman
L: Andrzej Raczkowski
B: Łukasz Cichoń
09.08.2015 Wrocław Panthers Wrocław Gliwice Lions PLFA II Sezon zasadniczy 26:36 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Kajetan Włodarczyk
H: Iwona Pietrzyk
L: Piotr Matyjasek
B: Damian Jurzyk
09.08.2015 Osielec Highlanders Beskidy Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 0:39 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Soczówka
B: Filip Grabarek
08.08.2015 Radom Green Ducks Radom Rhinos Wyszków PLFA II Sezon zasadniczy 68:54 R: Kamil Przybyła
U: Dariusz Leoniak
H: Stanisław Radziński
L: Mariusz Czułada
B: Maciej Żołądek
08.08.2015 Oleśnica Oleśnica Outlaws Wrocław Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 3:48 R: Damian Jurzyk
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Iwona Pietrzyk
L: Rafał Barszczewski
B: Piotr Matyjasek
08.08.2015 Skoczów Pretorians Skoczów Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 0:44 R: Adam Rączkowski
U: Łukasz Rymarz
H: Bartosz Oraczewski
L: Sławomir Hopko
B: Miłosz Sobczyk
08.08.2015 Słupsk Griffons Słupsk Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 14:40 R: Kacper Karaś
U: Michał Sułkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Izabela Kuraczycka
B: Wojciech Augusiewicz
26.07.2015 Warszawa Dukes Ząbki Rhinos Wyszków PLFA II Sezon zasadniczy 47:28 R: Iwona Pietrzyk
U: Patryk Żak
H: Bartosz Oraczewski
L: Paulina Samczuk
B: Mikołaj Burzec
26.07.2015 Olkusz Silvers Olkusz Highlanders Beskidy PLFA II Sezon zasadniczy 26:0 R: Kacper Karaś
U: Andrzej Raczkowski
H: Bartosz Zbroja
L: Łukasz Rymarz
B: Piotr Matyjasek
26.07.2015 Wrocław Wrocław Outlaws Gliwice Lions PLFA II Sezon zasadniczy 49:7 R: Adam Rączkowski
U: Aleksandra Simopulos
H: Piotr Moździerz
L: Bartosz Henel
B: Miłosz Sobczyk
26.07.2015 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 34:11 R: Maciej Żołądek
U: Rafał Barszczewski
H: Jacek Mucha
L: Maria Chylak
B: Wojciech Augusiewicz
25.07.2015 Laski Warsaw Eagles Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 0:40 R: Mikołaj Burzec
U: Dariusz Leoniak
H: Jan Pruszkowski
L: Piotr Matyjasek
B: Kacper Karaś
25.07.2015 Oleśnica Oleśnica Outlaws Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 7:35 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Ewa Walentynowicz
L: Rafał Adamczyk
B: Kamil Przybyła
25.07.2015 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 20:6 R: Michał Stoma
U: Marcin Michałowski
H: Zuzanna Komińczyk
L: Izabela Kuraczycka
B: Bronisław Turek
25.07.2015 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Wikingowie Gdańsk PLFA II Sezon zasadniczy 34:0 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Filip Grabarek
L: Magdalena Starościńska
B: Miłosz Sobczyk
19.07.2015 Stryszawa Highlanders Beskidy Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 6:10 R: Michał Stoma
U: Rafał Adamczyk
H: Bartosz Zbroja
L: Piotr Soczówka
B: Łukasz Olszewski
19.07.2015 Radom Green Ducks Radom Dukes Ząbki PLFA II Sezon zasadniczy 12:35 R: Patryk Żak
U: Rafał Barszczewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Marcin Michałowski
B: Wojciech Leśniak
19.07.2015 Słupsk Griffons Słupsk Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 0:27 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Magdalena Starościńska
L: Andrzej Raczkowski
B: Miłosz Sobczyk
19.07.2015 Wyszków Rhinos Wyszków Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 49:6 R: Kamil Przybyła
U: Łukasz Rymarz
H: Łukasz Reszczyński
L: Paweł Górzyński
B: Łukasz Cichoń
19.07.2015 Gdańsk Wikingowie Gdańsk Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 12:24 R: Mikołaj Burzec
U: Zuzanna Komińczyk
H: Jacek Mucha
L: Urszula Balwisz
B: Kacper Karaś
18.07.2015 Gliwice Gliwice Lions Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 31:26 R: Maciej Żołądek
U: Aleksandra Simopulos
H: Sławomir Hopko
L: Wojciech Leśniak
B: Łukasz Cichoń
18.07.2015 Rybnik Rybnik Thunders Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 33:22 R: Patryk Żak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Bartosz Oraczewski
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Łukasz Olszewski
18.07.2015 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 35:0 R: Mikołaj Burzec
U: Michał Sułkowski
H: Magdalena Starościńska
L: Andrzej Raczkowski
B: Bronisław Turek
18.07.2015 Gdynia Seahawks Sopot Kraków Kings PLFA I Finał 26:36 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Ewa Walentynowicz
F: Kacper Karaś
S: Adam Rączkowski
B: Kamil Przybyła
11.07.2015 Wrocław Panthers Wrocław Seahawks Gdynia Topliga Finał 21:28 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Stanisław Radziński
L: Wojciech Augusiewicz
F: Michał Stoma
S: Maciej Żołądek
B: Wojciech Ratajczak
05.07.2015 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 6:30 R: Stanisław Radziński
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Andrzej Raczkowski
L: Michał Sułkowski
B: Łukasz Olszewski
05.07.2015 Olkusz Silvers Olkusz Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 30:33 R: Adam Rączkowski
U: Tomasz Gądek
H: Iwona Pietrzyk
L: Bartosz Henel
B: Marcin Łojewski
05.07.2015 Kraków Kraków Kings Wilki Łódzkie PLFA I Półfinał 49:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Dariusz Leoniak
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Miś
F: Damian Jurzyk
S: Kamil Przybyła
05.07.2015 Warszawa Warsaw Sharks Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 0:64 R: Kacper Karaś
U: Piotr Soczówka
H: Jan Pruszkowski
L: Urszula Balwisz
B: Filip Grabarek
05.07.2015 Opole Wolverines Opole Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 28:27 R: Patryk Żak
U: Rafał Barszczewski
H: Paweł Górzyński
L: Wojciech Leśniak
B: Łukasz Cichoń
04.07.2015 Laski Warsaw Eagles Dukes Ząbki PLFA II Sezon zasadniczy 0:49 R: Stanisław Radziński
U: Kajetan Włodarczyk
H: Filip Grabarek
L: Maria Chylak
B: Bronisław Turek
04.07.2015 Kraków Kraków Tigers Highlanders Beskidy PLFA II Sezon zasadniczy 40:0 R: Iwona Pietrzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Damian Jurzyk
L: Rafał Adamczyk
F: Marcin Łojewski
S: Brett Anderson
04.07.2015 Gdańsk Seahawks Sopot Tychy Falcons PLFA I Półfinał 27:16 R: Maciej Żołądek
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Karolina Kołakowska
F: Wojciech Augusiewicz
S: Bartłomiej Wiśnicki
04.07.2015 Wrocław Wrocław Outlaws Oleśnica Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 56:0 R: Adam Rączkowski
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Bartosz Zbroja
L: Sławomir Hopko
B: Wojciech Leśniak
28.06.2015 Gdynia Seahawks Gdynia Lowlanders Białystok Topliga Półfinał 35:13 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Wojciech Augusiewicz
F: Damian Jurzyk
S: Kacper Karaś
B: Maciej Żołądek
28.06.2015 Osielec Highlanders Beskidy Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 6:24 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Soczówka
H: Bartosz Zbroja
L: Rafał Barszczewski
B: Wojciech Leśniak
28.06.2015 Opole Wolverines Opole Gliwice Lions PLFA II Sezon zasadniczy 6:40 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Machała
H: Piotr Miś
L: Krzysztof Zapalski
B: Marcin Łojewski
27.06.2015 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Eagles Topliga Półfinał 47:9 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Stanisław Radziński
L: Iwona Pietrzyk
F: Adam Rączkowski
S: Michał Stoma
B: Kamil Przybyła
27.06.2015 Skoczów Pretorians Skoczów Kraków Tigers PLFA II Sezon zasadniczy 8:14 R: Filip Grabarek
U: Piotr Moździerz
H: Ewa Walentynowicz
L: Sławomir Hopko
B: Łukasz Cichoń
27.06.2015 Wyszków Rhinos Wyszków Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 57:20 R: Kacper Karaś
U: Marcin Michałowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Paulina Samczuk
B: Bronisław Turek
27.06.2015 Poznań Patrioci Poznań Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 21:6 R: Damian Jurzyk
U: Kajetan Włodarczyk
H: Przemysław Klaman
L: Zuzanna Komińczyk
B: Karolina Kołakowska
21.06.2015 Częstochowa Saints Czestochowa Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 6:26 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jan Pruszkowski
H: Filip Grabarek
L: Andrzej Raczkowski
B: Piotr Miś
21.06.2015 Poznań Cougars Szczecin Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 36:42 R: Stanisław Radziński
U: Zuzanna Komińczyk
H: Jacek Mucha
L: Miłosz Sobczyk
B: Olgierd Wąsowicz
21.06.2015 Poznań Angels Toruń Patrioci Poznań PLFA J-8 Baraż 14:20 R: Kamil Przybyła
U: Krzysztof Zapalski
H: Dariusz Leoniak
L: Piotr Soczówka
B: Ewa Walentynowicz
21.06.2015 Poznań Stal Gorzów Wielkopolski Kraków Kings PLFA J-8 Mecz o 3. miejsce 20:22 R: Damian Jurzyk
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Magdalena Starościńska
L: Piotr Soczówka
B: Adam Rączkowski
21.06.2015 Poznań Panthers Wrocław Bielawa Owls PLFA J-8 Finał 12:6 R: Adam Rączkowski
U: Krzysztof Zapalski
H: Zygmunt Wojnarowski
L: Dariusz Leoniak
F: Kamil Przybyła
S: Damian Jurzyk
20.06.2015 Tychy Tychy Falcons Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 41:0 R: Adam Rączkowski
U: Piotr Moździerz
H: Łukasz Olszewski
L: Andrzej Raczkowski
B: Wojciech Leśniak
20.06.2015 Warszawa Warsaw Sharks Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 14:36 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jan Pruszkowski
H: Filip Grabarek
L: Ewa Walentynowicz
F: Maciej Żołądek
S: Kamil Przybyła
20.06.2015 Pruszków Crusaders Warszawa Seahawks Sopot PLFA I Sezon zasadniczy 20:47 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Oraczewski
H: Iwona Pietrzyk
L: Łukasz Cichoń
B: Marcin Łojewski
20.06.2015 Poznań Patrioci Poznań Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Ćwierćfinał 6:20 R: Wojciech Augusiewicz
U: Zuzanna Komińczyk
H: Bronisław Turek
L: Bartosz Machała
B: Miłosz Sobczyk
20.06.2015 Poznań Gryfici Szczecin Bielawa Owls PLFA J-8 Ćwierćfinał 6:38 R: Jacek Mucha
U: Piotr Czerniejewski
H: Stanisław Radziński
L: Paulina Samczuk
B: Olgierd Wąsowicz
20.06.2015 Poznań Panthers Wrocław Angels Toruń PLFA J-8 Ćwierćfinał 27:8 R: Patryk Żak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Izabela Kuraczycka
L: Bartosz Machała
B: Miłosz Sobczyk
20.06.2015 Poznań Kraków Kings Warsaw Eagles PLFA J-8 Ćwierćfinał 36:28 R: Damian Jurzyk
U: Krzysztof Zapalski
H: Magdalena Starościńska
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Dariusz Leoniak
20.06.2015 Poznań Bielawa Owls Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Półfinał 20:0 R: Patryk Żak
U: Marcjanna Jóźwiak
H: Dariusz Leoniak
L: Paulina Samczuk
B: Damian Jurzyk
20.06.2015 Poznań Panthers Wrocław Kraków Kings PLFA J-8 Półfinał 34:0 R: Stanisław Radziński
U: Krzysztof Zapalski
H: Magdalena Starościńska
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Olgierd Wąsowicz
20.06.2015 Poznań Gryfici Szczecin Patrioci Poznań PLFA J-8 Baraż 6:12 R: Wojciech Augusiewicz
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Reszczyński
L: Zuzanna Komińczyk
B: Bronisław Turek
20.06.2015 Poznań Angels Toruń Warsaw Eagles PLFA J-8 Baraż 34:12 R: Jacek Mucha
U: Piotr Czerniejewski
H: Izabela Kuraczycka
L: Piotr Soczówka
B: Łukasz Reszczyński
14.06.2015 Warszawa Warsaw Eagles Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 38:6 R: Dariusz Leoniak
U: Bartosz Zbroja
H: Kamil Przybyła
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Wojciech Ratajczak
S: Adam Rączkowski
14.06.2015 Pabianice Wilki Łódzkie Angels Toruń PLFA I Sezon zasadniczy 26:6 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Wojciech Leśniak
B: Łukasz Cichoń
14.06.2015 Gdynia Seahawks Gdynia Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 27:8 R: Michał Stoma
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Stanisław Radziński
F: Kacper Karaś
S: Wojciech Augusiewicz
13.06.2015 Szczecin Cougars Szczecin Crusaders Warszawa PLFA I Sezon zasadniczy 23:0 R: Kacper Karaś
U: Piotr Czerniejewski
H: Jan Pruszkowski
L: Łukasz Olszewski
B: Stanisław Radziński
13.06.2015 Wrocław Panthers Wrocław Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 55:6 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Zbroja
H: Ewa Walentynowicz
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Kamil Przybyła
13.06.2015 Katowice Silesia Rebels Saints Czestochowa PLFA I Sezon zasadniczy 26:0 R: Adam Rączkowski
U: Sławomir Hopko
H: Filip Grabarek
L: Andrzej Raczkowski
B: Marcin Łojewski
12.06.2015 Białystok Lowlanders Białystok Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 47:8 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Karolina Kołakowska
F: Wojciech Augusiewicz
S: Michał Stoma
07.06.2015 Gdańsk Seahawks Sopot Crusaders Warszawa PLFA I Sezon zasadniczy 69:13 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Jan Pruszkowski
L: Piotr Czerniejewski
B: Patryk Żak
07.06.2015 Będzin Zagłębie Steelers Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 27:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Filip Grabarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Iwona Pietrzyk
F: Kamil Przybyła
S: Adam Rączkowski
07.06.2015 Lublin Tytani Lublin Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 12:31 R: Maciej Żołądek
U: Łukasz Reszczyński
H: Wojciech Leśniak
L: Andrzej Raczkowski
B: Bronisław Turek
07.06.2015 Poznań Kozły Poznań Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 26:46 R: Stanisław Radziński
U: Bartosz Zbroja
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Wojciech Augusiewicz
F: Kacper Karaś
S: Jacek Mucha
06.06.2015 Wrocław Panthers Wrocław Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 35:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Dariusz Leoniak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Piotr Miś
F: Kacper Karaś
S: Damian Jurzyk
B: Kamil Przybyła
06.06.2015 Tychy Tychy Falcons Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 35:12 R: Adam Rączkowski
U: Miłosz Sobczyk
H: Filip Grabarek
L: Andrzej Raczkowski
B: Łukasz Cichoń
06.06.2015 Szczecin Husaria Szczecin Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 27:36 R: Stanisław Radziński
U: Bartosz Zbroja
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Karolina Kołakowska
F: Wojciech Augusiewicz
S: Jacek Mucha
06.06.2015 Toruń Patrioci Poznań Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 42:0 R: Patryk Żak
U: Rafał Adamczyk
H: Piotr Czerniejewski
L: Marcin Michałowski
B: Bronisław Turek
06.06.2015 Toruń Angels Toruń Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 30:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Zuzanna Komińczyk
H: Łukasz Reszczyński
L: Kajetan Włodarczyk
B: Michał Sułkowski
06.06.2015 Toruń Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:12 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Czerniejewski
H: Kajetan Włodarczyk
L: Marcin Michałowski
B: Bronisław Turek
06.06.2015 Toruń Patrioci Poznań Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:8 R: Patryk Żak
U: Zuzanna Komińczyk
H: Piotr Czerniejewski
L: Rafał Adamczyk
B: Michał Sułkowski
04.06.2015 Toruń Angels Toruń Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 14:31 R: Kacper Karaś
U: Jan Pruszkowski
H: Bartosz Oraczewski
L: Piotr Czerniejewski
B: Wojciech Augusiewicz
31.05.2015 Kraków Kraków Kings Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 41:10 R: Wojciech Ratajczak
U: Sławomir Hopko
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Piotr Moździerz
B: Maciej Żołądek
31.05.2015 Lublin Tytani Lublin Saints Czestochowa PLFA I Sezon zasadniczy 35:20 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Oraczewski
H: Marcin Łojewski
L: Przemysław Klaman
B: Wojciech Leśniak
31.05.2015 Gorzów Wielkopolski Gryfici Szczecin Griffons Słupsk PLFA J-8 Sezon zasadniczy 34:0
31.05.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Griffons Słupsk PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:0
31.05.2015 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:18
31.05.2015 Warszawa Mustangs Płock Olsztyn Lakers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:12 R: Patryk Żak
U: Łukasz Rymarz
H: Karolina Kołakowska
L: Piotr Ziajowski
B: Damian Jurzyk
31.05.2015 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 32:6
31.05.2015 Warszawa Olsztyn Lakers Mustangs Płock PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:2
31.05.2015 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 18:6 R: Damian Jurzyk
U: Rafał Barszczewski
H: Iwona Pietrzyk
L: Paulina Samczuk
B: Piotr Matyjasek
31.05.2015 Tychy Silesia Rebels Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:28 R: Kamil Przybyła
U: Piotr Soczówka
H: Łukasz Olszewski
L: Rafał Adamczyk
B: Łukasz Cichoń
31.05.2015 Tychy Aviators Mielec Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 28:40 R: Wojciech Augusiewicz
U: Zuzanna Komińczyk
H: Marcin Michałowski
L: Tomasz Gądek
B: Michał Stoma
31.05.2015 Tychy Silesia Rebels Aviators Mielec PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:30 R: Kamil Przybyła
U: Rafał Adamczyk
H: Łukasz Olszewski
L: Piotr Soczówka
B: Łukasz Cichoń
31.05.2015 Tychy Kraków Kings Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:0 R: Wojciech Augusiewicz
U: Tomasz Gądek
H: Zuzanna Komińczyk
L: Marcin Michałowski
B: Michał Stoma
30.05.2015 Aleksandrów Łódzki Wilki Łódzkie Seahawks Sopot PLFA I Sezon zasadniczy 12:42 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Ewa Walentynowicz
L: Piotr Czerniejewski
B: Wojciech Leśniak
30.05.2015 Warszawa Crusaders Warszawa Angels Toruń PLFA I Sezon zasadniczy 17:0 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Bartosz Zbroja
H: Marcin Łojewski
L: Iwona Pietrzyk
B: Damian Jurzyk
30.05.2015 Wojkowice Bielawa Owls Panthers Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:20 R: Maciej Żołądek
U: Zygmunt Wojnarowski
H: Michał Sułkowski
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Wojciech Ratajczak
30.05.2015 Wojkowice Zagłębie Steelers Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:38 R: Wojciech Ratajczak
U: Paweł Górzyński
H: Bartosz Henel
L: Zygmunt Wojnarowski
B: Maciej Żołądek
30.05.2015 Wojkowice Zagłębie Steelers Panthers Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:48
24.05.2015 Częstochowa Saints Czestochowa Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 6:34 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Łukasz Reszczyński
H: Piotr Moździerz
L: Piotr Czerniejewski
B: Wojciech Leśniak
24.05.2015 Warszawa Warsaw Eagles Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 14:45 R: Wojciech Ratajczak
U: Patryk Żak
H: Ewa Walentynowicz
L: Iwona Pietrzyk
F: Jacek Mucha
S: Stanisław Radziński
B: Michał Stoma
24.05.2015 Toruń Angels Toruń Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 16:32 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Oraczewski
H: Karolina Kołakowska
L: Olgierd Wąsowicz
B: Wojciech Augusiewicz
24.05.2015 Poznań Kozły Poznań Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 13:42 R: Maciej Żołądek
U: Dariusz Leoniak
H: Piotr Miś
L: Kamil Przybyła
F: Adam Rączkowski
S: Damian Jurzyk
23.05.2015 Szczecin Cougars Szczecin Seahawks Sopot PLFA I Sezon zasadniczy 14:31 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Oraczewski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Miłosz Sobczyk
B: Bronisław Turek
23.05.2015 Będzin Zagłębie Steelers Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 6:31 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Zbroja
H: Iwona Pietrzyk
L: Piotr Miś
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Michał Stoma
23.05.2015 Warszawa Warsaw Sharks Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 33:46 R: Stanisław Radziński
U: Dariusz Leoniak
H: Ewa Walentynowicz
L: Kamil Przybyła
F: Jacek Mucha
S: Adam Rączkowski
17.05.2015 Kraków Kraków Kings Saints Czestochowa PLFA I Sezon zasadniczy 13:0 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Andrzej Raczkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Sławomir Hopko
B: Wojciech Leśniak
17.05.2015 Warszawa Warsaw Sharks Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 16:42 R: Michał Stoma
U: Bartosz Oraczewski
H: Iwona Pietrzyk
L: Ewa Walentynowicz
F: Kamil Przybyła
S: Kacper Karaś
17.05.2015 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 28:27 R: Dariusz Leoniak
U: Jacek Mucha
H: Stanisław Radziński
L: Wojciech Augusiewicz
F: Damian Jurzyk
S: Maciej Żołądek
B: Wojciech Ratajczak
16.05.2015 Szczecin Husaria Szczecin Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 3:34 R: Stanisław Radziński
U: Filip Grabarek
H: Karolina Kołakowska
L: Jacek Mucha
F: Wojciech Augusiewicz
S: Maciej Żołądek
16.05.2015 Gdańsk Seahawks Sopot Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 56:21 R: Damian Jurzyk
U: Miłosz Sobczyk
H: Marcin Łojewski
L: Dariusz Leoniak
B: Bronisław Turek
16.05.2015 Będzin Zagłębie Steelers Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 13:12 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Bartosz Zbroja
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Ewa Walentynowicz
F: Adam Rączkowski
S: Kamil Przybyła
16.05.2015 Będzin Silesia Rebels Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 27:19 R: Kacper Karaś
U: Łukasz Reszczyński
H: Sławomir Hopko
L: Andrzej Raczkowski
B: Łukasz Cichoń
16.05.2015 Warszawa Crusaders Warszawa Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 17:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Zuzanna Komińczyk
H: Przemysław Klaman
L: Bartosz Oraczewski
B: Patryk Żak
10.05.2015 Wrocław Panthers Wrocław Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 65:6 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Filip Grabarek
H: Iwona Pietrzyk
L: Ewa Walentynowicz
F: Adam Rączkowski
S: Kamil Przybyła
10.05.2015 Tychy Tychy Falcons Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 6:34 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Leśniak
L: Jacek Mucha
B: Wojciech Augusiewicz
10.05.2015 Warszawa Warsaw Eagles Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 41:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Dariusz Leoniak
H: Stanisław Radziński
L: Karolina Kołakowska
F: Michał Stoma
S: Maciej Żołądek
10.05.2015 Częstochowa Saints Czestochowa Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 30:24 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Oraczewski
H: Piotr Moździerz
L: Sławomir Hopko
B: Olgierd Wąsowicz
09.05.2015 Szczecin Husaria Szczecin Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 47:35 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Miś
H: Iwona Pietrzyk
L: Ewa Walentynowicz
F: Adam Rączkowski
S: Kamil Przybyła
09.05.2015 Białystok Lowlanders Białystok Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 32:35 R: Michał Stoma
U: Dariusz Leoniak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Olgierd Wąsowicz
F: Wojciech Ratajczak
S: Maciej Żołądek
09.05.2015 Toruń Angels Toruń Crusaders Warszawa PLFA I Sezon zasadniczy 6:12 R: Stanisław Radziński
U: Łukasz Reszczyński
H: Karolina Kołakowska
L: Bronisław Turek
B: Patryk Żak
03.05.2015 Bielawa Zagłębie Steelers Panthers Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:30
03.05.2015 Bielawa Bielawa Owls Zagłębie Steelers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 42:0
03.05.2015 Bielawa Bielawa Owls Panthers Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:28
03.05.2015 Mielec Kraków Kings Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 43:0 R: Maciej Żołądek
U: Tomasz Gądek
H: Patryk Kołodziej
L: Piotr Soczówka
B: Wojciech Leśniak
03.05.2015 Mielec Aviators Mielec Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:32 R: Aleksandra Sulkiewicz
U: Rafał Adamczyk
H: Paweł Górzyński
L: Piotr Ziajowski
B: Patryk Żak
03.05.2015 Mielec Tychy Falcons Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:36 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Soczówka
H: Patryk Kołodziej
L: Tomasz Gądek
B: Wojciech Leśniak
03.05.2015 Mielec Aviators Mielec Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 40:14 R: Patryk Żak
U: Piotr Ziajowski
H: Paweł Górzyński
L: Rafał Adamczyk
B: Aleksandra Sulkiewicz
02.05.2015 Główczyce Gryfici Szczecin Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:6
02.05.2015 Główczyce Griffons Słupsk Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:20 R: Stanisław Radziński
U: Wojciech Augusiewicz
H: Łukasz Olszewski
B: Bronisław Turek
02.05.2015 Główczyce Griffons Słupsk Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:30 R: Stanisław Radziński
H: Magdalena Starościńska
L: Bronisław Turek
B: Miłosz Sobczyk
01.05.2015 Bydgoszcz Patrioci Poznań Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:24
01.05.2015 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 24:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Kajetan Włodarczyk
H: Piotr Czerniejewski
L: Lucyna Kossakowska
B: Bronisław Turek
01.05.2015 Bydgoszcz Angels Toruń Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 44:0 R: Kacper Karaś
U: Wojciech Ratajczak
H: Łukasz Reszczyński
L: Marcjanna Jóźwiak
B: Bronisław Turek
01.05.2015 Bydgoszcz Patrioci Poznań Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:6
01.05.2015 Olsztyn Warsaw Sharks Mustangs Płock PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:6 R: Jan Pruszkowski
U: Damian Jurzyk
H: Dariusz Leoniak
L: Paulina Samczuk
B: Piotr Matyjasek
01.05.2015 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:30 R: Michał Stoma
U: Rafał Barszczewski
H: Łukasz Olszewski
L: Łukasz Rymarz
B: Michał Sułkowski
01.05.2015 Olsztyn Mustangs Płock Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 13:12 R: Jan Pruszkowski
U: Dariusz Leoniak
H: Piotr Matyjasek
L: Paulina Samczuk
B: Damian Jurzyk
01.05.2015 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:20
26.04.2015 Warszawa Warsaw Sharks Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 0:33 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Filip Grabarek
F: Adam Rączkowski
S: Kamil Przybyła
26.04.2015 Pabianice Wilki Łódzkie Crusaders Warszawa PLFA I Sezon zasadniczy 8:30 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Zbroja
H: Miłosz Sobczyk
L: Iwona Pietrzyk
B: Wojciech Augusiewicz
26.04.2015 Lublin Tytani Lublin Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 12:34 R: Michał Stoma
U: Zuzanna Komińczyk
H: Andrzej Raczkowski
L: Piotr Miś
B: Olgierd Wąsowicz
26.04.2015 Poznań Kozły Poznań Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 6:36 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Patryk Żak
H: Ewa Walentynowicz
L: Aleksandra Sulkiewicz
F: Stanisław Radziński
S: Maciej Żołądek
25.04.2015 Szczecin Cougars Szczecin Angels Toruń PLFA I Sezon zasadniczy 0:7 R: Maciej Żołądek
U: Łukasz Reszczyński
H: Przemysław Klaman
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Bronisław Turek
25.04.2015 Gdynia Seahawks Gdynia Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:33 R: Wojciech Ratajczak
U: Patryk Żak
H: Dariusz Leoniak
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Stanisław Radziński
S: Kacper Karaś
B: Wojciech Augusiewicz
25.04.2015 Białystok Lowlanders Białystok Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 46:0 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Iwona Pietrzyk
L: Ewa Walentynowicz
F: Kamil Przybyła
S: Jacek Mucha
25.04.2015 Katowice Silesia Rebels Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 20:41 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Sławomir Hopko
H: Piotr Miś
L: Miłosz Sobczyk
B: Marcin Łojewski
19.04.2015 Gdańsk Seahawks Sopot Angels Toruń PLFA I Sezon zasadniczy 64:7 R: Kacper Karaś
U: Jan Pruszkowski
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Karolina Kołakowska
B: Bronisław Turek
19.04.2015 Warszawa Warsaw Eagles Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 28:14 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Miś
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Adam Rączkowski
F: Damian Jurzyk
S: Michał Stoma
19.04.2015 Poznań Kozły Poznań Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 13:18 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Zbroja
H: Ewa Walentynowicz
L: Olgierd Wąsowicz
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Wojciech Augusiewicz
19.04.2015 Kraków Kraków Kings Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 27:28 R: Maciej Żołądek
U: Patryk Żak
H: Sławomir Hopko
L: Dariusz Leoniak
B: Jacek Mucha
18.04.2015 Wrocław Panthers Wrocław Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 55:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Zbroja
H: Filip Grabarek
L: Olgierd Wąsowicz
F: Adam Rączkowski
S: Kamil Przybyła
18.04.2015 Będzin Zagłębie Steelers Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 12:49 R: Michał Stoma
U: Patryk Żak
H: Dariusz Leoniak
L: Ewa Walentynowicz
F: Kacper Karaś
S: Jacek Mucha
18.04.2015 Częstochowa Saints Czestochowa Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 12:13 R: Damian Jurzyk
U: Bartosz Oraczewski
H: Łukasz Cichoń
L: Andrzej Raczkowski
B: Wojciech Augusiewicz
18.04.2015 Warszawa Crusaders Warszawa Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 7:20 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Iwona Pietrzyk
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Marcin Łojewski
12.04.2015 Szczecin Husaria Szczecin Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 20:36 R: Michał Stoma
U: Patryk Żak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Karolina Kołakowska
F: Bartłomiej Wiśnicki
S: Kacper Karaś
12.04.2015 Tychy Tychy Falcons Saints Czestochowa PLFA I Sezon zasadniczy 19:2 R: Damian Jurzyk
U: Łukasz Reszczyński
H: Dariusz Leoniak
L: Filip Grabarek
B: Krzysztof Walentynowicz
12.04.2015 Lublin Tytani Lublin Silesia Rebels PLFA I Sezon zasadniczy 22:27 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Przemysław Klaman
L: Andrzej Raczkowski
B: Marcin Łojewski
12.04.2015 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 48:18 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Olgierd Wąsowicz
F: Maciej Żołądek
S: Wojciech Augusiewicz
11.04.2015 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 37:14 R: Dariusz Leoniak
U: Piotr Miś
H: Adam Rączkowski
L: Iwona Pietrzyk
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Damian Jurzyk
B: Kamil Przybyła
11.04.2015 Łódź Wilki Łódzkie Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 27:23 R: Kacper Karaś
U: Bartosz Oraczewski
H: Jacek Mucha
L: Olgierd Wąsowicz
B: Łukasz Cichoń
11.04.2015 Będzin Zagłębie Steelers Lowlanders Białystok Topliga Sezon zasadniczy 12:33 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Zbroja
H: Ewa Walentynowicz
L: Filip Grabarek
F: Maciej Żołądek
S: Wojciech Augusiewicz
11.04.2015 Toruń Angels Toruń Seahawks Sopot PLFA I Sezon zasadniczy 7:50 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Patryk Żak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Karolina Kołakowska
B: Michał Stoma
29.03.2015 Białystok Lowlanders Białystok Husaria Szczecin Topliga Sezon zasadniczy 36:29 R: Stanisław Radziński
U: Jan Pruszkowski
H: Jacek Mucha
L: Wojciech Augusiewicz
F: Kacper Karaś
S: Michał Stoma
29.03.2015 Warszawa Warsaw Eagles Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 31:47 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Iwona Pietrzyk
F: Bartłomiej Wiśnicki
S: Maciej Żołądek
B: Kamil Przybyła
29.03.2015 Katowice Silesia Rebels Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 10:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Piotr Miś
L: Piotr Moździerz
B: Adam Rączkowski
28.03.2015 Kraków Kraków Kings Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 38:6 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Karolina Kołakowska
L: Łukasz Cichoń
B: Adam Rączkowski
28.03.2015 Sopot Seahawks Sopot Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 49:0 R: Damian Jurzyk
U: Zuzanna Komińczyk
H: Wojciech Augusiewicz
L: Iwona Pietrzyk
B: Michał Stoma
28.03.2015 Poznań Kozły Poznań Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 7:56 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jacek Mucha
H: Ewa Walentynowicz
L: Filip Grabarek
F: Stanisław Radziński
S: Maciej Żołądek
22.03.2015 Białystok Lowlanders Białystok Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:49 R: Michał Stoma
U: Bartosz Zbroja
H: Karolina Kołakowska
L: Piotr Miś
F: Kacper Karaś
S: Wojciech Augusiewicz
22.03.2015 Gdynia Seahawks Gdynia Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 55:20 R: Wojciech Ratajczak
U: Patryk Żak
H: Jacek Mucha
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Stanisław Radziński
S: Maciej Żołądek
21.03.2015 Warszawa Warsaw Sharks Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 6:29 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Piotr Miś
L: Iwona Pietrzyk
F: Wojciech Ratajczak
S: Damian Jurzyk
21.03.2015 Szczecin Husaria Szczecin Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 18:12 R: Stanisław Radziński
U: Jacek Mucha
H: Adam Rączkowski
L: Ewa Walentynowicz
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Kamil Przybyła
19.10.2014 Katowice Silesia Rebels Seahawks Gdynia PLFA II Finał 17:14 R: Kacper Karaś
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Karolina Kołakowska
L: Ewa Walentynowicz
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Wojciech Ratajczak
B: Adam Rączkowski
18.10.2014 Aleksandrów Łódzki Wilki Łódzkie Green Ducks Radom PLFA I Baraż 48:0 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Piotr Miś
B: Maciej Żołądek
18.10.2014 Gliwice Gliwice Lions Crusaders Warszawa PLFA I Baraż 16:21 R: Stanisław Radziński
U: Filip Grabarek
H: Piotr Moździerz
L: Wojciech Leśniak
B: Wojciech Augusiewicz
12.10.2014 Wrocław Kraków Kings Tytani Lublin PLFA J-8 Baraż 2:14
12.10.2014 Wrocław Angels Toruń Bielawa Owls PLFA J-8 Baraż 20:8 R: Aleksandra Sulkiewicz
U: Jan Pruszkowski
H: Karolina Kołakowska
L: Dariusz Leoniak
B: Damian Jurzyk
12.10.2014 Wrocław Patrioci Poznań Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Mecz o 3. miejsce 6:22
12.10.2014 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Eagles PLFA J-8 Finał 30:6 R: Damian Jurzyk
U: Bartosz Zbroja
H: Iwona Pietrzyk
L: Adam Rączkowski
B: Maciej Żołądek
11.10.2014 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls PLFA J-8 Ćwierćfinał 21:3
11.10.2014 Wrocław Warsaw Eagles Kraków Kings PLFA J-8 Ćwierćfinał 32:6 R: Iwona Pietrzyk
U: Damian Jurzyk
H: Ewa Walentynowicz
L: Filip Grabarek
B: Patryk Żak
11.10.2014 Wrocław Angels Toruń Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Ćwierćfinał 0:28
11.10.2014 Wrocław Patrioci Poznań Tytani Lublin PLFA J-8 Ćwierćfinał 26:6
11.10.2014 Wrocław Panthers Wrocław Patrioci Poznań PLFA J-8 Półfinał 26:0
11.10.2014 Wrocław Warsaw Eagles Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Półfinał 20:6 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Ewa Walentynowicz
B: Dariusz Leoniak
11.10.2014 Wrocław Tytani Lublin Bielawa Owls PLFA J-8 Baraż 0:26
11.10.2014 Wrocław Angels Toruń Kraków Kings PLFA J-8 Baraż 32:8
05.10.2014 Sopot Seahawks Gdynia Angels Toruń PLFA II Półfinał 33:18 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Olgierd Wąsowicz
B: Kacper Karaś
04.10.2014 Katowice Silesia Rebels Saints Czestochowa PLFA II Półfinał 26:0 R: Stanisław Radziński
U: Bartosz Oraczewski
H: Jacek Mucha
L: Iwona Pietrzyk
B: Kamil Przybyła
28.09.2014 Toruń Bydgoszcz Archers Griffons Słupsk PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:8
28.09.2014 Toruń Seahawks Gdynia Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:36
28.09.2014 Toruń Bydgoszcz Archers Griffons Słupsk PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:22
28.09.2014 Toruń Angels Toruń Seahawks Gdynia PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:8
28.09.2014 Bielawa Panthers Wrocław Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 31:0
28.09.2014 Bielawa Bielawa Owls Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 18:6
28.09.2014 Bielawa Silesia Rebels Tychy Falcons PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:32
28.09.2014 Bielawa Panthers Wrocław Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 26:0
27.09.2014 Olsztyn Warsaw Eagles Mustangs Płock PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:6
27.09.2014 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:10
27.09.2014 Olsztyn Mustangs Płock Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 22:46
27.09.2014 Olsztyn Warsaw Eagles Olsztyn Lakers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:14
27.09.2014 Szczecin Stal Gorzów Wielkopolski Patrioci Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:20
27.09.2014 Szczecin Gryfici Szczecin Patrioci Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:30
27.09.2014 Szczecin Gryfici Szczecin Stal Gorzów Wielkopolski PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:26
27.09.2014 Lublin Kraków Kings Zagłębie Steelers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 22:14 R: Aleksandra Sulkiewicz
U: Paweł Górzyński
H: Jacek Mucha
L: Piotr Ziajowski
B: Wojciech Ratajczak
27.09.2014 Lublin Tytani Lublin Zagłębie Steelers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 16:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Łukasz Reszczyński
H: Jacek Mucha
L: Wojciech Leśniak
B: Aleksandra Sulkiewicz
27.09.2014 Lublin Tytani Lublin Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 28:18 R: Wojciech Ratajczak
U: Paweł Górzyński
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Łukasz Reszczyński
B: Wojciech Leśniak
21.09.2014 Sopot Seahawks Gdynia Green Ducks Radom PLFA II Ćwierćfinał 55:0 R: Kacper Karaś
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Karolina Kołakowska
L: Michał Stoma
B: Wojciech Augusiewicz
21.09.2014 Katowice Silesia Rebels Wrocław Outlaws PLFA II Ćwierćfinał 16:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Marcin Mazur
H: Piotr Miś
L: Wojciech Leśniak
B: Kamil Przybyła
20.09.2014 Warszawa Crusaders Warszawa Angels Toruń PLFA II Ćwierćfinał 14:23 R: Dariusz Leoniak
U: Bartosz Zbroja
H: Jacek Mucha
L: Ewa Walentynowicz
B: Wojciech Ratajczak
20.09.2014 Wrocław Panthers Wrocław Saints Czestochowa PLFA II Ćwierćfinał 12:27 R: Stanisław Radziński
U: Filip Grabarek
H: Kamil Przybyła
L: Łukasz Cichoń
B: Adam Rączkowski
14.09.2014 Słupsk Bydgoszcz Archers Seahawks Gdynia PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:14
14.09.2014 Słupsk Griffons Słupsk Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:25
14.09.2014 Słupsk Angels Toruń Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 32:0
14.09.2014 Słupsk Griffons Słupsk Seahawks Gdynia PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:40
13.09.2014 Rybnik Rybnik Thunders Wrocław Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 6:35 R: Kacper Karaś
U: Paweł Górzyński
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Cichoń
B: Wojciech Leśniak
13.09.2014 Radom Green Ducks Radom Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 24:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Jan Pruszkowski
H: Dariusz Leoniak
L: Izabela Kuraczycka
B: Kamil Przybyła
13.09.2014 Wrocław Panthers Wrocław Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 28:9 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Zbroja
H: Michał Grzesiak
L: Bartosz Henel
B: Olgierd Wąsowicz
13.09.2014 Płock Warsaw Eagles Olsztyn Lakers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 22:12
13.09.2014 Płock Mustangs Płock Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Piotr Matyjasek
L: Andrzej Raczkowski
B: Bronisław Turek
13.09.2014 Płock Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA J-8 Sezon zasadniczy 34:6
13.09.2014 Płock Mustangs Płock Olsztyn Lakers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 32:34 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Andrzej Raczkowski
L: Piotr Matyjasek
B: Bronisław Turek
07.09.2014 Poznań Patrioci Poznań Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 9:62 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Czerniejewski
H: Olgierd Wąsowicz
L: Weronika Nowogórska
B: Marcin Łojewski
07.09.2014 Wrocław Bielawa Owls Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 46:6
07.09.2014 Wrocław Tychy Falcons Panthers Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:35
07.09.2014 Wrocław Tychy Falcons Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:6
07.09.2014 Wrocław Panthers Wrocław Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 33:0
06.09.2014 Warszawa Warsaw Sharks Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 6:20 R: Maciej Żołądek
U: Bartosz Henel
H: Aleksandra Simopulos
L: Andrzej Raczkowski
B: Kamil Przybyła
06.09.2014 Warszawa Crusaders Warszawa Warsaw Werewolves PLFA II Sezon zasadniczy 7:6 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jan Pruszkowski
H: Iwona Pietrzyk
L: Łukasz Cichoń
B: Adam Rączkowski
06.09.2014 Ochaby Pretorians Skoczów Silesia Rebels PLFA II Sezon zasadniczy 6:30 R: Maciej Żołądek
U: Jacek Nowogórski
H: Piotr Miś
L: Weronika Nowogórska
B: Jacek Mucha
06.09.2014 Gorzów Wielkopolski Patrioci Poznań Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:6
06.09.2014 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Patrioci Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 30:16
06.09.2014 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:20
06.09.2014 Sosnowiec Kraków Kings Tytani Lublin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 24:14
06.09.2014 Sosnowiec Zagłębie Steelers Tytani Lublin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 20:35
06.09.2014 Sosnowiec Zagłębie Steelers Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 24:33
31.08.2014 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 14:47 R: Maciej Żołądek
U: Paweł Górzyński
H: Jacek Mucha
L: Piotr Czerniejewski
B: Michał Stoma
24.08.2014 Opole Wolverines Opole Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 27:0 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Sławomir Hopko
H: Piotr Miś
L: Bartosz Henel
B: Kamil Przybyła
23.08.2014 Słupsk Griffons Słupsk Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 6:39 R: Stanisław Radziński
U: Wojciech Szatkowski
H: Jacek Mucha
L: Łukasz Olszewski
B: Wojciech Augusiewicz
17.08.2014 Rzeszów Ravens Rzeszow Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 12:30 R: Adam Rączkowski
U: Bartosz Oraczewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Piotr Matyjasek
B: Olgierd Wąsowicz
17.08.2014 Częstochowa Saints Czestochowa Broncos Sucha Beskidzka PLFA II Sezon zasadniczy 48:0 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Bartosz Zbroja
B: Damian Jurzyk
17.08.2014 Olkusz Silvers Olkusz Silesia Rebels PLFA II Sezon zasadniczy 0:34 R: Maciej Brueck
U: Piotr Ziajowski
H: Adam Rączkowski
L: Michał Tomiczek
B: Aleksandra Sulkiewicz
16.08.2014 Skoczów Pretorians Skoczów Broncos Sucha Beskidzka PLFA II Sezon zasadniczy 42:10 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Łukasz Reszczyński
H: Piotr Miś
L: Ewa Walentynowicz
B: Kamil Przybyła
16.08.2014 Wrocław Wrocław Outlaws Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 25:29 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Łukasz Cichoń
B: Karolina Kołakowska
15.08.2014 Olsztyn Olsztyn Lakers Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 0:61 R: Damian Jurzyk
U: Zuzanna Komińczyk
H: Dariusz Leoniak
L: Wojciech Szatkowski
B: Patryk Żak
10.08.2014 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 27:0 R: Stanisław Radziński
U: Andrzej Raczkowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Łukasz Olszewski
B: Joanna Tybiszewska
09.08.2014 Sopot Seahawks Gdynia Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 54:0 R: Patryk Żak
U: Miłosz Sobczyk
H: Damian Jurzyk
L: Łukasz Szupryciński
B: Dariusz Leoniak
09.08.2014 Toruń Angels Toruń Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 33:32 R: Dariusz Leoniak
U: Jan Pruszkowski
H: Patryk Żak
L: Izabela Kuraczycka
B: Damian Jurzyk
03.08.2014 Opole Wolverines Opole Wrocław Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 20:27 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jacek Mucha
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Mazur
B: Adam Rączkowski
03.08.2014 Białystok Lowlanders Białystok Husaria Szczecin PLFA I Finał 26:27 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Karolina Kołakowska
F: Marcin Łojewski
S: Iwona Pietrzyk
B: Wojciech Augusiewicz
03.08.2014 Laski Warsaw Eagles Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 20:14 R: Damian Jurzyk
U: Andrzej Raczkowski
H: Jacek Mucha
L: Łukasz Olszewski
B: Patryk Żak
02.08.2014 Gdynia Panthers Wrocław Seahawks Gdynia Topliga Finał 32:41 R: Maciej Brueck
U: Dariusz Leoniak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Michał Stoma
F: Stanisław Radziński
S: Damian Jurzyk
B: Wojciech Ratajczak
02.08.2014 Warszawa Warsaw Werewolves Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 38:12 R: Stanisław Radziński
U: Michał Turecki
H: Piotr Miś
L: Piotr Czerniejewski
B: Joanna Tybiszewska
27.07.2014 Poznań Patrioci Poznań Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 20:32 R: Wojciech Ratajczak
U: Zuzanna Komińczyk
H: Dariusz Leoniak
L: Ada Iniarska
B: Maciej Żołądek
27.07.2014 Szczecin Husaria Szczecin Kraków Kings PLFA I Półfinał 46:8 R: Stanisław Radziński
U: Marcin Mazur
H: Iwona Pietrzyk
L: Filip Grabarek
F: Kamil Przybyła
S: Adam Rączkowski
27.07.2014 Słupsk Griffons Słupsk Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 0:45 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Karolina Kołakowska
B: Michał Stoma
26.07.2014 Skoczów Pretorians Skoczów Saints Czestochowa PLFA II Sezon zasadniczy 0:32 R: Krzysztof Walentynowicz
U: CAAF guest
H: CAAF guest
L: Łukasz Olszewski
B: Bronisław Turek
26.07.2014 Katowice Silesia Rebels Ravens Rzeszow PLFA II Sezon zasadniczy 44:7 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Bartosz Zbroja
H: Wojciech Leśniak
L: Izabela Kuraczycka
B: Damian Jurzyk
20.07.2014 Warszawa Warsaw Sharks Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 6:53 R: Maciej Żołądek
U: Jacek Nowogórski
H: Bartosz Oraczewski
L: Wojciech Szatkowski
B: Wojciech Ratajczak
20.07.2014 Rybnik Rybnik Thunders Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 0:47 R: CAAF guest
U: Bartosz Zbroja
H: CAAF guest
L: Michał Tomiczek
B: Jacek Mucha
20.07.2014 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Eagles Topliga Półfinał 31:28 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Maciej Brueck
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Stanisław Radziński
S: Damian Jurzyk
B: Kamil Przybyła
20.07.2014 Osielec Broncos Sucha Beskidzka Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 26:16 R: Damian Jurzyk
U: Paweł Górzyński
H: Piotr Moździerz
L: Patryk Kołodziej
B: Bartłomiej Wiśnicki
20.07.2014 Białystok Lowlanders Białystok Tychy Falcons PLFA I Półfinał 49:6 R: Michał Stoma
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Olgierd Wąsowicz
L: Piotr Miś
F: Wojciech Augusiewicz
S: Marcin Łojewski
19.07.2014 Łódź Wilki Łódzkie Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 16:23 R: Michał Stoma
U: Jacek Mucha
H: Filip Grabarek
L: Olgierd Wąsowicz
B: Karolina Kołakowska
19.07.2014 Wrocław Panthers Wrocław Kozły Poznań Topliga Półfinał 32:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jacek Mucha
H: Iwona Pietrzyk
L: Michał Stoma
F: Adam Orzeł
S: Wojciech Ratajczak
B: Wojciech Augusiewicz
19.07.2014 Warszawa Crusaders Warszawa Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 32:8 R: Maciej Brueck
U: Łukasz Reszczyński
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Cichoń
B: Miłosz Sobczyk
19.07.2014 Gliwice Gliwice Lions Bielawa Owls PLFA I Sezon zasadniczy 27:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Miś
H: Ewa Walentynowicz
L: Wojciech Leśniak
B: Adam Rączkowski
13.07.2014 Laski Warsaw Eagles Warsaw Werewolves PLFA II Sezon zasadniczy 28:8 R: Dariusz Leoniak
U: Bartosz Oraczewski
H: Filip Grabarek
L: Bartosz Henel
B: Kamil Przybyła
13.07.2014 Szczecin Cougars Szczecin Husaria Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 7:57 R: Maciej Żołądek
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Stanisław Radziński
L: Marcin Mazur
B: Bartłomiej Wiśnicki
13.07.2014 Białystok Lowlanders Białystok Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 38:3 R: Damian Jurzyk
U: Jan Pruszkowski
H: Karolina Kołakowska
L: Patryk Żak
B: Adam Rączkowski
13.07.2014 Iława Warsaw Eagles Kozły Poznań PLFA 8 Półfinał 14:12
13.07.2014 Iława Stal Gorzów Wielkopolski Przemyśl Bears PLFA 8 Półfinał 32:20
13.07.2014 Iława Kozły Poznań Przemyśl Bears PLFA 8 Mecz o 3. miejsce 20:38 R: Patryk Żak
U: Łukasz Reszczyński
H: Andrzej Raczkowski
L: Łukasz Olszewski
B: Stanisław Radziński
13.07.2014 Iława Warsaw Eagles Stal Gorzów Wielkopolski PLFA 8 Finał 42:2
12.07.2014 Wrocław Wrocław Outlaws Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 33:6 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Czerniejewski
H: Filip Grabarek
L: Patryk Kołodziej
B: Maciej Brueck
12.07.2014 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 31:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Paweł Górzyński
H: Łukasz Cichoń
L: Piotr Ziajowski
B: Wojciech Augusiewicz
06.07.2014 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 21:30 R: Damian Jurzyk
U: Jacek Mucha
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Patryk Żak
F: Maciej Żołądek
S: Wojciech Ratajczak
06.07.2014 Wrocław Panthers Wrocław Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 34:28 R: Maciej Żołądek
U: Bartosz Zbroja
H: Iwona Pietrzyk
L: Michał Tomiczek
B: Kamil Przybyła
06.07.2014 Sopot Seahawks Gdynia Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 38:6 R: Wojciech Ratajczak
U: Patryk Żak
H: Marcin Łojewski
L: Karolina Kołakowska
B: Wojciech Augusiewicz
06.07.2014 Warszawa Warsaw Sharks Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:38 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Miś
H: Iwona Pietrzyk
L: Karolina Kołakowska
B: Adam Rączkowski
05.07.2014 Szczecin Husaria Szczecin Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 64:22 R: Michał Stoma
U: Piotr Janik
H: Aleksandra Simopulos
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Wojciech Augusiewicz
05.07.2014 Kraków Kraków Kings Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 23:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jakub Ruszkowski
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Mazur
B: Michał Grzesiak
05.07.2014 Częstochowa Saints Czestochowa Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 27:12 R: Stanisław Radziński
U: Sławomir Hopko
H: Ewa Walentynowicz
L: Przemysław Klaman
B: Bronisław Turek
05.07.2014 Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań Seahawks Gdynia PLFA 8 Ćwierćfinał 12:6
05.07.2014 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Kurpie Ostrołęka PLFA 8 Ćwierćfinał 14:12
05.07.2014 Gorzów Wielkopolski Kurpie Ostrołęka Seahawks Gdynia PLFA 8 Ćwierćfinał 2:0
05.07.2014 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań PLFA 8 Ćwierćfinał 26:6
29.06.2014 Szczecin Cougars Szczecin Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 20:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Aleksandra Simopulos
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Patryk Żak
B: Joanna Tybiszewska
29.06.2014 Gliwice Gliwice Lions Husaria Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 19:48 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Patryk Żak
L: Jacek Mucha
B: Michał Stoma
29.06.2014 Płock Mustangs Płock Lowlanders Białystok PLFA I Sezon zasadniczy 0:43 R: Damian Jurzyk
U: Jakub Ruszkowski
H: Michał Grzesiak
L: Marcin Mazur
B: Jacek Mucha
29.06.2014 Świlcza Ravens Rzeszow Broncos Sucha Beskidzka PLFA II Sezon zasadniczy 20:8 R: Adam Rączkowski
U: Paweł Górzyński
H: Bartosz Oraczewski
L: Łukasz Cichoń
B: Iwona Pietrzyk
29.06.2014 Czeladź Przemyśl Bears Leons Warszawa PLFA 8 Ćwierćfinał 30:0
29.06.2014 Czeladź Zagłębie Steelers Warsaw Eagles PLFA 8 Ćwierćfinał 0:22
29.06.2014 Czeladź Zagłębie Steelers Leons Warszawa PLFA 8 Ćwierćfinał 22:6
29.06.2014 Czeladź Przemyśl Bears Warsaw Eagles PLFA 8 Ćwierćfinał 0:2
28.06.2014 Tychy Tychy Falcons Bielawa Owls PLFA I Sezon zasadniczy 22:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Marcin Mazur
H: Marcin Łojewski
L: Aleksandra Simopulos
B: Maciej Brueck
28.06.2014 Białystok Lowlanders Białystok Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 40:18 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Janik
H: Wojciech Augusiewicz
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Bartłomiej Wiśnicki
28.06.2014 Częstochowa Saints Czestochowa Ravens Rzeszow PLFA II Sezon zasadniczy 28:6 R: Damian Jurzyk
U: Jacek Nowogórski
H: Iwona Pietrzyk
L: Weronika Nowogórska
B: Wojciech Leśniak
28.06.2014 Poznań Kozły Poznań Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:56 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Michał Stoma
L: Kacper Karaś
B: Michał Grzesiak
22.06.2014 Lublin Tytani Lublin Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 20:28 R: Michał Stoma
U: Jan Pruszkowski
H: Wojciech Leśniak
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Wojciech Augusiewicz
22.06.2014 Wrocław Panthers Wrocław Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 23:14 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Maciej Brueck
L: Stanisław Radziński
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Joanna Tybiszewska
B: Adam Orzeł
22.06.2014 Bielawa Bielawa Owls Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 7:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Jakub Ruszkowski
H: Marcin Mazur
L: Filip Grabarek
B: Piotr Janik
22.06.2014 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 47:6 R: Alex Zarganis
U: Dariusz Leoniak
H: Adam Rączkowski
L: Karolina Kołakowska
B: Kacper Karaś
21.06.2014 Łódź Wilki Łódzkie Mustangs Płock PLFA I Sezon zasadniczy 38:0 R: Damian Jurzyk
U: Piotr Moździerz
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Ewa Walentynowicz
B: Adam Rączkowski
21.06.2014 Będzin Zagłębie Steelers Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 0:28 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jacek Mucha
H: Maciej Brueck
L: Kacper Karaś
B: Michał Stoma
21.06.2014 Warszawa Warsaw Werewolves Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 20:32 R: Alex Zarganis
U: Bartosz Oraczewski
H: Dariusz Leoniak
L: Izabela Kuraczycka
B: Wojciech Augusiewicz
21.06.2014 Toruń Angels Toruń Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 35:0 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Ziajowski
H: Olgierd Wąsowicz
L: Magdalena Starościńska
B: Piotr Janik
19.06.2014 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 42:8 R: Wojciech Ratajczak
U: Miłosz Sobczyk
H: Filip Grabarek
L: Wojciech Szatkowski
B: Wojciech Augusiewicz
19.06.2014 Radom Green Ducks Radom Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 0:8 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Zuzanna Komińczyk
H: Alex Zarganis
L: Paweł Górzyński
B: Dariusz Leoniak
19.06.2014 Poznań Patrioci Poznań Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 8:44 R: Stanisław Radziński
U: Piotr Czerniejewski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Ada Iniarska
B: Joanna Tybiszewska
15.06.2014 Olkusz Silvers Olkusz Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 8:18 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Marcin Łojewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Łukasz Olszewski
B: Wojciech Leśniak
15.06.2014 Białystok Lowlanders Białystok Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 45:0 R: Damian Jurzyk
U: Piotr Janik
H: Wojciech Ratajczak
L: Karolina Kołakowska
B: Adam Rączkowski
15.06.2014 Gdynia Seahawks Gdynia Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 62:27 R: Stanisław Radziński
U: Dariusz Leoniak
H: Jacek Mucha
L: Kacper Karaś
B: Wojciech Augusiewicz
15.06.2014 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 10:14 R: Adam Orzeł
U: Jacek Nowogórski
H: Marcin Mazur
L: Piotr Czerniejewski
B: Maciej Brueck
15.06.2014 Sucha Beskidzka Broncos Sucha Beskidzka Silesia Rebels PLFA II Sezon zasadniczy 0:26 R: Michał Stoma
U: Michał Tomiczek
H: CAAF guest
L: Bartosz Oraczewski
B: CAAF guest
14.06.2014 Wrocław Panthers Wrocław Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 32:0 R: Maciej Brueck
U: Bartosz Zbroja
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Weronika Nowogórska
B: Adam Orzeł
14.06.2014 Warszawa Warsaw Eagles Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 28:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Patryk Żak
H: Joanna Tybiszewska
L: Bartłomiej Wiśnicki
B: Krzysztof Walentynowicz
08.06.2014 Kraków Kraków Kings Lowlanders Białystok PLFA I Sezon zasadniczy 7:42 R: Michał Stoma
U: CAAF guest
H: CAAF guest
L: CAAF guest
B: CAAF guest
08.06.2014 Płock Mustangs Płock Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 14:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Janik
H: Kacper Karaś
L: Marcin Mazur
B: Marcin Łojewski
08.06.2014 Szczecin Cougars Szczecin Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 14:32 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Karolina Kołakowska
B: Stanisław Radziński
08.06.2014 Przemyśl Aviators Mielec Silesia Rebels PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:6
08.06.2014 Przemyśl Przemyśl Bears Zagłębie Steelers PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:14
08.06.2014 Przemyśl Aviators Mielec Silesia Rebels PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:14
08.06.2014 Przemyśl Przemyśl Bears Zagłębie Steelers PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:6
08.06.2014 Ostrołęka Seahawks Gdynia Olsztyn Lakers PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:0
08.06.2014 Ostrołęka Kurpie Ostrołęka Olsztyn Lakers PLFA 8 Sezon zasadniczy 24:8
08.06.2014 Kurpie Ostrołęka Seahawks Gdynia PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:6
07.06.2014 Szczecin Husaria Szczecin Bielawa Owls PLFA I Sezon zasadniczy 56:6 R: Dariusz Leoniak
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Damian Jurzyk
L: Karolina Kołakowska
B: Stanisław Radziński
07.06.2014 Leszno Stal Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:28 R: Patryk Żak
U: Marcin Mazur
H: Magdalena Starościńska
L: Ada Iniarska
B: Michał Stoma
07.06.2014 Leszno Leszno Hunters Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:34 R: Michał Stoma
U: Marcin Mazur
H: Łukasz Szupryciński
L: Magdalena Starościńska
B: Filip Grabarek
07.06.2014 Leszno Leszno Hunters Stal Gorzów Wielkopolski PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:56
07.06.2014 Warszawa Leons Warszawa Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:6 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Jan Pruszkowski
H: Michał Turecki
L: Łukasz Reszczyński
B: Wojciech Ratajczak
07.06.2014 Warszawa Warsaw Eagles Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 36:0
07.06.2014 Warszawa Warsaw Eagles Leons Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 34:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Oraczewski
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Michał Turecki
B: Wojciech Augusiewicz
01.06.2014 Kraków Kraków Kings Mustangs Płock PLFA I Sezon zasadniczy 24:0 R: Michał Stoma
U: Piotr Janik
H: Marcin Mazur
L: Ewa Walentynowicz
B: Wojciech Leśniak
01.06.2014 Warszawa Warsaw Eagles Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 4:37 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Brueck
H: Dariusz Leoniak
L: Kacper Karaś
F: Alex Zarganis
S: Adam Orzeł
B: Mario Matos
01.06.2014 Będzin Zagłębie Steelers Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 14:27 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Adam Rączkowski
L: Iwona Pietrzyk
B: Wojciech Augusiewicz
01.06.2014 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 54:0 R: Jakub Ruszkowski
U: Jan Pruszkowski
H: Stanisław Radziński
L: Wojciech Szatkowski
B: Olgierd Wąsowicz
31.05.2014 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 0:12 R: Mario Matos
U: Alex Zarganis
H: Maciej Żołądek
L: Dariusz Leoniak
B: Karolina Kołakowska
31.05.2014 Tychy Tychy Falcons Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 14:12 R: Maciej Brueck
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Aleksandra Simopulos
L: Wojciech Leśniak
B: Adam Rączkowski
31.05.2014 Lublin Tytani Lublin Lowlanders Białystok PLFA I Sezon zasadniczy 6:21 R: Damian Jurzyk
U: Piotr Janik
H: Wojciech Ratajczak
L: Jacek Mucha
B: Olgierd Wąsowicz
31.05.2014 Warszawa Warsaw Werewolves Green Ducks Radom PLFA II Sezon zasadniczy 22:7 R: Adam Orzeł
U: Andrzej Raczkowski
H: Filip Grabarek
L: Zuzanna Komińczyk
B: Ewa Walentynowicz
31.05.2014 Warszawa Warsaw Sharks Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 22:27 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Iwona Pietrzyk
L: Kacper Karaś
B: Wojciech Augusiewicz
25.05.2014 Wrocław Panthers Wrocław Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 54:7 R: Wojciech Ratajczak
U: Maciej Brueck
H: Iwona Pietrzyk
L: Michał Grzesiak
B: Kacper Karaś
25.05.2014 Szczecin Husaria Szczecin Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 34:7 R: Stanisław Radziński
U: Maciej Nowakowski
H: Marcin Łojewski
L: Piotr Janik
B: Olgierd Wąsowicz
25.05.2014 Bielawa Bielawa Owls Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 0:10 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Marcin Mazur
H: Piotr Moździerz
L: Filip Grabarek
B: Adam Rączkowski
25.05.2014 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 49:16 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Wojciech Augusiewicz
L: Bartłomiej Wiśnicki
B: Michał Stoma
24.05.2014 Opole Wolverines Opole Panthers Wrocław PLFA II Sezon zasadniczy 20:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Michał Turecki
H: Piotr Miś
L: Bartosz Henel
B: Kacper Karaś
24.05.2014 Poznań Kozły Poznań Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 0:31 R: Alex Zarganis
U: Maciej Brueck
H: Dariusz Leoniak
L: Maciej Żołądek
B: Stanisław Radziński
24.05.2014 Zielona Góra Dragons Zielona Góra Wrocław Outlaws PLFA II Sezon zasadniczy 0:18 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Czerniejewski
H: Iwona Pietrzyk
L: Izabela Kuraczycka
B: Olgierd Wąsowicz
24.05.2014 Toruń Angels Toruń Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 30:27 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Marcin Mazur
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Patryk Kołodziej
B: Wojciech Augusiewicz
24.05.2014 Warszawa Warsaw Sharks Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 8:22 R: Michał Stoma
U: Jacek Nowogórski
H: Aleksandra Simopulos
L: Weronika Nowogórska
B: Karolina Kołakowska
18.05.2014 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 16:17 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Jacek Mucha
L: Stanisław Radziński
F: Michał Stoma
S: Damian Jurzyk
B: Michał Grzesiak
18.05.2014 Świlcza Ravens Rzeszow Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 15:26 R: Maciej Żołądek
U: Bartosz Oraczewski
H: Aleksandra Simopulos
L: Łukasz Cichoń
B: Piotr Janik
18.05.2014 Będzin Zagłębie Steelers Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 27:16 R: Alex Zarganis
U: Piotr Miś
H: Iwona Pietrzyk
L: Karolina Kołakowska
B: Adam Rączkowski
17.05.2014 Lublin Tytani Lublin Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 40:8 R: Alex Zarganis
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Piotr Moździerz
L: Karolina Kołakowska
B: Maciej Żołądek
17.05.2014 Poznań Kozły Poznań Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 26:54 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Jacek Mucha
L: Iwona Pietrzyk
B: Michał Stoma
17.05.2014 Katowice Silesia Rebels Saints Czestochowa PLFA II Sezon zasadniczy 20:13 R: Damian Jurzyk
U: Sławomir Hopko
H: Stanisław Radziński
L: Patryk Kołodziej
B: Marcin Łojewski
11.05.2014 Gliwice Gliwice Lions Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 3:34 R: Maciej Brueck
U: Piotr Miś
H: Aleksandra Simopulos
L: Jacek Mucha
B: Marcin Łojewski
11.05.2014 Tychy Tychy Falcons Husaria Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 6:22 R: Alex Zarganis
U: Jakub Ruszkowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Michał Grzesiak
B: Michał Stoma
11.05.2014 Mielec Silesia Rebels Przemyśl Bears PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:38
11.05.2014 Mielec Aviators Mielec Zagłębie Steelers PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:18
11.05.2014 Mielec Zagłębie Steelers Silesia Rebels PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:8
11.05.2014 Mielec Aviators Mielec Przemyśl Bears PLFA 8 Sezon zasadniczy 18:28
11.05.2014 Iława Seahawks Gdynia Kurpie Ostrołęka PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:24
11.05.2014 Iława Olsztyn Lakers Seahawks Gdynia PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:27
11.05.2014 Iława Olsztyn Lakers Kurpie Ostrołęka PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:28
10.05.2014 Pabianice Wilki Łódzkie Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 37:33 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Janik
H: Adam Rączkowski
L: Filip Grabarek
B: Alex Zarganis
10.05.2014 Białystok Lowlanders Białystok Mustangs Płock PLFA I Sezon zasadniczy 41:2 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Marcin Łojewski
L: Przemysław Klaman
B: Wojciech Augusiewicz
10.05.2014 Gorzów Wielkopolski Leszno Hunters Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:58
10.05.2014 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 26:20
10.05.2014 Gorzów Wielkopolski Stal Gorzów Wielkopolski Leszno Hunters PLFA 8 Sezon zasadniczy 60:0 R: Stanisław Radziński
U: Jacek Nowogórski
H: Marcin Mazur
L: Miłosz Sobczyk
B: Michał Grzesiak
10.05.2014 Warszawa Warsaw Eagles Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:6 R: Aleksandra Sulkiewicz
U: Dariusz Leoniak
H: Łukasz Olszewski
L: Michał Stoma
B: Karolina Kołakowska
10.05.2014 Warszawa Leons Warszawa Warsaw Eagles PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:42 R: Patryk Żak
U: Jan Pruszkowski
H: Dariusz Leoniak
L: Damian Jurzyk
B: Karolina Kołakowska
10.05.2014 Warszawa Leons Warszawa Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:12 R: Patryk Żak
U: Jan Pruszkowski
H: Łukasz Olszewski
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Michał Stoma
04.05.2014 Rybnik Rybnik Thunders Dragons Zielona Góra PLFA II Sezon zasadniczy 8:14 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Zbroja
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Olszewski
B: Jacek Mucha
04.05.2014 Szczecin Cougars Szczecin Bielawa Owls PLFA I Sezon zasadniczy 26:16 R: Stanisław Radziński
U: Bartosz Oraczewski
H: Karolina Kołakowska
L: Maciej Nowakowski
B: Wojciech Augusiewicz
04.05.2014 Wrocław Wrocław Outlaws Wolverines Opole PLFA II Sezon zasadniczy 23:36 R: Michał Stoma
U: Bartosz Henel
H: Marcin Mazur
L: Izabela Kuraczycka
B: Bronisław Turek
04.05.2014 Warszawa Warsaw Sharks Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 20:51 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Dariusz Leoniak
L: Iwona Pietrzyk
B: Adam Rączkowski
03.05.2014 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Werewolves PLFA II Sezon zasadniczy 20:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Łukasz Reszczyński
H: Maria Chylak
L: Piotr Ziajowski
B: Kacper Karaś
03.05.2014 Sopot Seahawks Gdynia Patrioci Poznań PLFA II Sezon zasadniczy 36:12 R: Maciej Żołądek
U: Zuzanna Komińczyk
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Łukasz Olszewski
B: Wojciech Augusiewicz
03.05.2014 Będzin Zagłębie Steelers Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 14:21 R: Maciej Brueck
U: Jacek Mucha
H: Michał Stoma
L: Iwona Pietrzyk
B: Adam Orzeł
03.05.2014 Słupsk Griffons Słupsk Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 2:36 R: Joanna Tybiszewska
U: Bartosz Oraczewski
H: Piotr Janik
L: Magdalena Starościńska
B: Stanisław Radziński
01.05.2014 Wrocław Panthers Wrocław Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 45:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Maciej Brueck
H: Kacper Karaś
L: Adam Rączkowski
B: Michał Stoma
01.05.2014 Radom Green Ducks Radom Warsaw Sharks PLFA II Sezon zasadniczy 27:20 R: Joanna Tybiszewska
U: Dariusz Leoniak
H: Miłosz Sobczyk
L: Andrzej Raczkowski
B: Damian Jurzyk
01.05.2014 Warszawa Crusaders Warszawa Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 30:14 R: Maciej Żołądek
U: Jan Pruszkowski
H: Filip Grabarek
L: Piotr Czerniejewski
B: Alex Zarganis
27.04.2014 Wrocław Panthers Wrocław Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 82:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Patryk Żak
H: Maciej Żołądek
L: Iwona Pietrzyk
B: Michał Grzesiak
27.04.2014 Sucha Beskidzka Broncos Sucha Beskidzka Ravens Rzeszow PLFA II Sezon zasadniczy 38:7 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Zbroja
H: Ewa Walentynowicz
L: Łukasz Olszewski
B: Adam Rączkowski
27.04.2014 Drobin Mustangs Płock Wilki Łódzkie PLFA I Sezon zasadniczy 14:26 R: Stanisław Radziński
U: Marcin Mazur
H: Wojciech Augusiewicz
L: Maciej Nowakowski
B: Olgierd Wąsowicz
27.04.2014 Warszawa Warsaw Eagles Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 7:27 R: Maciej Brueck
U: Dariusz Leoniak
H: Jacek Mucha
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Damian Jurzyk
S: Alex Zarganis
B: Michał Stoma
27.04.2014 Katowice Silesia Rebels Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 40:8 R: Kacper Karaś
U: Andrzej Raczkowski
H: Radomir Ułanowski
L: Izabela Kuraczycka
B: Piotr Janik
26.04.2014 Kraków Kraków Kings Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 28:20 R: Alex Zarganis
U: Dariusz Leoniak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Piotr Miś
B: Marcin Łojewski
26.04.2014 Gliwice Gliwice Lions Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 3:26 R: Damian Jurzyk
U: Jakub Ruszkowski
H: Karolina Kołakowska
L: Przemysław Klaman
B: Wojciech Leśniak
26.04.2014 Poznań Kozły Poznań Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 24:18 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Jacek Mucha
L: Bartłomiej Wiśnicki
B: Maciej Żołądek
26.04.2014 Olkusz Silvers Olkusz Saints Czestochowa PLFA II Sezon zasadniczy 6:24 R: Michał Stoma
U: Zuzanna Komińczyk
H: Radomir Ułanowski
L: Łukasz Reszczyński
B: Adam Rączkowski
13.04.2014 Tychy Tychy Falcons Cougars Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 7:18 R: Maciej Żołądek
U: Aleksandra Simopulos
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Piotr Miś
B: Wojciech Augusiewicz
13.04.2014 Będzin Zagłębie Steelers Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:27 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Radomir Ułanowski
H: Kacper Karaś
L: Adam Rączkowski
B: Damian Jurzyk
13.04.2014 Bielawa Bielawa Owls Husaria Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 16:17 R: Maciej Brueck
U: Marcin Mazur
H: Piotr Janik
L: Filip Grabarek
B: Adam Orzeł
13.04.2014 Gdynia Seahawks Gdynia Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 36:28 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Wojciech Ratajczak
L: Jacek Mucha
B: Michał Stoma
12.04.2014 Łódź Wilki Łódzkie Lowlanders Białystok PLFA I Sezon zasadniczy 6:44 R: Damian Jurzyk
U: Filip Grabarek
H: Ewa Walentynowicz
L: Iwona Pietrzyk
B: Wojciech Augusiewicz
12.04.2014 Warszawa Warsaw Sharks Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 6:45 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Karolina Kołakowska
L: Dariusz Leoniak
B: Bartłomiej Wiśnicki
06.04.2014 Lublin Tytani Lublin Mustangs Płock PLFA I Sezon zasadniczy 6:8 R: Michał Stoma
U: Piotr Janik
H: Karolina Kołakowska
L: Wojciech Leśniak
B: Jacek Mucha
06.04.2014 Warszawa Warsaw Eagles Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 47:0 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Moździerz
H: Joanna Tybiszewska
L: Iwona Pietrzyk
B: Adam Rączkowski
06.04.2014 Bielawa Bielawa Owls Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 6:27 R: Maciej Brueck
U: Jakub Ruszkowski
H: CAAF guest
L: CAAF guest
B: Adam Orzeł
06.04.2014 Gdynia Seahawks Gdynia Panthers Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 30:22 R: Dariusz Leoniak
U: Radomir Ułanowski
H: Kacper Karaś
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Stanisław Radziński
S: Damian Jurzyk
B: Maciej Żołądek
05.04.2014 Poznań Kozły Poznań Warsaw Sharks Topliga Sezon zasadniczy 45:0 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Joanna Tybiszewska
L: Michał Stoma
B: Damian Jurzyk
05.04.2014 Szczecin Husaria Szczecin Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 34:14 R: Maciej Żołądek
U: Radomir Ułanowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Przemysław Klaman
B: Olgierd Wąsowicz
29.03.2014 Płock Mustangs Płock Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 24:14 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Janik
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Jacek Mucha
B: Marcin Łojewski
29.03.2014 Warszawa Warsaw Sharks Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 14:30 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Kacper Karaś
B: Michał Stoma
19.10.2013 Warszawa Królewscy Warszawa Devils Wroclaw PLFA II Finał 20:15 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Karolina Kołakowska
L: Iwona Pietrzyk
B: Kacper Karaś
13.10.2013 Przemyśl Zagłębie Steelers Warsaw Eagles PLFA 8 Półfinał 30:20 R: Maciej Żołądek
U: Jacek Mucha
H: Bartosz Oraczewski
L: Wojciech Leśniak
F: Maria Chylak
S: Łukasz Cichoń
13.10.2013 Przemyśl Przemyśl Bears Silesia Rebels PLFA 8 Półfinał 34:24 R: Maciej Brueck
U: Kacper Karaś
H: Marcin Mazur
L: Łukasz Cichoń
F: Aleksandra Sulkiewicz
S: Marcin Mech
13.10.2013 Przemyśl Warsaw Eagles Silesia Rebels PLFA 8 Mecz o 3. miejsce 30:46
13.10.2013 Przemyśl Przemyśl Bears Zagłębie Steelers PLFA 8 Finał 22:30
05.10.2013 Warszawa Królewscy Warszawa Wilki Łódzkie PLFA II Półfinał 21:3 R: Mikołaj Burzec
U: Dariusz Leoniak
H: Ewa Walentynowicz
L: Adam Rączkowski
B: Bartłomiej Wiśnicki
05.10.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Devils Wroclaw PLFA II Półfinał 14:17 R: Michał Stoma
U: Radomir Ułanowski
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Patryk Żak
B: Damian Jurzyk
29.09.2013 Bielawa Angels Toruń Patrioci Poznań PLFA J-8 Baraż 6:28 R: Damian Jurzyk
U: Bartłomiej Wiśnicki
H: Karolina Kołakowska
L: Bartosz Oraczewski
B: Kamil Przybyła
29.09.2013 Bielawa Gryfici Szczecin Olsztyn Lakers PLFA J-8 Baraż 16:8 R: Adam Orzeł
U: Dariusz Leoniak
H: Iwona Pietrzyk
L: Grzegorz Tkacz
B: Piotr Janik
29.09.2013 Bielawa Tychy Falcons Devils Wroclaw PLFA J-8 Mecz o 3. miejsce 8:12 R: Maciej Brueck
U: Kacper Karaś
H: Iwona Pietrzyk
L: Marcin Mazur
B: Kamil Przybyła
29.09.2013 Bielawa Bielawa Owls Warsaw Eagles PLFA J-8 Finał 24:0 R: Adam Orzeł
U: Bartłomiej Wiśnicki
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Grzegorz Tkacz
B: Piotr Janik
28.09.2013 Bielawa Olsztyn Lakers Devils Wroclaw PLFA J-8 Ćwierćfinał 6:20
28.09.2013 Bielawa Gryfici Szczecin Warsaw Eagles PLFA J-8 Ćwierćfinał 0:34
28.09.2013 Bielawa Bielawa Owls Angels Toruń PLFA J-8 Ćwierćfinał 44:0
28.09.2013 Bielawa Tychy Falcons Patrioci Poznań PLFA J-8 Ćwierćfinał 28:6 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Piotr Janik
B: Karolina Kołakowska
28.09.2013 Bielawa Bielawa Owls Devils Wroclaw PLFA J-8 Półfinał 22:6
28.09.2013 Bielawa Tychy Falcons Warsaw Eagles PLFA J-8 Półfinał 8:14 R: Dariusz Leoniak
U: Piotr Janik
H: Karolina Kołakowska
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Damian Jurzyk
28.09.2013 Bielawa Olsztyn Lakers Angels Toruń PLFA J-8 Baraż 18:6
28.09.2013 Bielawa Gryfici Szczecin Patrioci Poznań PLFA J-8 Baraż 6:0 R: Damian Jurzyk
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Piotr Janik
L: Karolina Kołakowska
B: Dariusz Leoniak
22.09.2013 Pabianice Wilki Łódzkie Pretorians Skoczów PLFA II Ćwierćfinał 12:6 R: Maciej Żołądek
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Karolina Kołakowska
L: Marcin Mazur
B: Dariusz Leoniak
22.09.2013 Częstochowa Saints Czestochowa Devils Wroclaw PLFA II Ćwierćfinał 0:21 R: Michał Stoma
U: Filip Grabarek
H: Grzegorz Tkacz
L: Kamil Przybyła
B: Marcin Łojewski
22.09.2013 Leszno Giants Wrocław Zagłębie Steelers PLFA 8 Ćwierćfinał 20:28
22.09.2013 Leszno Leszno Hunters Silesia Rebels PLFA 8 Ćwierćfinał 22:30
22.09.2013 Leszno Leszno Hunters Giants Wrocław PLFA 8 Ćwierćfinał 10:26
21.09.2013 Warszawa Królewscy Warszawa Cougars Szczecin PLFA II Ćwierćfinał 13:7 R: Adam Orzeł
U: Bartosz Oraczewski
H: Ewa Walentynowicz
L: Iwona Pietrzyk
B: Maciej Brueck
21.09.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Sabercats Sopot PLFA II Ćwierćfinał 40:27 R: Mikołaj Burzec
U: Miłosz Sobczyk
H: Piotr Janik
L: Wojciech Augusiewicz
B: Stanisław Radziński
21.09.2013 Warszawa Crusaders Warszawa Przemyśl Bears PLFA 8 Ćwierćfinał 20:26 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Miś
H: Przemysław Klaman
L: Maria Chylak
B: Bronisław Turek
21.09.2013 Warszawa Sabercats Sopot Warsaw Eagles PLFA 8 Ćwierćfinał 6:20 R: Kamil Przybyła
U: Michał Turecki
H: Piotr Miś
L: Przemysław Klaman
B: Wojciech Ratajczak
21.09.2013 Warszawa Crusaders Warszawa Sabercats Sopot PLFA 8 Ćwierćfinał 10:20
21.09.2013 Warszawa Przemyśl Bears Warsaw Eagles PLFA 8 Ćwierćfinał 12:6 R: Wojciech Ratajczak
U: Michał Turecki
H: Maria Chylak
L: Bronisław Turek
B: Kamil Przybyła
15.09.2013 Olsztyn Angels Toruń Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Maria Chylak
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Karolina Kołakowska
15.09.2013 Olsztyn Olsztyn Lakers Bydgoszcz Archers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 44:0 R: Kacper Karaś
U: Wojciech Ratajczak
H: Karolina Kołakowska
L: Jacek Mucha
B: Maciej Żołądek
15.09.2013 Olsztyn Olsztyn Lakers Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 24:6 R: Maciej Żołądek
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Karolina Kołakowska
L: Maria Chylak
B: Kacper Karaś
15.09.2013 Wrocław Devils Wroclaw Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:14
15.09.2013 Wrocław Giants Wrocław Devils Wroclaw PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:22
15.09.2013 Wrocław Giants Wrocław Bielawa Owls PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:36
15.09.2013 Warszawa Warsaw Spartans Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:38
15.09.2013 Warszawa Warsaw Eagles Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 36:28
15.09.2013 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Spartans PLFA J-8 Sezon zasadniczy 32:0
14.09.2013 Warszawa Polska Holandia Reprezentacja Reprezentacja 14:37 R: Alex Zarganis
U: Maciej Brueck
H: Joanna Tybiszewska
L: Michał Stoma
F: Wojciech Ratajczak
S: Krzysztof Walentynowicz
B: Damian Jurzyk
14.09.2013 Szczecin Patrioci Poznań Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:24 R: Mikołaj Burzec
U: Piotr Janik
H: Miłosz Sobczyk
L: Bartłomiej Wiśnicki
B: Grzegorz Tkacz
14.09.2013 Szczecin Gryfici Szczecin Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 21:0 R: Piotr Janik
U: Mikołaj Burzec
H: Grzegorz Tkacz
L: Miłosz Sobczyk
B: Bartłomiej Wiśnicki
14.09.2013 Szczecin Gryfici Szczecin Patrioci Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 22:12 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Mikołaj Burzec
H: Piotr Janik
L: Grzegorz Tkacz
B: Miłosz Sobczyk
14.09.2013 Będzin Tychy Falcons Zagłębie Steelers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 14:0
14.09.2013 Będzin Tychy Falcons Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 56:0
14.09.2013 Będzin Zagłębie Steelers Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 44:20
08.09.2013 Kielce Warsaw Eagles Przemyśl Bears PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:18 R: Damian Jurzyk
U: Bartosz Oraczewski
H: Marta Jędryka
L: Karolina Kołakowska
B: Dariusz Leoniak
08.09.2013 Kielce Jokers Kielce Kraków Kings PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:14 R: Dariusz Leoniak
U: Damian Jurzyk
H: Aleksandra Sulkiewicz
L: Marta Jędryka
B: Iwona Pietrzyk
08.09.2013 Kielce Kraków Kings Jokers Kielce PLFA 8 Sezon zasadniczy 38:0 R: Dariusz Leoniak
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Marta Jędryka
L: Iwona Pietrzyk
B: Karolina Kołakowska
08.09.2013 Kielce Warsaw Eagles Przemyśl Bears PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:8 R: Dariusz Leoniak
U: Bartosz Oraczewski
H: Karolina Kołakowska
L: Iwona Pietrzyk
B: Damian Jurzyk
08.09.2013 Wrocław Devils Wroclaw Wolverines Opole PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:36 R: Mikołaj Burzec
U: Piotr Moździerz
H: Jakub Rumiński
L: Adam Rączkowski
B: Jakub Tomczak
08.09.2013 Wrocław Giants Wrocław Wolverines Opole PLFA 8 Sezon zasadniczy 15:14 R: Mikołaj Burzec
U: Piotr Moździerz
H: Jakub Tomczak
L: Adam Rączkowski
B: Miłosz Sobczyk
08.09.2013 Wrocław Giants Wrocław Devils Wroclaw PLFA 8 Sezon zasadniczy 16:6 R: Mikołaj Burzec
U: Piotr Moździerz
H: Jakub Rumiński
L: Adam Rączkowski
B: Miłosz Sobczyk
08.09.2013 Chorzów Saints Czestochowa Sparta Rangers Zabrze PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:6
08.09.2013 Chorzów Zagłębie Steelers Silesia Rebels PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:20
08.09.2013 Chorzów Saints Czestochowa Sparta Rangers Zabrze PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:6
08.09.2013 Chorzów Zagłębie Steelers Silesia Rebels PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:12
07.09.2013 Sicienko Sabercats Sopot Kurpie Ostrołęka PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:18 R: Stanisław Radziński
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Kacper Karaś
L: Wojciech Ratajczak
B: Olgierd Wąsowicz
07.09.2013 Sicienko Crusaders Warszawa Kujawskie Metropolitans PLFA 8 Sezon zasadniczy 35:14 R: Kacper Karaś
U: Wojciech Ratajczak
H: Maria Chylak
L: Aleksandra Sulkiewicz
B: Olgierd Wąsowicz
07.09.2013 Sicienko Kurpie Ostrołęka Kujawskie Metropolitans PLFA 8 Sezon zasadniczy 30:6
07.09.2013 Sicienko Crusaders Warszawa Sabercats Sopot PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:14 R: Wojciech Ratajczak
U: Stanisław Radziński
H: Maria Chylak
L: Kacper Karaś
B: Olgierd Wąsowicz
07.09.2013 Zielona Góra Kozły Poznań Leszno Hunters PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:28 R: Mikołaj Burzec
U: Jakub Ruszkowski
H: Aleksandra Simopulos
L: Piotr Janik
B: Kamil Przybyła
07.09.2013 Zielona Góra Patrioci Poznań Dragons Zielona Góra PLFA 8 Sezon zasadniczy 14:28 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Janik
H: Grzegorz Tkacz
L: Aleksandra Simopulos
B: Kamil Przybyła
07.09.2013 Zielona Góra Patrioci Poznań Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 28:2 R: Kamil Przybyła
U: Jakub Ruszkowski
H: Mikołaj Burzec
L: Piotr Janik
B: Maciej Żołądek
07.09.2013 Zielona Góra Leszno Hunters Dragons Zielona Góra PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:17 R: Mikołaj Burzec
U: Jakub Ruszkowski
H: Grzegorz Tkacz
L: Aleksandra Simopulos
B: Maciej Żołądek
01.09.2013 Bydgoszcz Angels Toruń Olsztyn Lakers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:22
01.09.2013 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Angels Toruń PLFA J-8 Sezon zasadniczy 18:31
01.09.2013 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Olsztyn Lakers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 0:56
01.09.2013 Kraków Warsaw Eagles Warsaw Spartans PLFA J-8 Sezon zasadniczy 18:0 R: Mikołaj Burzec
U: Iwona Pietrzyk
H: Adam Rączkowski
L: Kacper Karaś
B: Marta Jędryka
01.09.2013 Kraków Warsaw Spartans Kraków Kings PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:34 R: Kacper Karaś
U: Mikołaj Burzec
H: Małgorzata Chochla
L: Adam Rączkowski
B: Iwona Pietrzyk
01.09.2013 Kraków Kraków Kings Warsaw Eagles PLFA J-8 Sezon zasadniczy 12:32 R: Mikołaj Burzec
U: Adam Rączkowski
H: Marta Jędryka
L: Kacper Karaś
B: Małgorzata Chochla
01.09.2013 Poznań Gryfici Szczecin Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 25:6 R: Maciej Żołądek
U: Miłosz Sobczyk
H: Piotr Janik
L: Gaweł Pilachowski
B: Marcin Łojewski
01.09.2013 Poznań Patrioci Poznań Kozły Poznań PLFA J-8 Sezon zasadniczy 40:6 R: Michał Stoma
U: Gaweł Pilachowski
H: Marcin Łojewski
L: Miłosz Sobczyk
B: Piotr Janik
01.09.2013 Poznań Patrioci Poznań Gryfici Szczecin PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:22 R: Maciej Żołądek
U: Gaweł Pilachowski
H: Marcin Łojewski
L: Miłosz Sobczyk
B: Michał Stoma
01.09.2013 Bielawa Giants Wrocław Devils Wroclaw PLFA J-8 Sezon zasadniczy 6:34 R: Damian Jurzyk
U: Marcin Mazur
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Łukasz Cichoń
B: Michał Stoma
01.09.2013 Bielawa Bielawa Owls Devils Wroclaw PLFA J-8 Sezon zasadniczy 38:20 R: Damian Jurzyk
U: Jakub Tracz
H: Michał Stoma
L: Bartłomiej Wiśnicki
B: Marcin Mazur
01.09.2013 Bielawa Bielawa Owls Giants Wrocław PLFA J-8 Sezon zasadniczy 30:0 R: Bartłomiej Wiśnicki
U: Damian Jurzyk
H: Jakub Tracz
L: Łukasz Cichoń
B: Michał Stoma
01.09.2013 Będzin Tychy Falcons Zagłębie Steelers PLFA J-8 Sezon zasadniczy 52:0
01.09.2013 Będzin Tychy Falcons Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 8:0
01.09.2013 Będzin Zagłębie Steelers Silesia Rebels PLFA J-8 Sezon zasadniczy 26:30
31.08.2013 Rybnik Rybnik Thunders Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 7:22 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Bartosz Oraczewski
H: Kamil Przybyła
L: Sławomir Hopko
B: Jakub Ruszkowski
31.08.2013 Warszawa Warsaw Werewolves Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 44:43 R: Stanisław Radziński
U: Miłosz Sobczyk
H: Patryk Żak
L: Filip Grabarek
B: Bronisław Turek
31.08.2013 Częstochowa Saints Czestochowa Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 38:0 R: Michał Stoma
U: Michał Turecki
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Ewa Walentynowicz
B: Damian Jurzyk
30.08.2013 Warszawa Warsaw Spartans Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 6:26 R: Mikołaj Burzec
U: Piotr Janik
H: Maciej Żołądek
L: Marcin Mech
F: Michał Stoma
S: Damian Jurzyk
B: Kacper Karaś
25.08.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 40:6 R: Alex Zarganis
U: Przemysław Klaman
H: Maciej Żołądek
L: Maria Chylak
B: Marcin Łojewski
25.08.2013 Pabianice Wilki Łódzkie Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 34:15 R: Michał Stoma
U: Aleksandra Simopulos
H: Dariusz Leoniak
L: Karolina Kołakowska
B: Damian Jurzyk
25.08.2013 Wrocław Devils Wroclaw Broncos Sucha Beskidzka PLFA II Sezon zasadniczy 54:0 R: Maciej Brueck
U: Kacper Wieczorek
H: Ewa Walentynowicz
L: Marcin Mazur
B: Krzysztof Walentynowicz
24.08.2013 Olsztyn Olsztyn Lakers Królewscy Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 22:48 R: Michał Stoma
U: Sławomir Hopko
H: Wojciech Augusiewicz
L: Jacek Mucha
B: Mikołaj Burzec
24.08.2013 Toruń Angels Toruń Sabercats Sopot PLFA II Sezon zasadniczy 15:20 R: Alex Zarganis
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Dariusz Leoniak
L: Olgierd Wąsowicz
B: Damian Jurzyk
24.08.2013 Szczecin Cougars Szczecin Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 42:0 R: Stanisław Radziński
U: Patryk Żak
H: Maciej Żołądek
L: Maciej Nowakowski
B: Kacper Karaś
18.08.2013 Ostrołęka Kurpie Ostrołęka Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:17 R: Michał Stoma
U: Gaweł Pilachowski
H: Bronisław Turek
L: Jacek Mucha
B: Kamil Przybyła
18.08.2013 Ostrołęka Kujawskie Metropolitans Sabercats Sopot PLFA 8 Sezon zasadniczy 12:34 R: Paweł Cwalina
U: Bronisław Turek
H: Kamil Przybyła
L: Łukasz Szupryciński
B: Michał Stoma
18.08.2013 Ostrołęka Sabercats Sopot Crusaders Warszawa PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:38 R: Michał Stoma
U: Gaweł Pilachowski
H: Paweł Cwalina
L: Łukasz Szupryciński
B: Jacek Mucha
18.08.2013 Ostrołęka Kurpie Ostrołęka Kujawskie Metropolitans PLFA 8 Sezon zasadniczy 24:12 R: Paweł Cwalina
U: Jacek Mucha
H: Bronisław Turek
L: Kamil Przybyła
B: Michał Stoma
18.08.2013 Przemyśl Warsaw Eagles Kraków Kings PLFA 8 Sezon zasadniczy 48:6 R: Maciej Żołądek
U: Piotr Janik
H: Patryk Żak
L: Karolina Kołakowska
B: Wojciech Ratajczak
18.08.2013 Przemyśl Przemyśl Bears Jokers Kielce PLFA 8 Sezon zasadniczy 46:20
18.08.2013 Przemyśl Warsaw Eagles Jokers Kielce PLFA 8 Sezon zasadniczy 44:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Janik
H: Michał Turecki
L: Karolina Kołakowska
B: Wojciech Leśniak
18.08.2013 Przemyśl Kraków Kings Przemyśl Bears PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:36 R: Maciej Żołądek
U: Karolina Kołakowska
H: Patryk Żak
L: Wojciech Leśniak
B: Wojciech Ratajczak
18.08.2013 Opole Devils Wroclaw Giants Wrocław PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:0
18.08.2013 Opole Wolverines Opole Devils Wroclaw PLFA 8 Sezon zasadniczy 20:20
18.08.2013 Opole Wolverines Opole Giants Wrocław PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:26
17.08.2013 Leszno Dragons Zielona Góra Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 26:6 R: Stanisław Radziński
U: Mikołaj Burzec
H: Marcin Mech
L: Jakub Rumiński
B: Marcin Mazur
17.08.2013 Leszno Leszno Hunters Dragons Zielona Góra PLFA 8 Sezon zasadniczy 30:6 R: Mikołaj Burzec
U: Stanisław Radziński
H: Jakub Tracz
L: Marcin Mech
B: Joanna Tybiszewska
17.08.2013 Leszno Patrioci Poznań Leszno Hunters PLFA 8 Sezon zasadniczy 36:44 R: Mikołaj Burzec
U: Jakub Tracz
H: Joanna Tybiszewska
L: Marcin Mazur
B: Marcin Mech
17.08.2013 Zabrze Saints Czestochowa Zagłębie Steelers PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:32
17.08.2013 Zabrze Sparta Rangers Zabrze Silesia Rebels PLFA 8 Sezon zasadniczy 6:26
17.08.2013 Zabrze Saints Czestochowa Silesia Rebels PLFA 8 Sezon zasadniczy 8:42
17.08.2013 Zabrze Sparta Rangers Zabrze Zagłębie Steelers PLFA 8 Sezon zasadniczy 0:42
17.08.2013 Leszno Patrioci Poznań Kozły Poznań PLFA 8 Sezon zasadniczy 22:0 R: Stanisław Radziński
U: Joanna Tybiszewska
H: Marcin Mazur
L: Jakub Rumiński
B: Jakub Tracz
10.08.2013 Warszawa Królewscy Warszawa Warsaw Spartans PLFA II Sezon zasadniczy 61:0 R: Dariusz Leoniak
U: Maciej Brueck
H: Damian Jurzyk
L: Wojciech Ratajczak
F: Adam Orzeł
S: Michał Stoma
B: Maciej Żołądek
28.07.2013 Pabianice Wilki Łódzkie Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 14:0 R: Maciej Brueck
U: Dariusz Leoniak
H: Damian Jurzyk
L: Iwona Pietrzyk
B: Krzysztof Walentynowicz
27.07.2013 Rzeszów Ravens Rzeszow Saints Czestochowa PLFA II Sezon zasadniczy 2:42 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Piotr Moździerz
L: Małgorzata Chochla
B: Maciej Żołądek
27.07.2013 Słupsk Griffons Słupsk Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 0:32 R: Mikołaj Burzec
U: Piotr Janik
H: Kacper Karaś
L: Łukasz Szupryciński
B: Marcin Łojewski
27.07.2013 Bydgoszcz Bydgoszcz Raiders Sabercats Sopot PLFA II Sezon zasadniczy 6:42 R: Stanisław Radziński
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Damian Jurzyk
L: Karolina Kołakowska
B: Dariusz Leoniak
27.07.2013 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Werewolves PLFA II Sezon zasadniczy 28:8 R: Michał Stoma
U: Gaweł Pilachowski
H: Radomir Ułanowski
L: Jakub Rumiński
B: Wojciech Augusiewicz
21.07.2013 Sucha Beskidzka Broncos Sucha Beskidzka Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 7:34 R: Maciej Brueck
U: Bartosz Oraczewski
H: Adam Orzeł
L: Iwona Pietrzyk
B: Krzysztof Walentynowicz
21.07.2013 Warszawa Warsaw Spartans Wilki Łódzkie PLFA II Sezon zasadniczy 0:22 R: Damian Jurzyk
U: Miłosz Sobczyk
H: Paweł Cwalina
L: Dariusz Leoniak
B: Mikołaj Burzec
20.07.2013 Białystok Lowlanders Białystok Husaria Szczecin PLFA I Finał 19:20 R: Damian Jurzyk
U: Jakub Ruszkowski
H: Kacper Karaś
L: Adam Rączkowski
B: Kamil Przybyła
20.07.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Bydgoszcz Raiders PLFA II Sezon zasadniczy 58:0 R: Stanisław Radziński
U: Aleksandra Simopulos
H: Joanna Tybiszewska
L: Łukasz Szupryciński
B: Olgierd Wąsowicz
20.07.2013 Olkusz Silvers Olkusz Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 0:33 R: Maciej Brueck
U: Jakub Rumiński
H: Piotr Moździerz
L: Jakub Tomczak
B: Krzysztof Walentynowicz
20.07.2013 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Cougars Szczecin PLFA II Sezon zasadniczy 8:60 R: Michał Stoma
U: Filip Grabarek
H: Paweł Cwalina
L: Mikołaj Burzec
B: Maciej Żołądek
20.07.2013 Warszawa Warsaw Eagles Królewscy Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 3:28 R: Wojciech Ratajczak
U: Gaweł Pilachowski
H: Jacek Mucha
L: Ewa Walentynowicz
B: Dariusz Leoniak
14.07.2013 Warszawa Warsaw Eagles Giants Wrocław Topliga Finał 13:29 R: Wojciech Ratajczak
U: Dariusz Leoniak
H: Mikołaj Burzec
L: Jacek Mucha
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Damian Jurzyk
B: Stanisław Radziński
07.07.2013 Skoczów Pretorians Skoczów Ravens Rzeszow PLFA II Sezon zasadniczy 29:12 R: Mikołaj Burzec
U: Marcin Mech
H: Sławomir Hopko
L: Grzegorz Tkacz
B: Krzysztof Walentynowicz
07.07.2013 Sopot Sabercats Sopot Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 76:0 R: Michał Stoma
U: Filip Grabarek
H: Piotr Janik
L: Karolina Kołakowska
B: Jacek Mucha
07.07.2013 Częstochowa Saints Czestochowa Devils Wroclaw PLFA II Sezon zasadniczy 23:20 R: Damian Jurzyk
U: Miłosz Sobczyk
H: Wojciech Leśniak
L: Ewa Walentynowicz
B: Marcin Łojewski
07.07.2013 Białystok Lowlanders Białystok Tychy Falcons PLFA I Półfinał 21:14 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Adam Rączkowski
B: Wojciech Ratajczak
06.07.2013 Szczecin Cougars Szczecin Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 27:29 R: Michał Stoma
U: Filip Grabarek
H: Piotr Janik
L: Maria Chylak
B: Jacek Mucha
06.07.2013 Szczecin Husaria Szczecin Kraków Kings PLFA I Półfinał 44:14 R: Stanisław Radziński
U: Jakub Ruszkowski
H: Kacper Karaś
L: Piotr Miś
B: Kamil Przybyła
06.07.2013 Rybnik Rybnik Thunders Broncos Sucha Beskidzka PLFA II Sezon zasadniczy 14:0 R: Mikołaj Burzec
U: Krzysztof Walentynowicz
H: Sławomir Hopko
L: Jakub Tracz
B: Adam Orzeł
06.07.2013 Toruń Angels Toruń Bydgoszcz Raiders PLFA II Sezon zasadniczy 40:14 R: Maciej Żołądek
U: Michał Sułkowski
H: Radomir Ułanowski
L: Łukasz Szupryciński
B: Wojciech Augusiewicz
30.06.2013 Skoczów Pretorians Skoczów Silvers Olkusz PLFA II Sezon zasadniczy 46:12 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Filip Grabarek
H: Piotr Moździerz
L: Małgorzata Chochla
B: Olgierd Wąsowicz
30.06.2013 Gliwice Gliwice Lions Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 7:27 R: Maciej Brueck
U: Piotr Janik
H: Kamil Przybyła
L: Sławomir Hopko
B: Marcin Łojewski
30.06.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Giants Wrocław Topliga Półfinał 12:35 R: Damian Jurzyk
U: Dariusz Leoniak
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Michał Stoma
F: Stanisław Radziński
S: Michał Grzesiak
B: Maciej Żołądek
30.06.2013 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Werewolves PLFA II Sezon zasadniczy 45:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Aleksandra Simopulos
H: Patryk Żak
L: Łukasz Szupryciński
B: Kacper Karaś
29.06.2013 Warszawa Królewscy Warszawa Wilki Łódzkie PLFA II Sezon zasadniczy 19:0 R: Damian Jurzyk
U: Michał Sułkowski
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Karolina Kołakowska
B: Dariusz Leoniak
29.06.2013 Lublin Tytani Lublin Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 21:22 R: Wojciech Ratajczak
U: Patryk Żak
H: Kacper Karaś
L: Wojciech Leśniak
B: Bronisław Turek
29.06.2013 Warszawa Warsaw Spartans Crusaders Warszawa PLFA II Sezon zasadniczy 6:30 R: Paweł Cwalina
U: Miłosz Sobczyk
H: Michał Stoma
L: Marcin Mech
B: Maciej Żołądek
29.06.2013 Wrocław Devils Wroclaw Warsaw Eagles Topliga Półfinał 6:21 R: Maciej Brueck
U: Radomir Ułanowski
H: Mikołaj Burzec
L: Jacek Mucha
F: Krzysztof Walentynowicz
S: Adam Orzeł
B: Kamil Przybyła
23.06.2013 Wrocław Giants Wrocław Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 62:0 R: Maciej Brueck
U: Piotr Moździerz
H: Jacek Mucha
L: Adam Rączkowski
F: Stanisław Radziński
S: Mikołaj Burzec
23.06.2013 Płock Mustangs Płock Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 0:44 R: Dariusz Leoniak
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Jakub Ruszkowski
L: Olgierd Wąsowicz
B: Damian Jurzyk
23.06.2013 Sucha Beskidzka Broncos Sucha Beskidzka Ravens Rzeszow PLFA II Sezon zasadniczy 13:55 R: Maciej Żołądek
U: Grzegorz Tkacz
H: Radomir Ułanowski
L: Łukasz Cichoń
B: Kacper Karaś
23.06.2013 Gliwice Gliwice Lions Husaria Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 7:12 R: Michał Stoma
U: Piotr Miś
H: Wojciech Leśniak
L: Michał Turecki
B: Marcin Łojewski
23.06.2013 Częstochowa Saints Czestochowa Pretorians Skoczów PLFA II Sezon zasadniczy 26:12 R: Wojciech Ratajczak
U: Bartosz Oraczewski
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Ewa Walentynowicz
B: Kamil Przybyła
23.06.2013 Wrocław Devils Wroclaw Rybnik Thunders PLFA II Sezon zasadniczy 8:6 R: Paweł Cwalina
U: Filip Grabarek
H: Wojciech Augusiewicz
L: Iwona Pietrzyk
B: Bronisław Turek
22.06.2013 Bydgoszcz Bydgoszcz Raiders Griffons Słupsk PLFA II Sezon zasadniczy 20:14 R: Stanisław Radziński
U: Łukasz Cieślicki
H: Patryk Żak
L: Maciej Nowakowski
B: Bartłomiej Wiśnicki
22.06.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Angels Toruń PLFA II Sezon zasadniczy 16:22 R: Paweł Cwalina
U: Marcin Mazur
H: Wojciech Augusiewicz
L: Jakub Tracz
B: Olgierd Wąsowicz
22.06.2013 Lublin Tytani Lublin Lowlanders Białystok PLFA I Sezon zasadniczy 8:14 R: Michał Stoma
U: Piotr Moździerz
H: Piotr Janik
L: Kamil Przybyła
B: Jakub Ruszkowski
22.06.2013 Tychy Tychy Falcons Bielawa Owls PLFA I Sezon zasadniczy 30:3 R: Maciej Żołądek
U: Radomir Ułanowski
H: Adam Rączkowski
L: Bronisław Turek
B: Kacper Karaś
22.06.2013 Warszawa Warsaw Eagles Devils Wroclaw Topliga Sezon zasadniczy 25:27 R: Alex Zarganis
U: Dariusz Leoniak
H: Steve Tonkinson
L: Wojciech Ratajczak
F: Adam Orzeł
S: Damian Jurzyk
B: Maciej Brueck
16.06.2013 Olsztyn Olsztyn Lakers Warsaw Spartans PLFA II Sezon zasadniczy 24:0 R: Maciej Żołądek
U: Marcin Mech
H: Dariusz Leoniak
L: Karolina Kołakowska
B: Marcin Łojewski
16.06.2013 Warszawa Crusaders Warszawa Warsaw Eagles PLFA II Sezon zasadniczy 14:25 R: Paweł Cwalina
U: Bronisław Turek
H: Piotr Janik
L: Michał Turecki
B: Kacper Karaś
16.06.2013 Katowice Silesia Rebels Devils Wroclaw Topliga Sezon zasadniczy 3:55 R: Wojciech Ratajczak
U: Jacek Mucha
H: Mikołaj Burzec
L: Damian Jurzyk
F: Adam Orzeł
S: Kamil Przybyła
16.06.2013 Poznań Kozły Poznań Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 12:14 R: Maciej Brueck
U: Radomir Ułanowski
H: Stanisław Radziński
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Michał Stoma
S: Joanna Tybiszewska
15.06.2013 Warszawa Królewscy Warszawa Warsaw Werewolves PLFA II Sezon zasadniczy 39:0 R: Paweł Cwalina
U: Bartosz Oraczewski
H: Przemysław Klaman
L: Jakub Rumiński
B: Adam Orzeł
15.06.2013 Sopot Sabercats Sopot Cougars Szczecin PLFA II Sezon zasadniczy 46:28 R: Michał Stoma
U: Maciej Nowakowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Łukasz Szupryciński
B: Kacper Karaś
15.06.2013 Wrocław Giants Wrocław Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 56:0 R: Maciej Brueck
U: Patryk Żak
H: Jacek Mucha
L: Adam Rączkowski
F: Mikołaj Burzec
S: Kamil Przybyła
15.06.2013 Warszawa Warsaw Spartans Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 0:55 R: Damian Jurzyk
U: Piotr Janik
H: Stanisław Radziński
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Wojciech Ratajczak
S: Joanna Tybiszewska
09.06.2013 Szczecin Husaria Szczecin Tychy Falcons PLFA I Sezon zasadniczy 19:8 R: Stanisław Radziński
U: Grzegorz Tkacz
H: Piotr Janik
L: Przemysław Klaman
B: Michał Stoma
09.06.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 20:21 R: Wojciech Ratajczak
U: Radomir Ułanowski
H: Dariusz Leoniak
L: Mikołaj Burzec
F: Maciej Żołądek
S: Damian Jurzyk
09.06.2013 Katowice Silesia Rebels Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 22:15 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jacek Mucha
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Adam Rączkowski
F: Maciej Brueck
S: Adam Orzeł
09.06.2013 Bielawa Bielawa Owls Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 6:28 R: Jakub Ruszkowski
U: Piotr Moździerz
H: Kamil Przybyła
L: Bronisław Turek
B: Olgierd Wąsowicz
08.06.2013 Warszawa Warsaw Spartans Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 0:50 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Stanisław Radziński
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Damian Jurzyk
S: Wojciech Ratajczak
08.06.2013 Płock Mustangs Płock Lowlanders Białystok PLFA I Sezon zasadniczy 6:27 R: Michał Stoma
U: Grzegorz Tkacz
H: Piotr Janik
L: Wojciech Augusiewicz
B: Kacper Karaś
08.06.2013 Kraków Kraków Kings Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 28:0 R: Michał Rosiak
U: Piotr Miś
H: Wojciech Leśniak
L: Adam Rączkowski
B: Kamil Przybyła
08.06.2013 Wrocław Giants Wrocław Devils Wroclaw Topliga Sezon zasadniczy 25:32 R: Maciej Brueck
U: Piotr Moździerz
H: Michał Grzesiak
L: Jacek Mucha
F: Mikołaj Burzec
S: Adam Orzeł
02.06.2013 Warszawa Crusaders Warszawa Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 6:58 R: Michał Stoma
U: Bartosz Oraczewski
H: Bartłomiej Wiśnicki
L: Ben Griffiths
B: Marcin Łojewski
02.06.2013 Wrocław Devils Wroclaw Silesia Rebels Topliga Sezon zasadniczy 41:6 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Piotr Moździerz
H: Michał Grzesiak
L: Kacper Karaś
F: Adam Orzeł
S: Maciej Żołądek
02.06.2013 Będzin Zagłębie Steelers Giants Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:56 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Janik
H: Maciej Brueck
L: Adam Rączkowski
F: Mikołaj Burzec
S: Dariusz Leoniak
01.06.2013 Warszawa Warsaw Eagles Warsaw Spartans Topliga Sezon zasadniczy 71:0 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Janik
H: Dariusz Leoniak
L: Kacper Karaś
F: Michał Grzesiak
S: Ben Griffiths
01.06.2013 Bydgoszcz Bydgoszcz Raiders Bydgoszcz Archers PLFA II Sezon zasadniczy 14:32 R: Maciej Brueck
U: Radomir Ułanowski
H: Stanisław Radziński
L: Wojciech Augusiewicz
F: Michał Stoma
S: Kamil Przybyła
B: Olgierd Wąsowicz
01.06.2013 Gdynia Seahawks Gdynia Kozły Poznań Topliga Sezon zasadniczy 62:35 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Jacek Mucha
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Mikołaj Burzec
S: Joanna Tybiszewska
26.05.2013 Rybnik Rybnik Thunders Saints Czestochowa PLFA II Sezon zasadniczy 12:36 R: Maciej Brueck
U: Piotr Miś
H: Sławomir Hopko
L: Łukasz Cichoń
B: Krzysztof Walentynowicz
26.05.2013 Toruń Angels Toruń Cougars Szczecin PLFA II Sezon zasadniczy 19:21 R: Maciej Żołądek
U: Dariusz Leoniak
H: Michał Stoma
L: Iwona Pietrzyk
B: Damian Jurzyk
26.05.2013 Bielawa Bielawa Owls Husaria Szczecin PLFA I Sezon zasadniczy 6:37 R: Mikołaj Burzec
U: Jakub Ruszkowski
H: Piotr Moździerz
L: Adam Rączkowski
B: Michał Grzesiak
26.05.2013 Olkusz Silvers Olkusz Broncos Sucha Beskidzka PLFA II Sezon zasadniczy 20:31 R: Paweł Cwalina
U: Kacper Wieczorek
H: Przemysław Klaman
L: Michał Turecki
B: Marcin Łojewski
26.05.2013 Białystok Lowlanders Białystok Kraków Kings PLFA I Sezon zasadniczy 40:16 R: Stanisław Radziński
U: Radomir Ułanowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Bronisław Turek
B: Olgierd Wąsowicz
25.05.2013 Słupsk Griffons Słupsk Seahawks Gdynia PLFA II Sezon zasadniczy 0:42 R: Michał Stoma
U: Damian Jurzyk
H: Maciej Żołądek
L: Maria Chylak
B: Dariusz Leoniak
25.05.2013 Rzeszów Ravens Rzeszow Devils Wroclaw PLFA II Sezon zasadniczy 8:26 R: Paweł Cwalina
U: Marcin Mazur
H: Przemysław Klaman
L: Małgorzata Chochla
B: Michał Grzesiak
25.05.2013 Tychy Tychy Falcons Gliwice Lions PLFA I Sezon zasadniczy 12:23 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Patryk Żak
H: Marcin Łojewski
L: Sławomir Hopko
B: Jakub Ruszkowski
25.05.2013 Lublin Tytani Lublin Mustangs Płock PLFA I Sezon zasadniczy 13:12 R: Adam Orzeł
U: Radomir Ułanowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Wojciech Leśniak
B: Olgierd Wąsowicz
25.05.2013 Wrocław Devils Wroclaw Zagłębie Steelers Topliga Sezon zasadniczy 61:0 R: Maciej Brueck
U: Jacek Mucha
H: Piotr Janik
L: Adam Rączkowski
F: Mikołaj Burzec
S: Kacper Karaś
B: Alex Zarganis
19.05.2013 Warszawa Warsaw Eagles Olsztyn Lakers PLFA II Sezon zasadniczy 43:36 R: Michał Stoma
U: Miłosz Sobczyk
H: Wojciech Leśniak
L: Patryk Mazurek
B: Damian Jurzyk
19.05.2013 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers Sabercats Sopot PLFA II Sezon zasadniczy 6:46 R: Stanisław Radziński
U: Aleksandra Sulkiewicz
H: Jakub Ruszkowski
L: Maria Chylak
B: Bronisław Turek
19.05.2013 Poznań Kozły Poznań Devils Wroclaw Topliga Sezon zasadniczy 14:33 R: Krzysztof Walentynowicz
U: Jacek Mucha
H: Joanna Tybiszewska
L: Bartłomiej Wiśnicki
F: Michał Grzesiak
S: Kacper Karaś
19.05.2013 Warszawa Warsaw Spartans Giants Wrocław Topliga Sezon zasadniczy 0:83 R: Dariusz Leoniak
U: Patryk Żak
H: Maciej Żołądek
L: Wojciech Ratajczak
F: Alex Zarganis
S: Maciej Brueck
18.05.2013 Warszawa Warsaw Werewolves Wilki Łódzkie PLFA II Sezon zasadniczy 6:29 R: Paweł Cwalina
U: Marcin Mech
H: Aleksandra Simopulos
L: Marta Jędryka
B: Bartłomiej Wiśnicki
18.05.2013 Będzin Zagłębie Steelers Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 7:42 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Janik
H: Michał Rosiak
L: Michał Stoma
F: Adam Orzeł
S: Michał Grzesiak
18.05.2013 Warszawa Warsaw Eagles Silesia Rebels Topliga Sezon zasadniczy 39:0 R: Damian Jurzyk
U: Patryk Żak
H: Stanisław Radziński
L: Maciej Brueck
F: Dariusz Leoniak
S: Alex Zarganis
12.05.2013 Gliwice Gliwice Lions Bielawa Owls PLFA I Sezon zasadniczy 41:8 R: Paweł Cwalina
U: Jakub Ruszkowski
H: Marcin Łojewski
L: Bronisław Turek
B: Aleksandra Simopulos
12.05.2013 Białystok Lowlanders Białystok Tytani Lublin PLFA I Sezon zasadniczy 48:0 R: Maciej Żołądek
U: Radomir Ułanowski
H: Wojciech Augusiewicz
L: Kacper Karaś
B: Kamil Przybyła
12.05.2013 Wrocław Devils Wroclaw Seahawks Gdynia Topliga Sezon zasadniczy 34:25 R: Alex Zarganis
U: Piotr Janik
H: Dariusz Leoniak
L: Joanna Tybiszewska
F: Damian Jurzyk
S: Krzysztof Walentynowicz
B: Adam Orzeł
12.05.2013 Katowice Silesia Rebels Warsaw Spartans Topliga Sezon zasadniczy 19:6 R: Wojciech Ratajczak
U: Piotr Moździerz
H: Jacek Mucha
L: Michał Stoma
F: Mikołaj Burzec
S: Michał Grzesiak
11.05.2013 Kraków Kraków Kings Mustangs Płock PLFA I Sezon zasadniczy 38:15 R: Michał Rosiak
U: Patryk Żak
H: Aleksandra Simopulos
L: Wojciech Leśniak
B: Kamil Przybyła
11.05.2013 Wrocław Giants Wrocław Warsaw Eagles Topliga Sezon zasadniczy 9:7 R: Wojciech Ratajczak
U: